Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Nedaji se nekde stahnout mapy,na w.rallyesport.cz zatim nejsou a nevim ani jestli tam budou to znamena,ze podle harmonogramu se budu muset orientovat

Komentář

quote:
      Nedaji se nekde stahnout mapy,na w.rallyesport.cz zatim nejsou a nevim ani jestli tam budou to znamena,ze podle harmonogramu se budu muset orientovat

oni už je na netu měli, ale nevím proč je zas dali pryč?!

Komentář

dali je pryc proto, ze podle zvlastnich ustanoveni je zverejneni trati az po zacatku vydavani itineraru, coz je patek rano. Je to proto, aby mistni nemohli zacit trenovat driv, a netrenovali mimo predepsane, a obcim slibene treninkove casy. Obvykla praxe

Komentář

To hbt:
          Jak to vypadá v roce 2006 s CMPR? Pojede se? Jako šéf bys to měl vědět nejlíp, ne?

Komentář

Samozřejmě, že něco vím. Zítra má vedení AAS schůzi vedení. Po této schůzi, ale nejspíš až v pondělí, vydáme oficiální prohlášení v němž popíšeme vzniklou situaci, a doufám, že ve vedení AAS dospějeme ke shodě, jak momentální stav a pozici, do níž nás dostali lidé z FAS a RSP Brno, řešit.Variant řešení je několik, a doufám, že se nám podaří dohodnout se na té nejlepší. Rozhodně bych ale chtěl vyvrátit spekulace, že to, co se letos nazývalo CMPR končí. Prosím všechny závodníky o strpení a pochopení.

Komentář

quote:
              Samozřejmě, že něco vím. Zítra má vedení AAS schůzi vedení. Po této schůzi, ale nejspíš až v pondělí, vydáme oficiální prohlášení v němž popíšeme vzniklou situaci, a doufám, že ve vedení AAS dospějeme ke shodě, jak momentální stav a pozici, do níž nás dostali lidé z FAS a RSP Brno, řešit.Variant řešení je několik, a doufám, že se nám podaří dohodnout se na té nejlepší. Rozhodně bych ale chtěl vyvrátit spekulace, že to, co se letos nazývalo CMPR končí. Prosím všechny závodníky o strpení a pochopení.
              Společnost Rallye Sport Promotion, s.r.o., dále zastoupená Rallye Sport Promotion v AČR (dále jen RSP) tímto oznamuje, že se pro rok 2006 z rozhodnutí FAS stala hlavním a současně jediným promotérem POHÁRU ČESKÉ REPUBLIKY v rallye (dále PČRR), který byl v roce 2005 pořádán pod názvem Sheron ČMPR.

Komentář

to hbt:Tak teď jsi konečně poznal proč je na tyto pány z FASu tolik lidí nas...Volný pohár ti vadil,furt si se snažil vysvětlit jak to máte zmáknutý oproti VP a teď si spočítej kolik peněz z čmpr jim do jejich kasičky přišlo aby tě potom kopli do ři..chytráci

Komentář

Myslím, že hbt tady nijak FAS nehájil a VP mu nevadil. Jen ukazoval na to, že šoférům hrozí průšvih kvůli nedotaženému pojištění odpovědnosti. Na tom se asi nic nezměnilo.
                  quote:
                  to hbt:Tak teď jsi konečně poznal proč je na tyto pány z FASu tolik lidí nas...Volný pohár ti vadil,furt si se snažil vysvětlit jak to máte zmáknutý oproti VP a teď si spočítej kolik peněz z čmpr jim do jejich kasičky přišlo aby tě potom kopli do ři..chytráci

Komentář

Ani se nedivím vzniklé situaci v ČMPR, vždyť RSP zorganizovala polovinu soutěží v ČMPR, a ty které neorganizovala tak vypadali jak vypadali. A pánové z AAS opět brečí, na začátku loňského roku to bylo kvůli posádkám, teď kvůli tomu, že jim někdo sebral "lízátko". Trochu se divím jejich naivnosti v tom, že si mysleli, že mají na ČMPR patent. Neshodl jsem se a ani neshodnu s některými členy AAS, když jsem kritizoval, byl jsem ten největší blbec, který ničemu nerozumí. Když mě hbt vyzval, jestli místo kritizování by nebylo lépe "přiložit ruku k dílu", a svojí pomoc jsem nabídl, opět to vyznělo do prázdna. Když se kdesi někteří lidé z AAS dušovali jak zlikvidují VP, že na to mají prostředky. Když někteří posílali udavačné dopisy na VP. Tak si myslím, že jim tak trochu patří. Na druhou stranu vím, že v AAS jsou i jiní lidé, kteří odvádějí, nebo odvedli kus kvalitní práce. Tak těch je mi opravdu líto...

