Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlin 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Gurune na Bunci první průjezd cca kilak za Hospodou první rychlé zatáčky pár lidí, blízko u trati nad cestou, naprosto v pohodě, druhý průjezd zhruba půl km před napojením na hlavní, před Bunčem, stojíš na stráni nad cestou, vidíš bezpečně 3 zatáčky,max 10 lidí sice v průtrži a zrušeno,ale je to jak píšeš,chce to trochu se projít,pokud je možné projet si to dopředu... Akorát by mě zajímalo,kde byli všichni diváci, když tak člověk procházel kolem zaparkovaných aut od Kostelan,a naprosto zbytečně a daleko zákaz a pak hromada volného místa..
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Gonzo, bavíš se o zatáčkách směrem od Zdounek na Bunč?

Komentář

• Nene, prvním průjezdem jsem myslel směr Modrá

Komentář

• Jo, myslíš první pravá v klesání? Jinak dotaz. Nevíš(te) kde to zahodil Battistolli? To muselo být ještě určitě mezi Kamínkama a odbočením na Bunč, dle mého názoru.

Komentář

• Roztocil se na brzdach do prvni zatacky za Buncem: https://streamable.com/yw47lu
            Strasnej horor, velkej luck, ze se stihnul dotocit o 360.

Komentář

• Teď mi to dockvaklo, kde to je. Díky! Já Bunčofil a nepoznal jsem to. Veřejně se tu k tomu přiznávám. V tom je ta Rallye nevyzpitatelná. Ten úsek kde začala ta krize je ok, člověk by to čekal v té následující levé a hlavně pak té pravé. Dovolím si tvrdit, že příčinou všecho byl asfalt který tam je a ještě v kombinaci s tou průtrží se proměnil v led. Když tama valím na motorce vždy je to o průšvih i když paří slunce, tak tam ten asfalt je jak rozteklá žvýkačka a co to dělá za deště je vidět na tom videu.

Komentář

• Teď jsem koukal na sestřih a byl tam kousek onboardu Wagnera z Powerstage a jestli jsem poznal správně hrnul příkopu v Malinově zatáčce ?

Komentář

• Původně odeslal Maxifavos Zobrazit příspěvek
                  a jestli jsem poznal správně hrnul příkopu v Malinově zatáčce ?
                  Ta zatáčka už vytrestala řadu jezdců, prvním nejznámějším byl Pavlík s Audi. Malina má na Pinduli 2 zatáčky kousek od sebe, ale asi to je ta co myslíš.

Komentář

• Původně odeslal Maxifavos Zobrazit příspěvek
                    Teď jsem koukal na sestřih a byl tam kousek onboardu Wagnera z Powerstage a jestli jsem poznal správně hrnul příkopu v Malinově zatáčce ?
                    Je to na 100% Pavlíkova zatáčka (plus Bouffierova atd atd)....ale Malina v ní byl také (s P206 WRC) ;-). Videa klidně dohledám...protože jsem kdysi dávno dělal "diváckého průvodce". Wagner měl kliku v tom, že se dostal ven z příkopu těsně před hromadou vytěženého dřeva a že v příkopu nezůstala žádná zapomenutá kláda.

https://m.youtube.com/watch?v=P7kUoNIlH6U
                    Naposledy upraveno ppa; 30-08-22, 07:15.

Komentář

• Velmi povedený souhrn letošní barumky od rally propagandy :-)
                      https://www.youtube.com/watch?v=ksAtOVOqeCo

Komentář

• Ještě něco ode mne :-)
                        https://www.youtube.com/watch?v=e8VwKKX2MYU

Komentář

• Předběžně by měl být termín na příští rok o týden dříve jak letos, 18.-20.8.

Komentář

• Já bych se klidně i vsadil, že pravděpodobnější je o týden později (než letos), než o týden dřív...ale jak říkám...já nic neříkám, ale na má slova stejně dojde :-D
                            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Aha, tak kde je tedy pravda? Lepší by byl ten dřívějsší termín. Ta Barumka tak nějak k prázdninám patří.

Komentář

• Barumka v září?

Komentář

Working...
                                X