Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Dnešní rentor cup
    https://www.youtube.com/watch?v=8JQQBRY0du8

Komentář

• Původně odeslal Sukop Zobrazit příspěvek

Příbram by se měla jet.
      Ve stejném formátu, jako při posledním ročníku, tzn.spíše taková rallye Sedlčany směr Benešov.
      Rallye Příbram s novým generálním partnerem

Komentář

• Kopná
        https://www.youtube.com/watch?v=XV5ZMI3Ws2c

Komentář

• No teda Pane,perfekt záběry přes celé pole a nejen špička.Ale jsem nikde neviděl žádné fandy tos tam byl jak poustevník?

A dotaz na redakci:Na hlavní straně na foru zmizel odkaz na Kopnou možná proto dal Tonda to video sem.Že by hackerůtok?
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Je to tak , vlákno kopné jsem nenašel. A co se týče lidí, tak do takových pustin se dnes i v hezkém počasí vydá málokdo. Bylo to moc do kopce

Komentář

• Původně odeslal Tonda H Zobrazit příspěvek
              Je to tak , vlákno kopné jsem nenašel. A co se týče lidí, tak do takových pustin se dnes i v hezkém počasí vydá málokdo. Bylo to moc do kopce
              Ale zase to vyváží ty záběry které nikdo jiný nemá.A to je ta exkluzivita.Pane ať se daří,tvé videa sleduji rád ať je to rally šou slušky nebo rallyshow mrmlov.

Komentář

• Děkuji , tohle vždy potěší

Komentář

• Děkuji

Komentář

• Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek

A dotaz na redakci:Na hlavní straně na foru zmizel odkaz na Kopnou možná proto dal Tonda to video sem.Že by hackerůtok?
                    Po tom, co tam jistí dva "fanoušci rally" předváděli za debatu, se nedivím, že vlákno zmizelo. Jeden rádoby fotograf tam opět urážel sociálně slabšího. Ten vůl už měl odsud dávno úplně zmizet, protože má evidentně duševní problém.

Komentář

• A já se divím, že to vlákno zmizelo. Než by kein dostal červenou/ban, tak se "raději odstřelí" všichni. Nešťastné rozhodnutí/úkon.

Komentář

• Původně odeslal Michalin STR8 Zobrazit příspěvek

Po tom, co tam jistí dva "fanoušci rally" předváděli za debatu, se nedivím, že vlákno zmizelo. Jeden rádoby fotograf tam opět urážel sociálně slabšího. Ten vůl už měl odsud dávno úplně zmizet, protože má evidentně duševní problém.
                        Michale, mrzí mě, že jsem Tě ve Vyškově na slalomu přehlídnul, mohli jsme si to konečně vyříkat osobně A pokud sis ráčil všimnout, reagoval jsem na Keinův několikátý naprosto hloupý a sprostý výpad vůči některému z pořadatelů soutěží. Mimochodem, Keina jsem v sobotu u tratě Kopné viděl, takže jeho výkřiky tady na fóru jsou jen pokusem o vyvolání zbytečných emocí. Stejně jako Tvoje, kdy mě nazýváš volem, co potřebuje odbornou pomoc Vždyť mě vůbec neznáš. Možná jsem rádoby fanoušek, fotograf a novinář nevímco, ale i tak se stále snažím o propagaci rally, i když z toho v podstatě nic nemám. A opravdu to nedělám proto, abych mohl machrovat ve vestě a nemusel platit vstupné. V jaké kvalitě jsou moje výstupy nejen ze závodů, nechám na jiných
                        Naposledy upraveno nowi; 02-05-22, 14:36.
                        http://www.rallylife.cz

Komentář

• Původně odeslal nokian Zobrazit příspěvek
                          A já se divím, že to vlákno zmizelo. Než by kein dostal červenou/ban, tak se "raději odstřelí" všichni. Nešťastné rozhodnutí/úkon.
                          TTak,tak.Stačilo smazat některé příspěvky a bylo by.Asi by to dalo moc práce a toto bylo jednodušší.

