Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • bugin
  replied
  Díky za průvodce, zkusíme ten vracák u kapličky za Zdislavicema, snad tam bude kde stát.

  Zanechat komentář:


 • nowi
  replied
  Jinak já jsem místo blábolení na fórech pracoval trochu užitečnějším způsobem a připravil ke Kroměříži krátké preview. Nebyl bohužel čas místa nafotit, ale obrázky na google street view víceméně souhlasí s realitou. Na své si přijdou příznivci pomalých i rychlých pasáží. A tady slibovaný "průvodce" - http://www.rallylife.cz/ii-rallye-kr...raktivni-mapa/

  Zanechat komentář:


 • nowi
  replied
  Původně odeslal Michalin STR8 Zobrazit příspěvek
  No to nevím, co je tom nepochopitelné. Pořád vidím, že tu zprávu docela nechápeš. A nechceš pochopit, že hygienická stanice Polákům účast nezakázala....
  Jako kolovrátek. Že ty nejdeš dělat pořadatele nebo nejlépe politika. Byl jsi u jednání na hygieně? Nebyl, tak nevíš, jaké mají pořadatelé nastavené podmínky.Prostě Poláci nepojedou, ať už z jakéhokoli důvodu, tak se s tím smiř. Loni jet mohli a kolik jich v Kroměříži bylo. Ze špičky nikdo. Uf.

  Zanechat komentář:


 • vrci
  replied
  Michalin STR8 - Prosím tě, co tady pořád řešíš? Ty jsi byl 14.9. stoprocentně přesvědčený, že se Kroměříž pojede? Hygiena nemůže zakázat polákovi se něčeho u nás zúčastnit, když jsou otevřené hranice... A teď se zkus na to podívat z pozice pořadatele - nevíme zda nás nechají jet...doporučují nám, aby se cizinci nezúčastnili...když zavřou hranice, přijdeme o jejich startovné a budem v mínusu...co udělají v obcích, když budou diskutovat naši ignoraci doporučení hygieny atd. a atd. Pořadatel šel cestou nejmenšího odporu a není se mu co divit. Prostě je zlá doba a je celkem zázrak, že se pojede. Sice nebýt těch voleb...kdo ví.

  Zanechat komentář:


 • Michalin STR8
  replied
  No to nevím, co je tom nepochopitelné. Pořád vidím, že tu zprávu docela nechápeš. A nechceš pochopit, že hygienická stanice Polákům účast nezakázala. Zakázal to tak maximálně pořadatel. Ti Poláci ty zprávy od hygieniků zveřejnili! Ale já bych to zase uzavřel tím, že Poláci jako diváci přijet můžou, Burger festivalu se účastnit můžou, ale závodu se účastnit nemůžou.

  Zanechat komentář:


 • Kenny_pce
  replied
  Nikde v ty zprave nepisou, ze je vyrazili ze startovky. Podivna forma komunikace...

  standak: Husty!
  Naposledy upraveno Kenny_pce; 30-09-20, 23:41.

  Zanechat komentář:


 • sroubak
  replied
  Zpráva ze 14.9. - Všem zahraničním posádkám musíme sdělit špatnou zprávu. Dle aktuálních informací krajská hygienická stanice z epidemiologických důvodů nedoporučuje start zahraničním posádkám. Tímto se všem těmto posádkám omlouváme. Nešlo tomu nijak zabránit a budeme se na všechny těšit snad za příznivějších podmínek opět příští rok.

  We must tell bad news to all foreign crews. According to current information, the regional hygiene station does´n recommend starting to foreign crews for epidemiological reasons. We apologize to all the crews. We couldn’t stop it. We will be looking forward to seeing you all again next year, under more favorable conditions.

  Nevím, co je na tom nepochopitelné... Je taková doba, že můžem být rádi, že se něco vůbec jede. Znovu opakuji můj názor, že "doporučení" = poslechneš, nebo s tebou v případě jakyhokoliv problému vyjebeme. Už je to srozumitelnější? Polských posádek je mi líto, ale prostě je to tak...

  Osobně znám dvě posádky, co se na startovku dostaly až po vyškrtnutí zahraničních posádek a vím, že platily normální startovný.

  Je ale asi možný, že Štochl dal Urbanovi litr nebo dva navíc. Tím zařídil zákaz startu poláků a zároveň si pojistil titul s R5 mezi amatéry.

  A Kopecký měl v Pačejově 87kw navíc díky spešl softvéru, který přinesl Hloušek v HANSu.

  A chemtrails se opravdu aplikují.

  A tím bych to asi uzavřel
  Naposledy upraveno sroubak; 30-09-20, 19:42.

