Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

keine, takových horlivých soudruhů jako jseš ty už minulost pamatuje ….
    btw, se mnou jsi vedle. Kdysi dávno jsem tady profil měl, pak moje hlava děravá, která už není nejmladší, zapomněla heslo (asi nejspíš zůstalo v mém tehdy rozbitém telefonu).
    No a pak jsem jen konzumoval obsah, avšak nyní tvých pár postů způsobilo moji silnou chuť něco napsat.
    Tak se nezlob. S armádou spásy to asi nepůjde, mám dost jiné práce, ale tady se občas objevím. Tentokrát jsem si heslo zapsal.
    Jo a ještě jedna maličkost, morálka by neměla být poplatná době, ve které žijem. To už tady párkrát bylo a nedopadlo to dobře.
    Tak ahoj

Komentář

Původně odeslal Medved Zobrazit příspěvek
      Koukam, ze MVCR toho prodava(l) víc - https://www.caraukce.cz/polozka/detail/32781
      To jsem si říkal, že to tam jen parkuje.
      https://www.nabidkamajetku.cz/Home/Detail/81020
      NO INJECTOR, NO ABS, NO COMPUTER, NO PROBLEM

Komentář

Tak minimálně jedno jméno je už dané (nevím, co je psáno dál) - https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/a...BF06A54C8B668E

Komentář

Poslechl jsem si tuhle tiskovku, dost zajímavé, výživné a dost mě to i vystrašilo. Nejvíc mě šokovala samozřejmost, se kterou se hovoří o nadhodnocených fakturách a výzvě firmám, aby se samy chlapsky postavily ke svému pochybení nebo se na ně pošle finanční kontrola!? Připomenu jen princip, že stát smí dělat jen to, co mu ukládá zákon. A samozřejmě občan smí dělat jen to, co mu zákon nezakazuje...
          Pominu to, že se v tiskovce hovoří o všem ad definitivum, takové to švejkovské "přiveďte odsouzeného". Hraje v tom prim pan Žežulka... Jaxi mi to připomíná staré špatné časy, takovou laskavě sofistikovanou zvůli státních orgánů pečujících o všeobecné blaho. O kolik byly nadhonoceny ony faktury? Kdo to posuzoval? Kdo to vyčíslil? Jak při vyčíslení postupoval? Jsem opravdu zvědav, jak se to bude posuzovat u soudu, čerstvě upečený advokát jim to přece musí rozmetat na cucky. Možná bohužel. A kde je např. presumpce neviny, chybělo už aby všechny odsouzené osobně představili. Ale to přece udělají hlídací psi demokracie nakrmení v zákulisí... Kdo ví, co za tím všechno je.
          To si vůbec nedělám iluze o vynalézavosti a asertivitě šíbrů při obcházení daňových zákonů, o tom ale nepíšu... Jen mě prostě šokoval tón a vyznění celé tiskovky a její nebetyčně bohorovné předkládání definitivních informací a mlaskání nad tím, jak jsou všichni úspěšní při ochraně zájmů společnosti.

https://slovensko.hnonline.sk/163918...ionove-podvody
          Naposledy upraveno Jirka ST; 17-12-21, 18:18.

Komentář

Dovolim si nesouhlasit, presumpci neviny musi ctit soud, na tiskovce vysetrovatel prezentoval svoji praci, kterou mu obhajoba pravdepodobne napadne u soudu. Detaily asi verejne sdelit nemuze a nesmi.
            Teda nevidel jsem to cely, na tiskovky obecne nemam zaludek

Komentář

Ve slušných státech se ctí presumpce neviny během celého trestního řízení, které je mj. ze zákona tajné, ale někteří mohou holt některé, jistě pečlivě vybrané informace zveřejnit. Jaktože hlídací psi demokracie označují za organizátora RO? Přišli na to sami? A na videu se hlavně prezentoval pan Žežulka, ten ale není vyšetřovatel, nýbrž hodnostář finančního úřadu, proč vlastně vystupuje a vyjadřuje se k trestnímu řízení, které je zřejmě ještě stále ve fázi vyšetřování? Takovéhle částečné a selektivní krmení veřejnosti, které předvedli, je jedním z důvodů bordelu, ve kterém se tenhle stát nachází. Účelofky kam se podíváš, ze kterých po čase zůstane jen smrad.

Komentář

Není to jen u nás a na Slovensku: přeloženo překladačem.

