Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Fox, za A - u koryt jsou retardery, takze to neni az takovy maso. Za B - serie ma zadni sedacky a nema ram za C - snad se potkame v depu!

  Komentář


  • Tak jo, je to série až na ten rám a sedačky, bez oprav najeto 226 tis. km, koupeno v bazaru za 22 tis,-
   Ty retardéry pomůžou, to je fakt, jen ten odjezd z nich je pruda - než tu dvojku dotočím, ostaní už řadí za 5...
   No asi se potkáme, jedeme už v pátek

   Komentář


   • Původně odeslal Fox Zobrazit příspěvek
    Co se týče zahraničních posádek, stačí mrknout na ofiko stránky Multi-S:
    Všem zahraničním posádkám musíme sdělit špatnou zprávu. Dle aktuálních informací krajská hygienická stanice z epidemiologických důvodů nedoporučuje start zahraničním posádkám. Tímto se všem těmto posádkám omlouváme. Nešlo tomu nijak zabránit a budeme se na všechny těšit snad za příznivějších podmínek opět příští rok.
    To jsem samozřejmě četl a žádný zákaz tam nevidím. Je tam pouze, že se NEDOPORUČUJE. Problém je v tom, že ty Poláky vyřadili ze startovky a nikdo je o tom neinformoval. Teď, když se k tomu organizátoři konečně vyjádřili, tak jim ti Poláci na facebooku přeposílají zprávy z hygienické stanice, kde jim nikdo start v ČR nezakázal. To je hodně velká rána pod pás od organizátorů. Jestli třeba ta nová jména ve startovce neplatí víc než ti Poláci.

    Komentář


    • Jo, ta formulace byla poněkud vágní. Teď už je to napsáno docela srozumitelně a natvrdo.
     Vyjádření ředitele
     Vzhledem k aktuální situaci ohledně viru, se kterým se potýkáme, jsme po konzultaci s hygienickou stanicí nemohli pustit zahraniční posádky ke startu 2. rallye Kroměříž.....

     Otázkou zůstává, jestli ten bývalý plukovník a momentální ministr ve střetu zájmů (dnes asi kvalifikační předpoklad pro vstup do politiky) nezařízne všechno všem. Holt si musíme počkat, co doporučí Mára Prchal...


     Komentář


     • Michalin - o nemoznosti ucasti zahranicnich posadek se psalo 14.9. Dnes to bylo jen zopakovano. Nejde jen o Polaky. Nechtel bych byt v pozici poradatele v teto dobe. Myslim si, ze "doporuceni" hygieny = poslechnes nebo si nasledky nes sam. Ruku na srdce, vzal by sis na triko to, ze se muze o tobe rikat, ze kvuli pitomy rally maji lide ve sve vsi koronavir? Ze za to muzes jen ty a ten debilni sport milionaru? Ono se to dobre komentuje od pocitace bez jakyhokoli rizika. P.S. zvasty o tom, ze nahradni posadky plati vic nez polaci beru jako nehoraznou urazku poradatele a myslim si, ze by bylo fajn se jim (alespon tady) omluvit. Az teda vychladnes.

      Komentář


      • Původně odeslal Michalin STR8 Zobrazit příspěvek
       To jsem samozřejmě četl a žádný zákaz tam nevidím. Je tam pouze, že se NEDOPORUČUJE. Problém je v tom, že ty Poláky vyřadili ze startovky a nikdo je o tom neinformoval. Teď, když se k tomu organizátoři konečně vyjádřili, tak jim ti Poláci na facebooku přeposílají zprávy z hygienické stanice, kde jim nikdo start v ČR nezakázal. To je hodně velká rána pod pás od organizátorů. Jestli třeba ta nová jména ve startovce neplatí víc než ti Poláci.
       Tak hlavně kdyby se nevyškrtli všichni Poláci, tak by se nedostali do startovky borci s R5 a hlavně Štochl který jede o titul mezi amatéry.
       "Rallye bez klobásy není rallye..."

       Komentář


       • Napíšu to srozumitelně, jo ?
        Pořadatelé musí v dnešní době naprosto vše podřizovat hygienikům a politikům. Takže si mohou vybrat - přijedou cizinci a my vám to zrušíme, nebo dáte na naše "doporučení" a necháme vás na pokoji.
        Pokud vím, naše i cizí posádky platí stejně, podle toho, v jaké třídě jedou.
        A co se Štochla týče, ten má pozastavenou licenci, takže se jinde než v ČMPR letos stejně nesveze. Mám takový dojem, že byl ve startovce už před tím, než byl odmítnut start cizincům. Ne, že by mi rvalo srdce, kdyby nejel, ale mějme ke všem stejný přístup...

