Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Aby měl vůbec kdo závodit...

Komentář

Proč by neměl ? Myslím si, že u nás je dost posádek co mají zájem .....
      Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Ví už někdo něco o rozdělení tříd a divizí pro příští rok?

Komentář

Koukola Josef: Pepo ono tak na podzimních závodech moc nevypadalo, jestli se má stát standardem 60 posádek, tak to řada pořadatelů podle mne neustojí. V tomto směru mám podobné obavy jako EvoVIII.

Komentář

Prosím kdy bude kalendář v rallye 2022 , nějak jim to letos trvá, přitom by to měli mít už schválený podle stránek Fasu .To samí s rozdělením tříd . Na začátku roku se toho napsalo , diskutovalo , rozčilovalo a ted je klid. Co Krumlov bude pohár znovu + Freistadt Rakousko ( 25. 2. – 27. 2. 2022, Freistadt ) už se to blíží a některý posádky to chtějí jet u nás se nic neví atd... Platí ten termín i pro český mistrák jak schválil FAS?Škoda , že to není Evropa .

58. ADAC 3-Städte-Rallye 2022
            14. 10. – 15. 10. 2022 • ADAC Südbayern e.V. • start/cíl - ?/? • asfalt • Jiné ročníky
            Mitropa #9Mitropa Historic #9Mitropa Club #9Německo (DRM) #7Germany (DRM) 2WD #7Germany (DRM) Historic #7

Naposledy upraveno internet kavárna; 09-12-21, 21:24.

Komentář

Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
              Koukola Josef: Pepo ono tak na podzimních závodech moc nevypadalo, jestli se má stát standardem 60 posádek, tak to řada pořadatelů podle mne neustojí. V tomto směru mám podobné obavy jako EvoVIII.
              Tak to mne nenapadlo a máte s EvoVIII pravdu. Pořadatelské, finanční zajištění, je náročné a podpora od FASu minimální. No a sponzoři se v této době budou obtížně shánět.
              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Jako jasné pár srdcařů a dalších co si to můžou dovolit bude ale jak píše i kondec a tak jsem to i myslel, ta situace s posádkama poslední závody nebyla dobrá a navíc se nám do špičky jak české tak slovenské už i montuje PČR...

Komentář

Původně odeslal EvoVIII Zobrazit příspěvek
                  Jako jasné pár srdcařů a dalších co si to můžou dovolit bude ale jak píše i kondec a tak jsem to i myslel, ta situace s posádkama poslední závody nebyla dobrá a navíc se nám do špičky jak české tak slovenské už i montuje PČR...
                  můžeš být konkrétnější o té policii? Klidně i do soukromé zprávy, něco už sem slyšel, navíc se včera dozvěděl něco co se může taky týkat rally a spousty jezdců s tím spojenými..díky
                  MH RACING

Komentář

Původně odeslal EvoVIII Zobrazit příspěvek
                    A co Interpol, ten je taky aktivní ?

Komentář

Igorko je uz delsi dobu v tepliakoch...a nas kocourkov? ...byvaly mestsky fizl ma problem..arbeit macht frei...

Komentář

Myslíte že uvidíme nějaké zajímavé auto v roce 2022 MČR, sprintech ?

Komentář

Něco ze světa:https://www.wrc.com/en/news/2021/wrc...or-first-time/
                          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Hmm.
                            ČT: O 6,5 milionu eur na DPH připravila Českou a Slovenskou republiku organizovaná skupina 25 fyzických a 18 právnických osob, všechny stíhá policie. Podezřelí obchodovali s fiktivními reklamními službami na rally vozech.
                            NO INJECTOR, NO ABS, NO COMPUTER, NO PROBLEM

Komentář

..polozim kontrolné otázke:
                              I. Kdo má na svědomí nejvíce obětí za WW2 u českého obyvatelstva???

Odpověď: Čeští udavači z řad českého civilního obyvatelstva.

II. Kto udal ujo Bureša do Brusela????

Odpověď:

Piráte !!!

III. Kdo udal závodnikoch ujo Burešovi a jeho poskokom????

Odpověď:

..byl to...byli to....kein kein kein

Komentář

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ce...68FT7TLnrxnfAw

Komentář

Working...
                                X