Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• ČMPR

Zakládám stránku pro všechny ty, kteří toho zatím o ČMPR moc neví,nebo pro ty, kteří by chtěli začít závodit, a na MMČR jim chybí peníze, a Volný pohár jim přijde jako příliš velké riziko.

Víc o ČMPR se dozvíte na www.cmpr.cz

Do Kralovic se prý chystají Landa, Zedník i Blahout. Jedete se tam někdo dívat?

ML
    ML

Komentář

Už je dokonce vydán seznam přihlášených posádek včetně zveřewjnění map RZ, viz http://www.marionetta.cz/

Komentář

to Mares: Jasňačka, jedou, dále je tam Otto, Nešpor aj. Konečně byly přiloženy i mapy RZ

Komentář

Chtěl bych se prosím zeptat kde se nachází umělý vodní příkop a dva parádní skoky jak popisují v časopise Rally,diky moc

Komentář

Rychlovka: sháním někoho z okolí České Lípy, kdo by se chtěl jet se mnou podívat na Rallye Střela (páteční etapa). Odjezd cca 15.00, nechce se mi jet samotnému.

kontakt: kilometr@atlas.cz

Komentář

Tak Landa dává po RZ slušně na p.r.d.e.l Ottovi. To sem moc nečekal. Na to, že dlouho nejel a jede se potmě, je to slušný.

Komentář

To jo. Čekal jsem že ze začátku pojede opatrnějc. A to ještě řekl v rozhovoru na Impulsech:

"Noc rozhodně trochu "prodám"! Jak už jsem říkal, půl roku jsem neseděl v závodním autě, navíc nejsem právě vášnivým milovníkem nočních rally. Důležité bude, nenechat si případnou konkurenci odskočit až příliš daleko. Druhý den je totiž ještě mnoho kilometrů před námi, a my můžeme leccos ještě stáhnout. Ten fakt, že mohou být někteří jezdci v noci rychlejší, mne nijak neznervózňuje. Potřebuji nejprve zase získat potřebnou jistotu."

Komentář

Lanďák je prostě maximální flegmouš...vždyť ono se to přece nepo..., když pojedeme trošku pro lidi :-) Platí si to převážně asi sám tak se taky musí pobavit, ne?!

www.SkodaCarsWeb.com

Komentář

quote:
                    Lanďák je prostě maximální flegmouš...vždyť ono se to přece nepo..., když pojedeme trošku pro lidi :-) Platí si to převážně asi sám tak se taky musí pobavit, ne?!

www.SkodaCarsWeb.com
                    V rozhovoru říká,že si závodění sám nefinancuje,proto ČMPR....

www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

Tak to Landa neustál...I když měl minutový náskok.
                      Info z webu:
                      Startovní číslo 4 Landa, Novák mimo trať na RZ 6. Odstupuje.

Komentář

quote:
                        Tak to Landa neustál...I když měl minutový náskok.
                        Info z webu:
                        Startovní číslo 4 Landa, Novák mimo trať na RZ 6. Odstupuje.
                        To jsem ráda, že ten Českomoravský pohár někdo sleduje. Ty snad sleduješ všechno, Šedivče, ne?

Upravil - ufozt 07 May 2005 10:07:34
                        ewrc-results.com

Komentář

Škoda,ale s tím se muselo počítat,když chtěl jezdit dveřma napřed:-)

www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

Ale měl to v pěkných barvách,stejně jako má Otto Celicu.
                            Náhodou je moc dobře,pokud dokáže jezdit někdo i s Lancerem pro lidi!! jen škoda že s tím praštil tak brzo...

ŠKODA rally club * www.src.czechrallyeweb.net
                            www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Já vůbec oceňuju všechny jezdce, kteří jezdí hlavně pro lidi!!!

www.SkodaCarsWeb.com

Komentář

Working...
                              X