Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Český Krumlov 2021

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rallye Český Krumlov 2021

Mám dotaz na znalé...letošní RZ Rožmberk se jede obráceně oproti roku 2019 pokud jsem dobře pochopil. Proto se chci zeptat, tento vracák v lese se pojede, akorát z druhého směru? (48°39'19.6"N 14°22'42.9"E) Děkuji za odpovědi, popřípadě za jiné tipy na tuto RZ či rz Rožmitál.

ano , to místo se jede, příjezd od severu od Rožnitálu, odbočka na pravou ruku a cíl RZ na silnici od Metlic do Rožmberka...

Komentář

start 12:18 a 16:23

Komentář

Díky. To by mohlo bejt docela atraktivni,nebo ne? Ze zhora by mohli mít dobrou rychlost a na tom všemožném bordelu by mohla být sranda.

Komentář

Posledne to v opacnym smeru bylo tak vytazeny, ze i spicka tam prakticky zastavila. Ty slabsi pak na Lounovou. Ale bordel tam byl, to jo.
          Jinak mapy jsou na rally-maps.com, odkaz je i na resultech.

Komentář

Díky chlapi. Asi to zkusíme na první prujezd a uvidíme. Na tom Rožmitálu jsem nenašel podle map nic moc. Rz je to hezká,ale vzhledem k tomu,že nejsem místní,tak chceme něco s normálním přístupem a příjezdem. Tak zkusíme dvojku sobotní a uvidím.

Komentář

Kdyby jste na ten Rožmberk jeli na první průjezd, napiš sem prosím, jak to na místě vypadalo. Plánuju to tam na druhou rundu ​​​​​​, tak ať víme, zda to má cenu. Díky
              FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Nálet a dobrždění do vracečky bude dobrý, ale samotná kosa je moc pomalá. Myslím, že jsem někde zahlédl, že to letos nebude vytažené až do špičky. To by potom bylo hodně divácky atraktivní. Počítejte však, že skoro celé druhé kolo bude za tmy, je to v celkem hustém lese, tam bude tma brzy.

Komentář

radiobod má souřadnice až na špičce, tak asi se to jede až na špic

Komentář

Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
                    Kdyby jste na ten Rožmberk jeli na první průjezd, napiš sem prosím, jak to na místě vypadalo. Plánuju to tam na druhou rundu ​​​​​​, tak ať víme, zda to má cenu. Díky
                    Určitě. Já nakonec asi nebudu,protože jsem nachcipanej,ale jede zbytek naší výpravy,tak pak predam info od nich

Komentář

Galerka ze závodu zde: http://www.jansmerda.cz/rally-cesky-krumlov-2021

Komentář

Working...
                      X