Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Šumava 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Chocolate
    replied
    Cihelna. Upřímně v sobotu vybírat kam jít, to bude dilema. V týhle podobě, aby se to jezdilo aspoň 10 let než obejdu všechno pro mě zajímavý.
    Naposledy upraveno Chocolate; 04-05-22, 08:16.

Zanechat komentář:

• Kunek
    replied
    Mohu se zeptat kde přesně je ten skok???? děkuji

Zanechat komentář:

• Chocolate
    replied
    Mlázovská je ze 2/3 jako vloni a Orlovice maj seznamovačky zítra, tak už asi můžu. Velhartice a Keply dám zítra.

pěknej skok na Velhartický

https://ibb.co/cY9WXgM

nabster záleží kam chceš, ale parkování na Čínově neni problém

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Chocolate: Mapy uz jsou ofiko venku, tak uz asi muzes Diky, dobra prace.

Zanechat komentář:

• nabster999
    replied
    Zdravim. Chystam sa poprve na činovský okruh v sobotu. V mapach ale narozdil od ostatnych RZ nevidim nikde zakreslené parkoviská - k tomu je moja otázka, dá sa v blizkom okolí v pohode zaparkovat, alebo su vytvorené velkokapacitné parkoviská na poliach? diky za odpoved

Zanechat komentář:

• Chocolate
    replied

Omluva za chybku na Korábu

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Nad tema antikatama jsem si chtel jen lehce povzdechnout, v zadnym pripade jsem nechtel rozvirit nikam nevedouci debatu dobre / spatne, od niz se durazne distancuju

Zanechat komentář:

• Wladimeer
    replied
    kondec: vždyť jo, já proti antikatům zase tolik nemám (pokud teda nejsou v každé druhé zatáčce) a stejně se primárně nedávají kvůli zadním posádkám, ale kvůli cestám, pozemkům apod.
    Já ale reagoval na "rovnost podmínek" čemuž antikaty sice lehce napomáhají, ale v rally nikdy zajistit nepůjde...

Zanechat komentář:

• kondec
    replied
    Wladimeer: Za mne (příležitostně chvost startovní pole s malým autem) jsou protikaty v pořádku. Ono je totiž rozdíl, kam můžeš dát čtyřkolku na velkých kolech a kam se ti chce dávat auto na menších kolech navíc s daleko menším rozpočtem na opravy. Takže pak někdy plaveš po silnici plné štěrku. O rozebírání cest a jejich následných opravách z pohledu pořadatele pak není vůbec co řešit.

Zanechat komentář:

• Wladimeer
    replied
    Ale hujere, přece dobře víš, že nemyslel, aby s dvoukolkou někdo dával časy stejné se špičkou R5... a taky si myslím, že po třiceti čtyřkolkách má následujících "x" dvoukolek podmínky daleko rovnější než těch třeba prvních deset R5...
    A vůbec, rovné podmínky v rally?? Vždyť víš, že to je utopie

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Původně odeslal Chocolate Zobrazit příspěvek

Někdo je chválí, někdo na nich nenechá nit suchou. Každopádně nám "anticuty" pomáhají chránit krajnice silnic a zaručují stejné podmínky i pro později startující posádky.

...

Chápu, že nutno to nějak zdůvodnit, ale že by z rally komunity CHVÁLIL někdo někdy anticuty?

Stejně jako argument o rovnějších podmínkách. Sorry, ale život neni fér. Jeď rychlejc a budeš mít i lepší startovní pozici a čistější trať...

každopadně tim to nechci nějak hejtit, je to prostě nutný zlo...

Jinak jako malá pozvánka na Šumavu nějaký ty onboardy z letošní inspekce

https://www.youtube.com/channel/UC15...5b8E5iHtBVVqFA

zbytek asi radši až ve středu..
    A jak můžou jet rychleji ti vzadu s dvojkolou když jim špička se čtyřkolama vytahá?Vysvětlíš?To jsou podle tebe rovné podmínky?

Zanechat komentář:

• Chocolate
    replied
    Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
    A to byla takova hezka, takhle tam nasazej antikaty
    Někdo je chválí, někdo na nich nenechá nit suchou. Každopádně nám "anticuty" pomáhají chránit krajnice silnic a zaručují stejné podmínky i pro později startující posádky.

...

Chápu, že nutno to nějak zdůvodnit, ale že by z rally komunity CHVÁLIL někdo někdy anticuty?

Stejně jako argument o rovnějších podmínkách. Sorry, ale život neni fér. Jeď rychlejc a budeš mít i lepší startovní pozici a čistější trať...

každopadně tim to nechci nějak hejtit, je to prostě nutný zlo...

Jinak jako malá pozvánka na Šumavu nějaký ty onboardy z letošní inspekce

https://www.youtube.com/channel/UC15...5b8E5iHtBVVqFA

zbytek asi radši až ve středu..
    Naposledy upraveno Chocolate; 01-05-22, 21:56.

Zanechat komentář:

• subarak1
    replied
    Kdo byste měl zájem a nestačily mu závody jen o vikendu, tak ve středu pořádáme celodenní test, kde bude cca 8 aut. 8-18 Javorník - Zuklín

Zanechat komentář:

• Sukop
    replied
    Z toho nic nebude. Gazprom už asi věděl, že u plynu do Evropy zavře částečně kohout, tak by ta reklama byla zbytečná.

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    A to byla takova hezka, takhle tam nasazej antikaty
    Jinak uz je po uzaverce a zahranicni ucast slaba. Chybi mi treba ten Hansen. A nekdo tady avizoval start cizince sponzorovanyho jistym plynarskym koncernem od G. Ne ze bych tomu kdovijak veril i za normalni mezinarodne politicky situace, ale predstava to byla prijemna.

Zanechat komentář:

Working...
X