Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ahoj, kdo máte aplikaci Rally4NOW a iOS, funguje vám tam Mapa a průvodce?
    2001 - 2010 Lada VAZ žiguli 2103 -> 2010 - ? Škoda Felicia Kit Car (imitace) -> 2012 - ? Škoda Fabia RS

Komentář

• Čaute, ví někdo z místních jak to vypadá s porostem kukuřice u motokrosové trati na shaku?

Komentář

• Dobrý den,
        nevíte někdo jména jezdců, kteří barumku nepojedou i když byli přihlášeni?
        diky
        Naposledy upraveno Pedrosa7; 25-08-22, 16:05.

Komentář

• Nevím skoro nic, co potřebuješ vědět ?
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Rallye2332344: Myslím, že ano, u DM A je posekaná tráva, za skokem je na cestě trochu šotoliny, s porostem si nejsem jist, ale asi podobně jak minulý rok

Komentář

• Původně odeslal Pedrosa7 Zobrazit příspěvek
              Dobrý den,
              nevíte někdo jména jezdců, kteří barumku nepojedou i když byli přihlášeni?
              diky
              Vedle píšou :

Omluvenky:

2 Simone Tempestini, Sergiu Itu (ROU, Škoda Fabia Rally2 Evo), Simone Tempestini
              18 Petr Semerád, Danny Persein (CZE, Škoda Fabia Rally2 Evo), Petr Semerád
              30 Norbert Maior, Francesca Maiorová (ROU, Peugeot 208 Rally4), Norbert Maior
              32 Mattia Vita, Sofia D´Ambrosiová (ITA, Ford Fiesta Rally4), Mattia Vita
              56 David Štefan, Ondřej Vichtora (CZE, Peugeot 208 Rally4), David Štefan
              59 Dominik Brož (CZE, Peugeot 208 R2), Dominik Brož
              86 Michal Vaňhara, Vojtěch Mudrák (CZE, Peugeot 208 R2), Vojtěch Mudrák
              87 Daniel Vladyka, Igor Norek (CZE, Ford Fiesta Rally4), Daniel Vladyka
              92 Roman Popovič, Matúš Lejka (SVK, Peugeot 208 Rally4), ARP Racing
              116 Martin Čagánek (CZE, Škoda Felicia), Martin Čagánek
              2001 - 2010 Lada VAZ žiguli 2103 -> 2010 - ? Škoda Felicia Kit Car (imitace) -> 2012 - ? Škoda Fabia RS

Komentář

• Přejímka stále běží:

https://www.youtube.com/watch?v=cG70Y5h0yVY
                I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

• Letos si sednu na jednu RZ v neděli a kouknu na celé startovní pole. Už mne to lítání mezi RZ nebaví. Stává se ze mne lenoch
                  Nový Jičín

Komentář

• Původně odeslal tic-tac Zobrazit příspěvek
                    Letos si sednu na jednu RZ v neděli a kouknu na celé startovní pole. Už mne to lítání mezi RZ nebaví. Stává se ze mne lenoch
                    Úplně ti rozumím....taky jsem dřív radši lítal jak hadr na holi, abych toho viděl co nejvíc...a dnes si radši sednu, otevřu si pivko...něco k tomu zakousnu a zkouknu cely pole

Komentář

• Tak zjištěno.Městskou pojede T.Enge s Yarisem.Ale jen to.
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Barum rallye dávají všechny RZ přímí přenos + rozhovory , servis, i spětně když to nestihnete se dívat., záběry z auta atd. na internetu WRC+ stačí jen zaplatit na měsíc 11 eu https://www.fiaerc.com/erc/
                        Naposledy upraveno internet kavárna; 26-08-22, 07:54.

Komentář

• Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                          Tak zjištěno.Městskou pojede T.Enge s Yarisem.Ale jen to.
                          Včera akorát Yarise dovezli do servisu.
                          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek

Včera akorát Yarise dovezli do servisu.
                            Právě u toho jsem byl a "drze" se ptal

Komentář

• A to je seriovej Yaris GR, nebo neco lepsiho?

Komentář

• Seriovka to asi nebude.Moc jsem to neobhlédal jen typický soutěžák co už jich pár jezdí.

Komentář

Working...
                                X