Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Mikkelsena jsem slyšel že by měl být předjezdec a to že to bude s novou Fabií se ví dlouho

Komentář

Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek
      Tak cizí posádky nějak do MB přestaly jezdit, těch 60 přihlášených je trochu dost zklamání...kde jsou roky kdy jsme obdivovali mladé Nory, Finy....letos nejsou ani Poláci a Němci...
      Pokud už je to zhruba všechno, tak 63 posádek, o třetinu méně jak loni...

Komentář

Bude hur.

Komentář

Nevíte někdo, kdo má být pod tím startovnim číslem 4

Komentář

Původně odeslal Lachim Zobrazit příspěvek
            Nevíte někdo, kdo má být pod tím startovnim číslem 4
            Simon W. z A na F R5, ještě tam bude Beetle na Fioně WRC

Komentář

proč by Dohnal neměl jet Lachime jedině kdyby padlo auto , má nový motor do Peugeot 306 Maxi KIT ted testuje v Čechách snad to vydrží.

Komentář

Tady něco ode mne
                https://www.youtube.com/watch?v=4-72fobm3pw

Komentář

Galerka z Bohemia Rally Mladá Boleslav 2022 zde: http://www.jansmerda.cz/rally-bohemia-2022

Komentář

Fotogalerie také u mě na http://foto-pavlicek.cz/2021/07/rallybohemia2022/
                    www.janpavlicek.com

Komentář

Pánové, ležím v HR u móóóřa, ale z mého vzdáleného pohledu si dovolím jeden poznatek, který ve mně Rally Bohemia "upevnila": z Filipa Mareše za poslední rok vyrostl PAN JEZDEC. Nejenom, že rychlostně a časově stačí dvojce Pech/Kopecký, ale dokáže tuto dvojku i jinak pozlobit, tedy jako mám pocit, že tyto kluky "kope do prdele", aby zrychlili, z čehož mohou plynout chyby (ve volbě pneumatik) nebo tlak na výkonnost starého WRCa. Fanoušci Ášina a Kopejdy to prosím nechápejte jako "plivání do [Vašeho] piva", naopak buďme rádi za každou "bystrou rybu" v rallyovém rybníce. Ba naopak, oba jmenovaní nemají ambice mimo český rybník, proto bych si přál, aby Filip mohl (třeba s podporou AČR nebo někoho, kdo má delší prsty [např. přes M-Sport] ) jít dál. Dnes je ten správný okamžik. Za rok už může být pozdě!!!

Komentář

Souhlasím, je super sledovat, že mistrák už není jen o dvou jezdcích. Jen nevím, jestli je to až na nějakou podporu do světa. V Polsku toho moc nepředvedl, ale start v Římě by si stopro zasloužil.

Komentář

Filip je uz podruhy za sebou hvezdou souteze. Ale na mezinarodni karieru je pozde uz od dvaadvaceti, co skoncil v poharu a musel vzit zavdek nekonkurenceschopnym strojem ve sprintech. V tu chvili to chtelo nejakej rozsahlejsi program aspon v ME, na coz musel cekat dalsi tri roky a pak to stejne prakticky skoncilo.
                          Tak snad nas jeste bude nejakou dobu bavit aspon doma a nekdy toho Kopeckyho regulerne porazi.

Komentář

Kenny_pce: "Ale na mezinarodni karieru je pozde uz od dvaadvaceti" - A proto vede WRC2 Kajto, který začal jezdit mezinárodně v pětatřiceti.... Lukyanuk taky a byl 2x mistrem Evropy.

Komentář

Tak to aby Filip urychlene sehnal sponzora jako Lotos. Zatim mu to moc neslo :/

Komentář

Working...
                              X