Leszek K. zadržen! Leszek K. - jezdec rallye, byl podle portálu RMF24.pl zadržen na příkaz okresní prokuratury v Krakově. Členové této skupiny podle obžaloby využívali regulace uvnitř Evropské unie k nákupu drahých luxusních aut. Byly zakoupeny v zahraničí, poté prodány u nás. Hodnota byla snížena o DPH a spotřební daň. Okresní státní zastupitelství v Krakově, odbor 3 pro hospodářskou kriminalitu, provádí rozsáhlé, vícevláknové vyšetřování daňových podvodů souvisejících s nákupem, za použití vnitrokomunitárních předpisů, luxusních „prémiových“ automobilů fiktivními podnikatelskými subjekty. Vozidla zakoupená v zahraničí nebo zakoupená u autorizovaných autobazarů v Polsku byla uváděna na tuzemský trh s využitím předpisů, které umožňovaly snížit jejich skutečnou hodnotu o DPH a spotřební daně. K tomuto účelu sloužily fiktivní, nereálné podnikatelské subjekty, registrované jak mimo Polsko, tak subjekty registrované v Polsku, které spolehlivě nedokládaly uskutečněné nákupní a další prodejní transakce, byly vystavovateli „prázdných“ faktur s DPH. Dne 7. prosince letošního roku zadrželi policisté policejního oddělení PG v Krakově na příkaz Okresní prokuratury v Krakově šest osob ve Varšavě a Krakově, které byly obviněny z účasti na zločinecké skupině, jejímž předmětem byly trestné činy sp. trestní a fiskální povahy, proti dokumentům a praní špinavých peněz. Mezi zadrženými byl i vůdce zločinecké skupiny. Skupina působila v letech 2015-2016 v Krakově, Varšavě a dalších městech po celé zemi. "Leszek K. byl zatčen v souvislosti s jeho činností v organizované zločinecké skupině zabývající se daňovými podvody." čteme na webu RMF24.pl Celková částka, o kterou byly sníženy finanční pohledávky, byla cca 3 miliony. PLN a jednání pachatelů směřovalo k zamezení nebo výraznému ztížení určení kriminálního původu finančních prostředků v celkové výši nejméně 6 400 000 PLN. zlotý. Se zadrženými osobami byly provedeny úkony v podobě vznesení obvinění a výslechu jako podezřelých a následně bylo dnes rozhodnuto požádat soud o preventivní opatření v podobě předběžného zadržení všech podezřelých. Za údajné činy hrozí trest odnětí svobody až na 15 let. Zdroj: gov.pl

Komentář

A co na to MravenecZ ?

Komentář

Původně odeslal Jirka ST Zobrazit příspěvek
                    Ve slušných státech se ctí presumpce neviny během celého trestního řízení, které je mj. ze zákona tajné, ale někteří mohou holt některé, jistě pečlivě vybrané informace zveřejnit. Jaktože hlídací psi demokracie označují za organizátora RO? Přišli na to sami? A na videu se hlavně prezentoval pan Žežulka, ten ale není vyšetřovatel, nýbrž hodnostář finančního úřadu, proč vlastně vystupuje a vyjadřuje se k trestnímu řízení, které je zřejmě ještě stále ve fázi vyšetřování? Takovéhle částečné a selektivní krmení veřejnosti, které předvedli, je jedním z důvodů bordelu, ve kterém se tenhle stát nachází. Účelofky kam se podíváš, ze kterých po čase zůstane jen smrad.
                    ..probůh snad nechceš řadit naši banánovou republičku 17 spolkovou zemi SRN řadit mezi slušné státy...ve slušných státech nemají největší registrace speciálů R5 na hlavu...snad je obecně známo jak vypadá pole v Rakousku či SRN....no v v Americe mají takový atribut - Vězení pro dlužníky se tomu říká...presumpce neviny u lidského odpadu mezi ně bych zařadil většinu rádoby rallybossů a jejich velkoteamů bych z principu neuplatńoval...btw vite kdo je osobním právnikem ujo Bureša...odpovím si sám- Bartončík a spol.

Komentář

Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
                      A co na to MravenecZ ?
                      A jak myslíš že Mravenecz zaplatil videonovinky huh?

Komentář

Původně odeslal kein Zobrazit příspěvek

..probůh snad nechceš řadit naši banánovou republičku 17 spolkovou zemi SRN řadit mezi slušné státy...ve slušných státech nemají největší registrace speciálů R5 na hlavu...snad je obecně známo jak vypadá pole v Rakousku či SRN....no v v Americe mají takový atribut - Vězení pro dlužníky se tomu říká...presumpce neviny u lidského odpadu mezi ně bych zařadil většinu rádoby rallybossů a jejich velkoteamů bych z principu neuplatńoval...btw vite kdo je osobním právnikem ujo Bureša...odpovím si sám- Bartončík a spol.
                        Ty určitě nejsi rally fanoušek podle mě nemáš rád rally

Komentář

Původně odeslal hoblinkubas Zobrazit příspěvek

A jak myslíš že Mravenecz zaplatil videonovinky huh?
                          Já si nemyslím nic,teda něco jsem zaslechl.60 lidí je dost, pár jmen je jasných, někteří už bručí a spoustu to téměř jistě čeká,ale drželi se dlouho,někteří.

Komentář

Tak nevím, jestli se nám tu nerozmohl takový nešvar, kdy některí soutěží jestli jsou víc trapní, blbí nebo nebezpeční... Např. Hoblinkubas je tu registrovaný přes deset let, člověk by řekl, že taková doba může mít na člověka pozitivní vliv. A při tom je to zjevně debil.

Komentář

Nevěřím, že to od hoblinkubas nebyl vtip.

Komentář

Jirko,na základě čeho soudíš?

Komentář

Working...
                                X