Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČMPR

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Michalin STR8
  replied
  Ta rally by měla být na sever od Blanska. Spíš až Boskovicko. A údajně by se měla jet rychlostní zkouška z tišnovské rally.

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Tak web ČMPR pořád nejede (asi není nikdo, kdo by zaplatil doménu), nicméně na fejzbůčku už jsou docela konkrétní info, včetně termínů. A konečně jsem se taky dozvěděl, že ta nová soutěž bude Rally Moravský kras, tudíž někde na Blanensku (?)
  A bude přesunuta na červenec, takže začneme opět Radouní (doufejme).
  Snad to všechno klapne

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Díky

  Zanechat komentář:


 • Maxifavos
  replied
  Fox tady jsem ti našel,ale není to moje https://jarcazap.rajce.idnes.cz/Rally_Kromeriz/

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Z Kroměříže nemáme jedinou fotku :-(
  Nenašel by někdo někde zapomenutý obrázek se st. č. 96 ?

  Zanechat komentář:


 • ptkm
  replied
  Mých pár totálně amatérských pokusů
  https://www.zonerama.com/ptkm/Album/6649333

  Zanechat komentář:


 • nowi
  replied
  Kroměřížský punk ve zmrazených okamžicích - https://www.rallylife.cz/rallye-kromeriz-2020/

  Zanechat komentář:


 • Lejboy
  replied
  Pár poznatků k právě proběhlé Rallye Kroměříž: To, že je Zlínský kraj rally zaslíbený víme všichni, ovšem to, že na ČMPR bude taková skvělá divácká kulisa čekal asi málokdo. Už na sobotním představení posádek na Hanáckém náměstí to co do počtu diváků navzdory koroně i atmosférou připomínalo největší tuzemský závod Barum Rally. Samozřejmě tomu napomohlo i spojení s Burger festem, ale i díky tomu nabral závod na publicitě a pozornosti nejen místních. Na některých exponovaných diváckých místech byly taky davy diváků jak při Barumce a leckterý sprint by mohl takovou kulisu závidět. Co mě však na tomhle zaujalo nejvíc, bylo to, že nikde nebylo nijak nesmyslně vypáskováno, ba co víc, někde nebylo vypáskováno vůbec a lidi přesto dodržovali bezpečnou vzdálenost od tratě. Pořadatelů taky nijak moc podél trati nestálo a s každým se dalo domluvit. Když přeci jen někdo stál nevhodně, na upozornění pořadatele v klidu poodstoupil. Žádné řvaní, žádný bordel, vše v pohodě a s respektem. Alespoň tam kde jsem byl já a to jsem těch míst za celý den objel celkem dost. Důkaz, že to jde i takhle, když jsou lidi discpilinovaní a pořadatelé v pohodě, nemusí docházet k žádným konfliktům. Úspěšnému průběhu nahrálo i počasí, sportovní kvalitu pak přidal noční déšť a postupně osychající tratě. Ty byly taky z jezdeckého i diváckého hlediska namotány lépe než loni a tak nezbývá než soutěž hodnotit plusovými body. Nevím, jaké byly problémy s časomírou, to by chtělo do příště asi ještě vychytat, stejně jako lepší informovanost diváků na online výsledcích o tom, že bude začátek jednotlivých RZ opožděn a o kolik. Jinak ovšem letos paráda.

  Zanechat komentář:


 • hexsa
  replied
  Fotogalerie z Rally Kroměříž 2020 zde: http://www.jansmerda.cz/rally-kromeriz-2020

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Na RZ 1,4,7 je čas evidentně posunutý o celou minutu, u 2. RZ se čas rozcházel proti skutečnosti skoro o 50 vteřin (při prvním průjezdu, pak už to sedělo)
  Na 3. RZ ve všech průjezdech se čas rozcházel proti skutečnosti cca o 10 vteřin.
  Evidentně byla opomenuta kalibrace a sjednocení všech použitých časomír před startem soutěže...
  U té jedničky ten rozdíl v různých průjezdech odpovídá, měřeno na stopkách v autě. Je tam jen ten rozdíl minus jedna minuta. Ono sice ráno bylo víc mokro, ale při dalších průjezdech zas bylo mnohem víc vytaháno...

  Zanechat komentář:


 • fridrich
  replied
  Časy už upraveny, ale nemyslím, že by byli správně. Při podmínkách, které se jeli je rozdíl v časech příliš malý u těch 1,4,7.

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Škoda toho bordelu v časech, jinak by to byla vážně hezká soutěž. Na RZ 1,4,7 měli všichni čas o minutu menší, ale i jinde se to dost rozcházelo proti stopkám v autě :-(

  Zanechat komentář:


 • Tonda H
  replied
  Něco ode mne
  https://www.youtube.com/watch?v=-7o1...ature=youtu.be

  Zanechat komentář:


 • Fox
  replied
  Skákala tam i méně rychlá auta

  Zanechat komentář:


 • nowi
  replied
  Původně odeslal bugin Zobrazit příspěvek
  Díky za průvodce, zkusíme ten vracák u kapličky za Zdislavicema, snad tam bude kde stát.
  Myslím, že to nebude problém, pole jsou sklizená a místo je přehledné. V dohledové vzdálenosti od vracáku je nadlehčovací horizont, je možné, že rychlá auta by tam mohla skákat.

  Zanechat komentář:

Working...
X