Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Mirek Jakeš končí u Samohýl Škoda Teamu

Komentář

Chápejme, byl ukončen?

Komentář

Pěkně nám to začíná, Odložilíka pustily ven a on si zítra jede vesele na závod na úkor těch které naprášil.........

Komentář

coleman, jak můžeš vědět že naprášil ?
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Myslíš že ho pustily jen tak ???

Komentář

A Tebe nenapadlo, že státní zástupce muze propustit podezreleho na svobodu a vysetrovat ho na svobode? Ted jsi se zachoval jako klasicky blaznivy dezinformator. Nez premyslet a zjistit si fakta, tak si radeji neco vymyslet, abych mohl rict svuj nazor. Co na tom, ze nemam co psat, vybliti se u klavesnice potrebuju. Timto se nechci nikoho zastavat, ale musi se pockat na verdikt soudu.

Komentář

Možná dezinformátor jsem možná ne, čas ukáže ….Já klidné spaní budu mít ,ale synek klidné spaní mít nebude. Neboj pravda vyjde ven dříve či později.

Komentář

To ladaalois:
                  No dezinformator. Ono nejde jen o to někoho pustit a vyšetřovat na svobodě. Pokud vím tak sdělovacími prostředky proběhlo a taky tady se psalo, že mu zabavili auto. On kudy chodí tudy do kamery trousí, že už to je jeho poslední sezona a přesto si na takovou sranda akci půjči auto? I kdyby nepůjčil musí to z něčeho platit.
                  Je mi z toho šoufl. A to si nedělám iluze o čistotě peněz v tomto sportu.
                  http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Ale o to mi vubec nejde. Jde o to, ze nic nevi, vymysli si a napise to jako fakt.

Komentář

• Nemám důvod lhát, je to prostě holý fakt…. je to tak a co jsem napsal tak za tím taky stojím ,zachraňuje si zadek na úkor druhých

Komentář

• Nebylo by lepší toto téma vynechat ?
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Nevím. Myslíš, že tady na fóru se nějaký vyšetřovatel dozví něco co ještě neví? Že názor pár nezúčastněných fandů zásadně zhorší situaci kterou někdo v minulosti po.ral?
                          Vliv na sezonu 2022 to mít bude o tom žádná, plus veškeré zdražování okolo a ještě úpravy rozdělení tříd. No jsem zvědav kolik aut bude na startu prvního letošního závodu.
                          http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

• A kolik bude těch závodů?
                            Bojím se minimálně o Příbram

Komentář

• Vyšetřovatele zdejší názory nezajímají, ale myslím si že zde nemá cenu rozvíjet svoje myšlenky a domněnky. Tato kauza má samořejmě vliv na letošní sezonu a nejzásadnější je ta novinka v tom rozdělení tříd. Přemýšlím nad tím, zda u někoho dojde ke změně auta a kdo s čím odstartuje.

Komentář

• Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
                                Nebylo by lepší toto téma vynechat ?
                                Pepo, a čemu by to prospělo to téma vynechat? Budem se raděj tvářit, že je rallysport čistý jak lilie?
                                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                                X