Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Galerka z propršené Radouně: http://www.jansmerda.cz/radounska-rallye-2022

Komentář

• Koukam, ze Zelezny hory jsou naplanovany na 20. - 21. 8., coz je sobota a nedele. Nemohl by sem, prosim, nekdo napsat, kdy priblizne se pojedou RZ? Mam v sobotu odpoledne nejaky povinnosti, ale aspon jsou pobliz, tak bych si to potreboval naplanovat. Diky.

Komentář

• Rally se jede jen v neděli.

Komentář

• Ok, prislo mi divny, ze by se jednodenni soutez jela v nedeli. Ale vyhovuje mi to

Komentář

• Ano, bohužel je to tak, takže letošní Železky se jedou na výročí okupace r. 68
            Jak je u nás poslední dobou zvykem, přednost mají jacísi cyklisté, kteří se během soboty budou potácet po místních komunikacích, takže auta jim jako obvykle musí vyklidit pole...

Komentář

• A nebude to třeba o tom, kdo si dá žádost na úřady dřív ​​​​​​? Zrovna tak můžou držkovat jacísi cyklisti, že přednost mají auta. Sice neznám podrobnosti, ale znám slovo tolerance ​​​​​​.
              FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• No teda nevím.Jsem oboje cyklist i řidič,ale nějakou tolerantnost stran obou jsem si nějak nevšiml.Spíš bych to nazval řevnivostí.Třeba se mi stalo:cyklist na stezce cedule konec stezky myslíš že zpomalí?Ani náhodou a ještě nadává na řidiče který má přednost.
                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• No a me dneska zase malem prejel autobus, protoze slusnej clovek, co neumi zipovat, zastavil na prechodu a ja se soustredil na tu pulmetrovou mezeru za nim misto na volnej pravej pruh. Ve finale moje chyba, ale chtel jsem tim rict, ze rozlozeni inteligence napric jednotlivejma masovejma cinnostma je prakticky konstantni. Ted tam zase nejakej debil stoji v krizovatce.
                  Takze by stalo za to neprudit ostatni zajmovy skupiny, zvlast kdyz jsou o nekolik radu vetsi.

Komentář

Working...
                  X