Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Pár mých cvakanců z Rally Kroměříž 2019
    https://www.zonerama.com/ptkm/226076

Komentář

• Hezký Až na to počasí...

Komentář

• Shacki počasí bylo pravda úplně na hnědý bobek,ale i tak kupodivu diváků bylo dost např na RZ 1/3/7 na nadjezdu přes dálnici i kousek po startu pod mostem pod dálnicí, až jsem sám se divil, člověk by čekal, že na tam budou lidi tak na RZ 1 a pak to většina vzdá na další průjezdy a ono ne

Komentář

• Jako největší šok pro nás byl, když jsme dojeli do seskupení kde nám borec co vydával výkazy řekl : Jedete ted servis, nehledte na čas, dolejte benzín a jedete už jen RZ 7 a konec .... Tak dojedem do servisu, na benzin dlabem, na tu jednu RZ to vyjde .... Pak šla kolem Paní k Němcům s trabošem co stáli vedle nás aby jim ,,zašprechtila ,, že mají dotankovat a okamžite odjet , nehledě na čas ve výkazu ,pokud chcou dojet Rally ... Tak jsem se ji s nějakým svědomím divným zeptal,esi teda opravdu jedeme jen RZ 7 a zpět servis / cíl , jak nám bylo řečeno v seskupení. Ostala na mě hledět kde tuto blbost všichni bereme, volala na vedení Rally a řekla že jedeme všechny RZ ... Super šok, takže ze servisu valit na benzinku,natankovat, valit do servisu dát výkaz a honem během 5 minut na RZ 7.... Ještě že jsem se optal jinak by jsme museli odstoupit skrz benzín.... Tím děkuji pánovi v přeskupení vocas
          ,,Smrdí tu benzin ale nezoufám, nebot' dokud dejchám,pořád doufám ''

Komentář

• Ahoj, Mám na svém webu fotky z Kroměříže, kdo by měl zájem se podívat a nemá facebook: http://radekcaga.cz/2019/09/11/rally-kromeriz-2019/
            https://www.facebook.com/radekcaga.photo ... moje facebooková stránka - RC PHOTO

Komentář

• Upoutávka na reportáž, kterou jako vždy uvidíte rovněž na TV Sport 5 a zkrácenou verzi také na ČT Sport

Komentář

• WRCPatrik: nám teda řekl, krom toho že se poslední dvě ruší, že máme jet na čas ve výkazu ven ze servisu a napsal tam úplný nesmysl, asi 2 hodiny na servis. Tak jsme to začali s posádkou před nama řešit s paní v časovce na výjezdu, pak se volalo řediteli a zjistilo se, že tam psal úplně špatně výjezd ze seskupení. No dopadlo to tak, že každý si mohl jet kdy chtěl a my konkrétně měli ve výkazu čas výjezdu ze servisu dřívější než vjezdu Každopádně ještě že tak protože jinak by tam zůstala ta hodinu a půl díra a dojížděli jsme to ještě teďka asi Jeden časovkář kolik nadělá problémů Ale nakonec se to odjelo a to je hlavní

Komentář

• Reportáž z 1. Rallye Kroměříž 2019 - nejdelší verze na youtube. Kratší (14 min) uvidíte od zítřka na TV Sport 5, pro diváky ČT Sport se chystá pořad do Světa motorů Aktuálně na středu 25. září

Komentář

• Na Rally Hořovice 2020 je již přihlášeno 50 posádek, včetně návratu Dana Landy za volant Mitsubishi.
                    "Rallye bez klobásy není rallye..."

Komentář

Working...
                    X