Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

To myslíš jako S2000,nebo že někdo hodně mluvil?

Komentář

Podle WRC na Monte(z překladače):V novém vzhledu kategorie WRC3 jsou přihlášeni úřadující juniorský šampion WRC Sami Pajari, Enrico Brazzoli a Jan Černý. Všechny řídí vozy Ford Fiesta Rally3.
      Kdo o tom ví něco víc?
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Černého můžu potvrdit.

Komentář

To jako vážně?

Komentář

Jo.Je o tom tu:https://www.wrc.com/en/news/2021/wrc...t-monte-carlo/
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Zajímavé

https://www.e15.cz/domaci/cesko-lobb...5IloUSIuG-lfsw

Komentář

Dnes dopoledne jsem o tom slyšel na rádiu Beat a byl docela překvapenej. Zmátlo mě totiž, že tam o tom mluvili jako o Rally Šumava a o Barumce. O tom 3-Städte se už přeci někde spekulovalo nedávno.
                Je ale pravda, že o podniku MS v ČR už bylo asi 15 let ticho, tak je třeba tohle téma trochu oživit
                Každopádně MS v Klatovech bez kosy na Čínově přeci nemůžou myslet vážně...
                FANS OSEK !!!

Komentář

Já to chápu tak, že do MS by se mohla dostat 3-Stadte s tím, že by se jedna etapa (nebo jen pár RZ) jelo i na český straně Šumavy. Pak by to spíš mohly být klasický RZ na Vimpersku/Prachaticku, odkud to je do Freyungu v podstatě kousek.

Komentář

Tak v podstatě blíže je to pořadatelsky na krumlovsko, ale je problém s tím, že Krumlov není členem Autoklubu ale ÚAMK

Komentář

Byla zveřejněna část NSŘ pro rok 2022 i s rozdělením objemových tříd do těch nových "DIVIZÍ"
                      https://www.autoklub.cz/wp-content/u...f-rally-22.pdf

Komentář

Divize jsou to poslední. Všimni si rozdělení do nových tříd. Absolutně zničily všechny nejen slabší auta, ale dokonce i R2, které jsou hozeny proti Rally4 a R3T. Sebe lepší závodník v R2 teď bude hrát druhé housle a dojíždět na osmém místě ve třídě...

Reálně zůstaly dvě skupiny. Jedna skupina je pro R5, jedna pro Rally3 a jedna pro GT auta. Takže do dvou skupin se nastrkaly všechny původní skupiny 10, 9, 8, 7, 6 a 5
                        Naposledy upraveno honza; 18-01-22, 13:16.
                        Citroen Xsara KIT CAR...
                        ...BEST RALLY CAR!

Komentář

RC tridy jsou podle FIA, Rally4 == R2 a R3* je vybehova kategorie, pro kterou se extra trida nebude udrzovat. Ale teda ty tabulky daval dohromady nejakej diletant, nebo spis lempl, nebo spis vic takovejch.

Komentář

honza: Skoro to vypadá, jako by chtěli všechna starší auta vyhnat z mistráku. Když jsem se na to podíval poprvé, zajímaly mne pouze malá auta, ale ono je to stejné i u velkých, kdo bude chtít startovat se starým velkým enkem proti WRCu? Aby se nám tady nerozmohl nějaký nový nešvar, že bude jezdit jenom pár aut a zbytek uteče do ČMPR nebo někam jinam, nebo zůstanou doma ....

Komentář

Jak je to daleko z Opletalky do Bohnic ?
                              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
                                honza: Skoro to vypadá, jako by chtěli všechna starší auta vyhnat z mistráku. Když jsem se na to podíval poprvé, zajímaly mne pouze malá auta, ale ono je to stejné i u velkých, kdo bude chtít startovat se starým velkým enkem proti WRCu? Aby se nám tady nerozmohl nějaký nový nešvar, že bude jezdit jenom pár aut a zbytek uteče do ČMPR nebo někam jinam, nebo zůstanou doma ....
                                Nejsmutnější na tom je, že vzledem k situaci se sháněním sponzorů v dnešní době to půjde pomalu do kopru samo o sobě. A tohle rozdělení (nebo spíš spojení) jednotlivých tříd to podle mne jen urychlí... Rád bych se pletl, ale v tomhle moc optimista nejsem.
                                FANS OSEK !!!

Komentář

Working...
                                X