Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Francouzské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Francouzské mistrovství

A skutečně tam jede?
    Záběry ze shakedownu:
    http://www.youtube.com/watch?v=LnUT64ZxVp0
    http://www.youtube.com/watch?v=0pmt8bUf4u4
    Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

A nesedí už náhodou..?
      "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Na Rallye des Vins Mâcon, která byla letos zařazena do francouzského mistráku, došlo k další velmi vážné nehodě. Posádka Vauthier Lucie - Pages Cécile s Citroenem C2 R2 Max trefila mostek a byla odmrštěna na strom. Spolujezdkyně vyvázla bez vážnějšího zranění a byla již z nemocnice propuštěna, Lucie je na tom prý ale dost špatně, píše se o poškození mozku (?), její stav je každopádně stabilizovaný bez další prognózy.

Komentář

Lucia Vauthier dnes následkům zranění podlehla ve věku 28 let.

Komentář

není toho už nějak moc ? dva lidi za týden je docela silný kafe ....
            Ústecká 21

Komentář

Mladá holka... Je toho fakt už moc.
              Auto vypadalo na její straně hodně poničeně..
              I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Kdyby dva za týden... Ale když se to sečte za poslední 2-3 měsíce... Je mi z toho opravdu smutno

Komentář

Nějak mi to v tý četnosti začíná připomínat rok 86 ....
                  Ústecká 21

Komentář

vloni sem si rikal ze uz to neni normalni tolik smutnych zprav bohuzel letos je to jeste horsi :/
                    MH RACING

Komentář

Kolik je moc a kolik je ještě normální? Jeden (jedna) je minimálně o jednoho (jednu) víc, než bych si přál. Za ŽIVOT!
                      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

tady jsem na tu smutnou událost s holkama dostal odkaz, http://biser3a.com/motor-sports/luci...ally-accident/ od stránky rally na FB... není toho fakt nějak moc?
                        eWRC-results.com

Komentář

sakra, zase se člověku vkrádá na mysl myšlenka o tom, že to auto zas tak poškozené, tohle mi přijde na těch nehodách poslední doby nejhorší. Auto relativně v klidu, ale následky fatální...
                          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Ericu Brunsonovi údajně odebrána licence na 18(!) měsíců...

Komentář

Proboha za co? Rok a půl!

Komentář

Tak prý mu licenci zabavili na 6 měsíců + na dalších 18 mu ji pozastavili.

Pokud jsem to dobře pochopil z překladu tak za rychlou jízdu a způsobení havárie (?)
                                http://www.autonews-magazine.com/blo...edium=facebook

Komentář

Working...
                                X