Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • #61
  to richie

  Muze uplne jednoduse. Dilo AAS spocivalo v tom, ze se ji podarilo presvedcit FAS, aby do svych radu vypsala technicke a sportovni rady v podobe, ve ktere

  1- to bylo akceptovatelne (hlavne pravne a z hlediska odpovednosti k ministerstvu dopravy, silnicnimu zakonu, obecne uznavanym bezpecnostnim hledisklum atd)
  2-to bylo akceptovatelne skupine zacinajicich jezdcu (ktere v jednanich zastupovala AAS), a jezdcu nespokojenych s cenovou spiralou za neustale se stupnujicimi naroky na hlavne bezpecnostni prvky v autech

  FAS tedy svou sportovni autoritou (porada souteze uz Xlet, a na jeni stanovisko slysi vsichni urednici, kteri o tom rozhoduji zastitil novy serial. Na to, aby se mohl oficialne jet ho FAS musela mit ve svych NSR, a kalendari. AAS byla organizace, ktera s ni komünikovala pri tvorbe predpisu a ktera byla uvedena v NSR jako poradatel ( rady byly FASu, ale poradala to AAS, ne FAS)

  Protoze pro nektere funkcionare FASAu nebylo unosne na teto urovni s nami spolupúracovat ( hlavne pan Denk se nebal kritizovat chyby ve spolupraci, a napadat sporne body spoluprace), zauvazovala FAS, takto:

  Predpisy vydavame my. AAS ma registrovanou obchodni znacku CMPR, a ve spolupraci s nami poreda zavody. Takze kdyz vezmeme predpisy, ktere vydavame my, najdeme si jineho, loajalnejsiho poradatele, a zmenime nazev poharu, nemusime se s AAS dal handrkovat a hadat, a budeme mit klid. A presne tak to udelali.

  Komentář


  • #62
   Pěkný krysy o tom rozhodujou,neříkalo se jim taky,,starý struktury"?

   Komentář


   • #63
    tak hele, ve Fulneku jsme musely zrušit 4tou RZ, to je pravda, ale zkus si sám domluvit 160 pořadatelů, jestli ti všichni přijdou, to je prostě v lidech, a můžeš dělat co chceš, když je domluvíš tam a tam v tolik hodin, a oni přijdou později a jinam, jen proto, že se jim to zdálo daleko, tak neuděláš nic, ale na to, že jsme něco takového měly vůbec poprvé v okolí, tak prostě se i toto může stát, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí, a kritizovat umí každý....

    Komentář


    • #64
     Trochu zavádějící. Přišli jsme na danou RZ od cíle prošli jsme jí cca 1,5km a nikde téměř žádná páska, vyznačení zakázaných prostor také chybělo, potkali jsme jednoho pořadatele, ale ten neměl ani vestu ani visačku (protože ji prý nedostal) a že je pořadatel jsme se dozvěděli tak, že jsme se ho na to zeptali. A když nedokážete sehnat 160 lidí, tak nemůžete rally pořádat? Na ostatních soutěžích to dokázali.

     Komentář


     • #65
      to hbt: dík za vysvětlení, sice se mi to moc nezamlouvá, ale je to první srozumitelné vysvětlení, toho, co se stalo okolo ČMPR...

      R1SK3R
      R1SK3R

      Komentář


      • #66
       to máš naprostou pravdu, oni totiž, jak jsem psal, bomluvení byli, a dokonce i na školení pořadatelů ve čtvrtek před závodem, kde se jim vše vysvětlilo, a když se pak ptáš, jestli má někdo nějaký dotaz, tak nikdo, všichni všem rozumí, ale bohužel, místo domluvených 6,30 ráno přišli až v 8,45 a na úplně jiné místo, než měli domluvené, a jen proto, že se jim to zdálo moc brzy a daleko na start, kde byl sraz. co ktomu ještě chceš dodat ?? zajímalo by mě teda, jak bys to řešil ty ??

       Komentář


       • #67
        je vidět, že umíš o tom jen psát, ale z praxe nemáš ani ždibek, jak jsem psal, kritizovat umí každý, a přidám ještě, Kdo hce psa bít, hůl si vždy najde. end

        Komentář


        • #68
         Viš jak to řeší na jiných soutěžích? Domluví si rezervu cca 20 lidí, kteří čekají na ředitelství rally a když vedoucí RZ zavolá že mu někdo chybí tak je tam dovezou. A když nikdo nechybí tak je rozvezou na problemová místa (třeba tam kde se čeká hodně diváků).

         Komentář


         • #69
          dobře pane dokonalý, příště si k vám zajdu pro radu, jste nejspíš ten nejlepší co dopředu ví vše, klaním se před vámi, a počkám si na vaši soutěž, kterou budete dělat poprvé, jestli budo O.K, ono totiž je lepší jen psát a hledat chyby které byly, než něco udělat a čekat na reakci okolí, ale to je hold významný zvyk nás čechů, žejo.
          Jak jsem již uvedl hned po závodě, víme o problému, omluvily jsme se všem jezdcům na místě, ale i tak nevím, kde jste byl, protože já osobně jsem ty pořadatele tam dovezl, a rozvezl, když píšete, že jste tam byl, tak jste mě musel vidět s červeným tranzitem asi s cca 30 pořadately, kteřé jsem tam dovezl, ale bylo to opravdu na hraně s časem, tak pro bezpečnost jsme ji zrušily, ale další průjezd už byl ok, což by podle vás, kdybychom ty lidi neměly, nemohly uskutečnit, bohužel se to stalo, a lidi jako vy vidí jen toto a ne to dobré co bylo okolo celého závodu, který byl tady, jak jsem psal dříve, poprvé v okolí.

          Komentář


          • #70
           Tak jak to vidíte s tím vyhlášením loňské sezóny? Mělo být v lednu, bude doopravdy???

           ML
           ML

           Komentář


           • #71
            Čas běží a furt nic novýho?

            ML
            ML

            Komentář


            • #72
             Českomoravský pohár

             Zdravim.chtel bych se zeptat jestli jsou nejaky stranky co se tyka informaci.nebo aspon kalendar (teda jestli tento pohar se jeste vubec jezdi).chtel bych se zase na nejakou soutez tohoto poharu podivat ale nemuzu najit info o tomto.jestli sem hledal tak se omlouvam.diky za informace.

             Komentář


             • #73
              Re: Českomoravský pohár

              ČMPR byl skončen (víc jinde výstižně popsal jac). Byl nahražen K4 Pohárem ČR v rallye a ten se jede obvykle v rámci sprintů. Více hledej na www.autoklub.cz v sekci FAS a disciplíny, kde je kalendář i pořadí. Byly i ofišl stránky, ale nevím jestli jedou, před časem byly out of order, tak už tam nelozím.
              ... a přeci se točí!

              Komentář


              • #74
               Re: Českomoravský pohár

               http://www.rallyesport-pohar.cz/stranky/press/2008

               Komentář


               • #75
                Re: Českomoravský pohár

                JanO: Díky a beru zpět, stránky jedou :-)
                ... a přeci se točí!

                Komentář

                Working...
                X