Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Hašan
    replied
    To Daniel Landa: Dane, doufám, že zajdeš častěji, protože tyhle "spekulanty" taky nemusím. Díky za osvětlení situace :-) Jnak mě mrzí tvé odstoupení a těším se až Tě uvidím na dalších závodech.

www.SkodaCarsWeb.com

Zanechat komentář:

• Renda
    replied
    quote:
    Zdarec pratele spekulanti :-)
    Diky za to ze me takhle povzbuzujete. Ad "spekulanti": nerizli jsme s tim, ale ve ctyriceti pri vyjezdu z retarderu pod nami povolila vodou nasakla krajnice a stahlo nas to do skarpy. Je mi lito, ale nase odstoupeni ma prave takto banalni duvod. Je lepsi vas takto informovat, zacalo mne totiz nudit nechat neustale kolovat bludy, ktere lid miluje a ktere se siri rychlosti Blesku :-))
    Zdarec jak svina D. Landa

... škoda, vypadalo to na jasné vítěztví.

Zanechat komentář:

• Daniel Landa
    replied
    Zdarec pratele spekulanti :-)
    Diky za to ze me takhle povzbuzujete. Ad "spekulanti": nerizli jsme s tim, ale ve ctyriceti pri vyjezdu z retarderu pod nami povolila vodou nasakla krajnice a stahlo nas to do skarpy. Je mi lito, ale nase odstoupeni ma prave takto banalni duvod. Je lepsi vas takto informovat, zacalo mne totiz nudit nechat neustale kolovat bludy, ktere lid miluje a ktere se siri rychlosti Blesku :-))
    Zdarec jak svina D. Landa

Zanechat komentář:

• Hašan
    replied
    Já vůbec oceňuju všechny jezdce, kteří jezdí hlavně pro lidi!!!

www.SkodaCarsWeb.com

Zanechat komentář:

• Plhus
    replied
    Ale měl to v pěkných barvách,stejně jako má Otto Celicu.
    Náhodou je moc dobře,pokud dokáže jezdit někdo i s Lancerem pro lidi!! jen škoda že s tím praštil tak brzo...

ŠKODA rally club * www.src.czechrallyeweb.net

Zanechat komentář:

• JURIS
    replied
    Škoda,ale s tím se muselo počítat,když chtěl jezdit dveřma napřed:-)

Zanechat komentář:

• ufozt
    replied
    quote:
    Tak to Landa neustál...I když měl minutový náskok.
    Info z webu:
    Startovní číslo 4 Landa, Novák mimo trať na RZ 6. Odstupuje.
    To jsem ráda, že ten Českomoravský pohár někdo sleduje. Ty snad sleduješ všechno, Šedivče, ne?

Upravil - ufozt 07 May 2005 10:07:34

Zanechat komentář:

• Šedivec
    replied
    Tak to Landa neustál...I když měl minutový náskok.
    Info z webu:
    Startovní číslo 4 Landa, Novák mimo trať na RZ 6. Odstupuje.

Zanechat komentář:

• JURIS
    replied
    quote:
    Lanďák je prostě maximální flegmouš...vždyť ono se to přece nepo..., když pojedeme trošku pro lidi :-) Platí si to převážně asi sám tak se taky musí pobavit, ne?!

www.SkodaCarsWeb.com
    V rozhovoru říká,že si závodění sám nefinancuje,proto ČMPR....

Zanechat komentář:

• Hašan
    replied
    Lanďák je prostě maximální flegmouš...vždyť ono se to přece nepo..., když pojedeme trošku pro lidi :-) Platí si to převážně asi sám tak se taky musí pobavit, ne?!

www.SkodaCarsWeb.com

Zanechat komentář:

• Šedivec
    replied
    To jo. Čekal jsem že ze začátku pojede opatrnějc. A to ještě řekl v rozhovoru na Impulsech:

"Noc rozhodně trochu "prodám"! Jak už jsem říkal, půl roku jsem neseděl v závodním autě, navíc nejsem právě vášnivým milovníkem nočních rally. Důležité bude, nenechat si případnou konkurenci odskočit až příliš daleko. Druhý den je totiž ještě mnoho kilometrů před námi, a my můžeme leccos ještě stáhnout. Ten fakt, že mohou být někteří jezdci v noci rychlejší, mne nijak neznervózňuje. Potřebuji nejprve zase získat potřebnou jistotu."

Zanechat komentář:

• Waca
    replied
    Tak Landa dává po RZ slušně na p.r.d.e.l Ottovi. To sem moc nečekal. Na to, že dlouho nejel a jede se potmě, je to slušný.

Zanechat komentář:

• kilometr
    replied
    Rychlovka: sháním někoho z okolí České Lípy, kdo by se chtěl jet se mnou podívat na Rallye Střela (páteční etapa). Odjezd cca 15.00, nechce se mi jet samotnému.

kontakt: kilometr@atlas.cz

Zanechat komentář:

• jan
    replied
    Chtěl bych se prosím zeptat kde se nachází umělý vodní příkop a dva parádní skoky jak popisují v časopise Rally,diky moc

Zanechat komentář:

• gudas
    replied
    to Mares: Jasňačka, jedou, dále je tam Otto, Nešpor aj. Konečně byly přiloženy i mapy RZ

Zanechat komentář:

Working...
X