        Komentář


        • Takže pozastavená licence kvůli extempore na Strahově? No to je pěkný Je k tomu někde víc info?

         Komentář


         • Někde byl odkaz na dokument na stránkách autoklubu, ve kterém to bylo detailně popsané. Už ale nevím kde jsem to viděl, ale určitě se tam proklikáš přes autoklub.

          EDIT: Tady je to: http://www.autoklub.cz/wp-content/up...hl_vackova.pdf
          Naposledy upraveno standak; 30-09-20, 11:24.
          FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

          Komentář


          • Zajímavé, děkuji.

           Komentář


           • Sroubak: O nemožnosti startovat se nikde nepsalo. Psalo se o NEDOPORUČENÍ startovat. Z toho důvody se polské posádky na vlastní pěst dotazovaly na hygienické stanici, zdali můžou startovat. Hygienická stanice jim start nezakázala. Zakázal to až pořadatel. Takže pořadatel v tomto posádkám lhal.
            Právě je divné, že Poláky nahradily takové zvučné posádky. Opravdu se tyto zvučné posádky přihlásily hned po naplnění původní startovky, že se dostaly do seznamu po vyškrtnutí Poláků? Pořád ti to nepřipadá divné?

            Thom: On ten vyřazený Pawarski taky jede o titul. V případě výpadku Štochla a Pawarského by jel o titul i Baldwin. Takže Štochlovi je boj o titul umožněn, ale Pawarskému není. Trochu nespravedlivé.

            Už je venku harmonogram. Start první rz už před osmou hodinou. https://www.multi-s.cz/soubory/Harmo...r.1.3_tisk.pdf

            Komentář


            • Zpráva ze 14.9. - Všem zahraničním posádkám musíme sdělit špatnou zprávu. Dle aktuálních informací krajská hygienická stanice z epidemiologických důvodů nedoporučuje start zahraničním posádkám. Tímto se všem těmto posádkám omlouváme. Nešlo tomu nijak zabránit a budeme se na všechny těšit snad za příznivějších podmínek opět příští rok.

             We must tell bad news to all foreign crews. According to current information, the regional hygiene station does´n recommend starting to foreign crews for epidemiological reasons. We apologize to all the crews. We couldn’t stop it. We will be looking forward to seeing you all again next year, under more favorable conditions.

             Nevím, co je na tom nepochopitelné... Je taková doba, že můžem být rádi, že se něco vůbec jede. Znovu opakuji můj názor, že "doporučení" = poslechneš, nebo s tebou v případě jakyhokoliv problému vyjebeme. Už je to srozumitelnější? Polských posádek je mi líto, ale prostě je to tak...

             Osobně znám dvě posádky, co se na startovku dostaly až po vyškrtnutí zahraničních posádek a vím, že platily normální startovný.

             Je ale asi možný, že Štochl dal Urbanovi litr nebo dva navíc. Tím zařídil zákaz startu poláků a zároveň si pojistil titul s R5 mezi amatéry.

             A Kopecký měl v Pačejově 87kw navíc díky spešl softvéru, který přinesl Hloušek v HANSu.

             A chemtrails se opravdu aplikují.

             A tím bych to asi uzavřel
             Naposledy upraveno sroubak; 30-09-20, 19:42.

             Komentář


             • Nikde v ty zprave nepisou, ze je vyrazili ze startovky. Podivna forma komunikace...

              standak: Husty!
              Naposledy upraveno Kenny_pce; 30-09-20, 23:41.

              Komentář


              • No to nevím, co je tom nepochopitelné. Pořád vidím, že tu zprávu docela nechápeš. A nechceš pochopit, že hygienická stanice Polákům účast nezakázala. Zakázal to tak maximálně pořadatel. Ti Poláci ty zprávy od hygieniků zveřejnili! Ale já bych to zase uzavřel tím, že Poláci jako diváci přijet můžou, Burger festivalu se účastnit můžou, ale závodu se účastnit nemůžou.

               Komentář

               Working...
               X