  Zanechat komentář:


 • Michalin STR8
  replied
  Sroubak: O nemožnosti startovat se nikde nepsalo. Psalo se o NEDOPORUČENÍ startovat. Z toho důvody se polské posádky na vlastní pěst dotazovaly na hygienické stanici, zdali můžou startovat. Hygienická stanice jim start nezakázala. Zakázal to až pořadatel. Takže pořadatel v tomto posádkám lhal.
  Právě je divné, že Poláky nahradily takové zvučné posádky. Opravdu se tyto zvučné posádky přihlásily hned po naplnění původní startovky, že se dostaly do seznamu po vyškrtnutí Poláků? Pořád ti to nepřipadá divné?

  Thom: On ten vyřazený Pawarski taky jede o titul. V případě výpadku Štochla a Pawarského by jel o titul i Baldwin. Takže Štochlovi je boj o titul umožněn, ale Pawarskému není. Trochu nespravedlivé.

  Už je venku harmonogram. Start první rz už před osmou hodinou. https://www.multi-s.cz/soubory/Harmo...r.1.3_tisk.pdf

  Zanechat komentář:


 • Luky_CZ
  replied
  Zajímavé, děkuji.

  Zanechat komentář:


 • standak
  replied
  Někde byl odkaz na dokument na stránkách autoklubu, ve kterém to bylo detailně popsané. Už ale nevím kde jsem to viděl, ale určitě se tam proklikáš přes autoklub.

  EDIT: Tady je to: http://www.autoklub.cz/wp-content/up...hl_vackova.pdf
  Naposledy upraveno standak; 30-09-20, 11:24.

  Zanechat komentář:


 • Luky_CZ
  replied
  Takže pozastavená licence kvůli extempore na Strahově? No to je pěkný Je k tomu někde víc info?

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Napíšu to srozumitelně, jo ?
  Pořadatelé musí v dnešní době naprosto vše podřizovat hygienikům a politikům. Takže si mohou vybrat - přijedou cizinci a my vám to zrušíme, nebo dáte na naše "doporučení" a necháme vás na pokoji.
  Pokud vím, naše i cizí posádky platí stejně, podle toho, v jaké třídě jedou.
  A co se Štochla týče, ten má pozastavenou licenci, takže se jinde než v ČMPR letos stejně nesveze. Mám takový dojem, že byl ve startovce už před tím, než byl odmítnut start cizincům. Ne, že by mi rvalo srdce, kdyby nejel, ale mějme ke všem stejný přístup...

  Zanechat komentář:


 • thom
  replied
  Původně odeslal Michalin STR8 Zobrazit příspěvek
  To jsem samozřejmě četl a žádný zákaz tam nevidím. Je tam pouze, že se NEDOPORUČUJE. Problém je v tom, že ty Poláky vyřadili ze startovky a nikdo je o tom neinformoval. Teď, když se k tomu organizátoři konečně vyjádřili, tak jim ti Poláci na facebooku přeposílají zprávy z hygienické stanice, kde jim nikdo start v ČR nezakázal. To je hodně velká rána pod pás od organizátorů. Jestli třeba ta nová jména ve startovce neplatí víc než ti Poláci.
  Tak hlavně kdyby se nevyškrtli všichni Poláci, tak by se nedostali do startovky borci s R5 a hlavně Štochl který jede o titul mezi amatéry.

  Zanechat komentář:


 • sroubak
  replied
  Michalin - o nemoznosti ucasti zahranicnich posadek se psalo 14.9. Dnes to bylo jen zopakovano. Nejde jen o Polaky. Nechtel bych byt v pozici poradatele v teto dobe. Myslim si, ze "doporuceni" hygieny = poslechnes nebo si nasledky nes sam. Ruku na srdce, vzal by sis na triko to, ze se muze o tobe rikat, ze kvuli pitomy rally maji lide ve sve vsi koronavir? Ze za to muzes jen ty a ten debilni sport milionaru? Ono se to dobre komentuje od pocitace bez jakyhokoli rizika. P.S. zvasty o tom, ze nahradni posadky plati vic nez polaci beru jako nehoraznou urazku poradatele a myslim si, ze by bylo fajn se jim (alespon tady) omluvit. Az teda vychladnes.

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Jo, ta formulace byla poněkud vágní. Teď už je to napsáno docela srozumitelně a natvrdo.
  Vyjádření ředitele
  Vzhledem k aktuální situaci ohledně viru, se kterým se potýkáme, jsme po konzultaci s hygienickou stanicí nemohli pustit zahraniční posádky ke startu 2. rallye Kroměříž.....

  Otázkou zůstává, jestli ten bývalý plukovník a momentální ministr ve střetu zájmů (dnes asi kvalifikační předpoklad pro vstup do politiky) nezařízne všechno všem. Holt si musíme počkat, co doporučí Mára Prchal...


  Zanechat komentář:

Working...
X