Komentář

quote:
                      Ani se nedivím vzniklé situaci v ČMPR, vždyť RSP zorganizovala polovinu soutěží v ČMPR, a ty které neorganizovala tak vypadali jak vypadali. A pánové z AAS opět brečí, na začátku loňského roku to bylo kvůli posádkám, teď kvůli tomu, že jim někdo sebral "lízátko". Trochu se divím jejich naivnosti v tom, že si mysleli, že mají na ČMPR patent. Neshodl jsem se a ani neshodnu s některými členy AAS, když jsem kritizoval, byl jsem ten největší blbec, který ničemu nerozumí. Když mě hbt vyzval, jestli místo kritizování by nebylo lépe "přiložit ruku k dílu", a svojí pomoc jsem nabídl, opět to vyznělo do prázdna. Když se kdesi někteří lidé z AAS dušovali jak zlikvidují VP, že na to mají prostředky. Když někteří posílali udavačné dopisy na VP. Tak si myslím, že jim tak trochu patří. Na druhou stranu vím, že v AAS jsou i jiní lidé, kteří odvádějí, nebo odvedli kus kvalitní práce. Tak těch je mi opravdu líto...
                      Ty soutěže ČMPR, které organizovala RSP, byly lepší? Rozumí tomu dobře? Byls třeba v Rosicích? No úžasné!!
                      Kdyby ses ve škole víc učil, jednak bys nedělal tolik hrubek, ale hlavně by sis to uměl v hlavě lépe srovnat, o co tady jde.
                      Není to tak složité na pochopení.

Komentář

to PDMS
                        o hrubkách pomlč. Nikde v textu jsem nenapsal co bylo lepší (kdyby ty jsi ve škole dával větší pozor tak umíš číst). Tak mi teda řekni o co tu jde. Když to tedy nechápu, rád si vyslechnu tvůj názor. Vím jsem idiot, který pořád rýpe............. Ale ty máš patent na rozum.

Komentář

quote:
                          to PDMS
                          o hrubkách pomlč. Nikde v textu jsem nenapsal co bylo lepší (kdyby ty jsi ve škole dával větší pozor tak umíš číst). Tak mi teda řekni o co tu jde. Když to tedy nechápu, rád si vyslechnu tvůj názor. Vím jsem idiot, který pořád rýpe............. Ale ty máš patent na rozum.
                          Pff, no byl jsem teda na dvou podnicích RSP a byly jako noc a den. Štenberk byl celkem ucházející, ale asi ho dělali hlavně lidi z Ecce Homo, ale Rosice byla katastrofa. To třeba Fulnek byl super...

ML
                          ML

Komentář

quote:
                            quote:
                            to PDMS
                            Pff, no byl jsem teda na dvou podnicích RSP a byly jako noc a den. Štenberk byl celkem ucházející, ale asi ho dělali hlavně lidi z Ecce Homo, ale Rosice byla katastrofa. To třeba Fulnek byl super...

ML
                            Fulnek byl super, až teda na to že třeba museli zrušit RZ kvůli tomu že je neměli nachystanou chyběli pořadatelé atd..

Komentář

To vladimir ASK

Skoda, ze ma tak kratkou pamet. Na VP mi vadili 2 veci. Nelegalnost prestaveb aut, a nevyjasnene pojisteni. A pak mi vadili, a dodnes vadi lide, kteri za hulvatsvi, demagogicke a prekroucene agumenty a pomluvy skryvali nedostatky ve sve praci. A ani to se nemeni.
                              VP ma pro rok 2006 neocekavany trumf v ruce v podobe moznosti pojisteni souteznich vozidel nezavisle na jejich papirech (padelane kontroly STK a sportovni prukazy) Ani my jsme elou dobu nespali na vavrinech, a zjistovali jake jsou nmoznosti se vymanit z moci FASu, a moznosti preruseni spoluprace.Nicmene zmena zakonych norem nam udelala jednu caru pres rozpocet. A nefer jednani nekterych lidi z RSP a FAS tu druhou, podstatnou. Ano. VP z toho dost mozna v sezone 2006 bude tezit. A opravdu si prijde zlomovy rocnik rallysoutezi, ze kterych AAS vyjde nejhur. Ale to, ze se tak stane neni chybou nasi, ale zajmovych skupin (treba takovych , jako je ta tvoje) Raduj se. Pokud mas tedy z ceho. Protoze soucasne zmeny, a to i ty legislativni, hrajou do karet poradatelum VP. Ted se teprva ukaze, jak pevny jste charaktery.

Komentář

2hbt:
                                To přece není možné. Prosím Tě, mohl bys mi tady nějak polopaticky vysvětlit co se vlastně stalo? Sice jsem to četl, ale nějak mi pořád není jasné, jak někdo může AAS sebrat její dílo, ČMPR. Na vašich stránkách se nemůžu dostat do diskuse.

Docela by mne zajímalo i pozadí, neboť vím že FAS vám vždy házel klacky pod nohy a to je asi ještě slabé slovo. Pokud to budou fakta, tak uveď i jména a činy.

Jinak pevně věřím, že tak kvalitní seriál jako jen tak ČMPR nezanikne.

Komentář

Working...
                                X