Komentář

• Letošní Kopná objektivem mojí kamery

Komentář

• ..drahé sluníčka a bojovníci s vulgárním impertinetním Keinem, oni to nesmázli kvůli mým narážkám na Pepíčka s Viagrou...důvod je prostý název vlákna DPHRentorVratka Sprint Kopná...no zase jsem trefil do černého... jinak ve foru jsou vlákna na crypto apod, a celá virová ochrana stojí za vyliš***** to jen na okraj...samozřejmě na proklínané soutěže musím chodit ze studijních důvodů, jak jinak bych potom mohl objektivně kritizovat...ad Nowi, mě se tvoje fotky třeba líbí a rozhodně bych tě nenazýval ,,rádobyfotografem" ale dobře ti tak, to máš z toho že zastáváš pakáže a ****ů, věř že ani jeden z mnou kritiziovaných subjektů či osob si nezaslouží ani špetku soucity..no tak to je...a pokud má někdo zprávu o Landovi a jeho spolujezci, hodtě to sem, ty prognozy byly docela zlé...psal jsem o nesmyslném natahování nebezpečných pasáží kvůli kilometrům... v inkriminovaném místě je to už třetí vážná nehoda, je tam pro laika neznatelný hrb, který v určitém okamžiku auto fatálně rozhodí...

Komentář

• Kein je docela fenomén. V každém případě to jo opravdový člověk, jak Nowi potvrdil. Zajímavé jsou znalosti zákulisí jednotlivých soutěží a hlavně znalost štiplavých témat. Je s podivem, kde je u zdejší komunity hranice slušnosti a legálnosti. Někteří se pohoršují nad sponzorem Honzy Kopeckého aby vzápětí dštili oheň na někoho, kdo si velmi trefně a sarkasticky dovolil štípnout do pořadatele soutěží. Za masku fanouška rally lze tady schovat i přehlížení DPH vratky, která je jak poznali někteří Zádveřičtí a kousek dál bydlící piloti naší rally scény alias Tlusťáci a Odložilíci, docela trestná. Přesto nadpis tématu pohoršil kde koho a nevím proč. V jiných tématech se nad tím pobouřeně diskutuje, mnohoznačně naznačuje a najednou poprask na dvorečku když to někdo řekn na plnou hubu. Že Jaroušek nehne prstem, aniž by za tím viděl dukát je veřejně známá věc. A opět bouře když k tomu někdo připojí i dokument. Ona ta slavná Valaška má tu sportovní úroveň kousek níže a zisk výše každým rokem. Nicméně chvalozpěvy si umíme zanotovat na fcb a poplácat se po statných zádech jací to jsme ogaři potivě. Já moc nepíšu a spíše čtu. Zábavné byly komentáře u Croatia. Jeden z fanoušků, co zná rally z meze se pohoršoval nad zrušením rz z důvodu mlhy. Druhý mu přizvukoval, že kdysi v Plzni chodili i kosi pěšky jaká byla mlha a jelo se. Přece to jsou borci, co musí umět jezdit i za mlhy. Nic naplat byla poznámka někoho z místa přímo na trati, kdo byl dokonce závodník, že to je jenom o projetí a valnou úroveň to pro závodění nemá. Vzápětí se jiný fanoušek rozčílil nad nemožností přezout na power stage a museli to jenom projet bez valné sportovní kvality. Dva názory na obdobnou kvalitu závodění proti sobě. Tím chci říct, že by si občas fandové rally ujasnit, kde jsou hranice slušnosti, sportovní úrovně a v některých případech i zákona. Až moc často tady pod maskou zarytého fanouška rally jste ochotni přehlížet mírně řečeno neslušnosti a na druhou stranu se nad někým, kdo na něco takového poukáže a musím dodat vcelku zasvěceně a pravdivě, dokážete dštít síru a oheň. Možná bych se s takovým člověkem jako Kein rád seznámil.

Komentář

Working...
                                X