Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Zdravím, je někdo schopný někde najít mapy na 3 stadte rally, našel jsem pouze 1. a 2. RZ, víc nic. Z Německé a Rakouské strany sice pustily divácká místa ale kudy jednotlivé zkoušky vedou netuším, díky. Vím z minulých let že to byl vždycky problém a v těch jejich brožurách nic navíc než na ofiko stránkách nikdy nebylo.

Komentář

• Die kompletten Streckenpläne, der einzelnen Wertungsprüfungen, gibt es nur in unserem Programmheft.

No to jsou taky dobry vocasove. Neco dame dokupy.

Komentář

• Aber ihr programmheft obsahuje pouze ty hovna co mají na ofiko stránkách, alespoň vloni a předloni to tak bylo a je úplné jedno které město to tam pořádá ( Straubing, Passau nebo Waldkirchen). Takže i když si ho koupíš tak nevíš kudy ty RZ vedou.

Komentář

• RZ 3/6 asi u Vimperka mezi silnicí 171 a 145 . Putkov Račov Žírec
          Je to u Zdíkova.
          Z většiny nepřístupné.

Komentář

• Jo, to já Putkov našel ale když nevím jak to namotali, logicky netuším jestli je přístupná. Chtěl bych v pátek stihnout alespoň tři RZ, startovka je hodně pěkná tak mi přijde škoda prvních cca 30 aut vidět pouze 2x. Stejně děkuji.

Komentář

• rychlostky na český straně tam vidim a jestli jsem to pochopil tak ty dvě rakouský (Julbach a Peilstein) se jely vloni (viz mapa) a pojedou se jen obráceně.
              Naposledy upraveno Chocolate; 04-10-22, 20:40.

Komentář

• Ty Rakouský se jely, obě mají letos jinou kilometráž a co bude kde pozavíraného jinak a na přejezdu do Německa kvůli jejich zkouškám? Nechápu proč nemůžou normálně zveřejnit celkovou mapu jako všude všichni. Hlavně že se ohánějí tisíci fanoušky, dělají pro ně pravý opak a mimochodem ty České jsou tam jen dvě.

Komentář

• holt chtěj lidi jen na diváckých místech, tak daj jen popis a cestu na ně..

Ten Putkov tam neni pravda, ale odkud kam vede je jasný, mně osobně to třeba stačí
                  Naposledy upraveno Chocolate; 04-10-22, 20:57.

Komentář

• tak tu trojku jsme kdysi jezdili při Vltavě.. Z křižovatky Nespice x Žár a stopka až před Zdíkovem odbočka Drviště u Zdíkova

Komentář

• Našel jsem nějaký mapy, jelikož jsou v PDF a jsou trochu větší tak jsem je hodil na náhodný online prohlížeč a pak klasicky na uložto a mediafire ať si každý vybere

https://docdro.id/GnFD0yl
                      https://uloz.to/tam/79dad37e-d3b6-43...8-7d0c5772a59f
                      https://www.mediafire.com/file/e06vk...allye.pdf/file

Komentář

• Čekal jsem, že v Německu pojede více našich posádek

Komentář

• Něco k posádkám na Rally Vsetín : Březík,Vlček Martin ti jsou asi jasní.A kdo dál má v plánu jet Vsetín,když už velký mistrák je uzavřený ? Střítezký ?
                          Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " PAN JEZDEC ". Škoda,je to už 33let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• Snažím se dát dohromady mapy na sobotu.. ale Sonnen a Breitenberg jen podle uzavírek silnic.. no je to dost detektivní práce ale věřím že mi Češi si poradíme. Jinak fakt nechápu proč nevydají mapy na sobotu, když páteční jsou..

Komentář

• Ja sem dam, co mam hotovy, at se nad tim muze diskutovat a korigovat: https://mapy.cz/s/lobagulale

Sonnen mi celkem sedi, akorat mi chybi cca 0.5 km, tak asi nekde bude nejaka motanice.
                              Peilstein je oproti lonsku otocenej a prodlouzenej od startu, ok.
                              Julbach je naopak kratsi a nevim, jak udelat druhou pulku tak, aby sedela dylka RZ i prejezdu na Breitenberg.
                              A na Breitenbergu jsem uplne v lese, nemuzu najit cil, ze kteryho by sedel prejezd do Waldkirchenu i do servisu pred cilem. Rampa je v Nordisches Zentrum Breitenberg/Jägerbild a 700 m od ni by mel bejt servis, vhodnou plochu ale nevidim. Jedina ta louka primo v tom skicentru.

Komentář

• Na sportiity je v Guide 2 CZ obrázek se servisem, je to dost velké parkoviště

Komentář

Working...
                                X