Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• marcelo: Tenhle skok je v letosnim smeru kousek pred cilem, tedy od Janisova cca 2.5 km a vynechavam ho od doby, co jsem videl prvni video, jak tam lidi stojej. Protoze si kazdej rok rikam, ze to prece musej vyhnat.
    R5 se neprodava za cenu urcenou FIA, to je jen zaklad, ve kterym to nikdo neprovozuje.

Komentář

• Sorry,ale nebudu tady vytvářet nějaké průvodce.Stačí si pustit onboard a hledat v historii.Lukyanuk tam havaroval na testu vloni,kousek po startu,Marczsyk s Krestovou Fabií v RZ o kousek dál.Skok je kousek za nájezdem na hlavní před Bunčem,Herczig s tim praštil u "rozepře" tj. jediný vracák před odbočením na Jankovice.Rozhodně je úplná zhovadilost napsat že se tam nedá najít pěkné místo, dá a je jich mnoho.Použít onboardy a mapy z místa, myslím není těžké

Komentář

• Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
        marcelo: Tenhle skok je v letosnim smeru kousek pred cilem, tedy od Janisova cca 2.5 km a vynechavam ho od doby, co jsem videl prvni video, jak tam lidi stojej. Protoze si kazdej rok rikam, ze to prece musej vyhnat.
        R5 se neprodava za cenu urcenou FIA, to je jen zaklad, ve kterym to nikdo neprovozuje.
        Díky za radu..takže od Janisova.
        Jinak, já jen píšu co jsem slyšel. Asi je podstatný ten základ za který to musí prodávat a na tom by prodělavali. Co si kdo k tomu kdo dokoupí už je asi jeho věc a do té povinné ceny se nepočítá.
        Ja se prostě ptal člověka, který má k tomu HODNĚ blízko,že proč nestartuje nová Fabka na Barumce, že to bylo ohlášeno+plakaty všude s novou F a Já se těšil. Tak jsem dostal tuto odpověď..neříkám, že to takhle opravdu musí být.

Komentář

• Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
          marcelo: Tenhle skok je v letosnim smeru kousek pred cilem, tedy od Janisova cca 2.5 km a vynechavam ho od doby, co jsem videl prvni video, jak tam lidi stojej. Protoze si kazdej rok rikam, ze to prece musej vyhnat.
          Není to potom nejblíž pěšky od cíle?

Komentář

• dalva: Tak jako stacilo 10x kliknout misto toho dohadovani Ale ok, moje naroky na kvalitu prujezdu jsou holt vysoky. Za skok diky a ty antikaty tam fakt jsou znaceny.

marcelo: Jasne, je to podstatne bliz od cile, ale v letosnim smeru bych sel asi nekam na ten hreben. S tou R5 taky netvrdim, ze to urcite neni pravda, urcite vim, ze nevim vsechno podstatny
            Naposledy upraveno Kenny_pce; 23-08-22, 19:34. Důvod: to bylo hodne blbe napsany, no offense

Komentář

• Původně odeslal Kunek Zobrazit příspěvek
              Poradíte mně někdo nějaké dobré místo na Bunči. A klidně se projdu. Děkuji
              Za mě. Z Bunče směrem na Jankovice. Rozepřa. Jen upozorňuji, že tam auto dlouho vidět nebudeš, protože je to dost zarostlé, resp jsi v lese tak stromy udělají své. Já osobně tam jdu na první průjezd. Pakliže půjdeš dál, tak po cca 300metrech náročný krátký zatáčkový úsek přes horizont zakončený rychlou pravou, kde pokud nebude anti katovací zařízení auta pojedou polovinou vozu mimo vozovku, pak rovina a nájezd v klesání do levé (Maříkova zatáčka) kde jdu na druhý průjezd. Poté série zajímavých zatáček v klesání, které na sebe rychle navazují. Potom levá, výjezd z lesa k třetí hájence, kde bude retardér. Tím to zajímavé v tomto úseku končí. To celé z Bunče, až po ten retardér cca 5km.
              Naposledy upraveno Gurun; 23-08-22, 20:05.

Komentář

• Zdravím, prodám dvě permanentky, cena 1000 Kč , předání ve Valašském Meziříčí nebo v pátek ve Zlíně.

Komentář

• Původně odeslal marcelo Zobrazit příspěvek

Není to potom nejblíž pěšky od cíle?
                  Asi jo, ale jak psal jede se to v opačném směru, než jak loni havaroval Střítecký a jeto takový padák na srdce až do cíle, tak nevím jestli tam budou skákat :-)
                  moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

• Jinak nevíte jestli se bude platit vstupné i do servisu historiků ??
                    moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

• Ráno v Tipáči na vítězství Mareše kurz 10, teď už 6,5. Že by to byl takový druhý Cais loňska, jen s lepším koncem?

Komentář

• Dnešní oficiální test
                        https://www.youtube.com/watch?v=OXy5EMdIhUA

Komentář

• Pánové nějaký tip na QS/shakedown? Mám v plánu zřejmě horizont kousek před motokrosovou tratí, ale pokud někdo ze zdejších znalců doporučí zajímavější místo Vůbec třeba nevím jak to vypadá v lese od Moravy nahoru do kopce...

Komentář

• V lese na Žlutavu je skoro v každé zatáčce anticut. Tam, kde není, je zakázaný prostor

Komentář

• Testovací den v Halenkovicích - Testovací den před BRCZ - Halenkovice 2022 - RALLY LIFE
                              http://www.rallylife.cz

Komentář

• Původně odeslal Radko.Jr Zobrazit příspěvek
                                V lese na Žlutavu je skoro v každé zatáčce anticut. Tam, kde není, je zakázaný prostor
                                Takže u motokrosové dráhy to bude lepší než v lese?

Komentář

Working...
                                X