Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Polské mistrovství

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Polské mistrovství

Tak si říkám, že i k tomuhle tématu bychom si mohli co říci. I když úroveň polského mistrovství ( s vyjímkou WRC vozů ) není asi taková jako u nás. Myslím ale, že je tam řada dobrých závodů a závodníků, takže budu rád za Vaše postřehy.

No, popravdě, není až tak překvapení, že jsem toto téma otevřel právě dnes. Četl jsem totiž polský server, abych se dozvěděl jak probíhal Rajd Wisly a dostal jsem se k informaci, že na jedné RZ sjel Kuzaj z cesty a přibral tuším dva lidi. Údajně to snad byli dva fotografové, kteří navíc stáli na zakázaném místě. Já jsem si k tomuto vytisknul pár příspěvků a budu se snažit něco z polštiny odpoledne zjistit. Pokud máte někdo bližší informace, budu rád když se s nimi podělíte.

Komentář

Jééžišmarja!
      Když si tak pročítám svůj příspěvek, tak to vypadá, jako bych byl spřízněnec NOVY a pátral po "senzačních" informacích.
      Uvedu to na pravou míru a upřimně řeknu,že nejsem ( opravdu ne!!! ) zastáncem takových informací. Pravý důvod mého příspěku byl ten, že právě KUZI patří mezi jezdce, které mám v oblibě. Pravda, slyšel jsem na něj různé názory, ale viděl jsem jej na Semperitu a na Rajdu Polskem a to co tam předváděl, tak na to jen tak nezapomenu. Bohužel na Barumce naopak předvedl to, co předvedl a mně to pak mrzelo ( a trochu i štvalo ) po celý zbytek Barumky.
      Takže prosím Vás, nezačněte mně nádavat, že jsem senzacechtivý fanoušek, vážně ne!!!
      Díky
      Dan

Komentář

V Polsku se daleko více prožívá fandovství jednotl. jezdcům. Např. Fancluby Kuliga a Kuzaje jsou něco jako u nás fanoušci Sparty a Slávie. Na každou soutěž jdou oděni do trik jejich idolů, s vlajkami nad hlavami a hlasitě je povzbuzují. Navzájem se nesnášejí. To Krestovci a Hrdinkovci jsou slabý odvar. Taky fóra jejich web.str. jsou plné výpadů a nevybíravých výrazů na soupeře jejich miláčka. Ještě máme rezervy.

Komentář

Doufám že až sem se u nás nikdy nedostanem.
          Nerad chodím na rally se vzduchovkou pod sakem.

Komentář

Nemyslím si že se k tomuto tipu "fandovství" u nás někdy vypracujeme. U nás se chodí na rally a né na jednotlivé jezdce, teda alespoň lidi co znám. Dělat z toho fotbal by asi nebylo to pravé pro popularizaci rally v médiích.
            Titulků v novinách jako: "Fanoušci Romana Kresty napadly diváky na RZ10", se snad nikdy nedočkáme.

Komentář

Samozrejme, ze takoveto fanouskovstvi ma i tyto negativni stranky. Na druhou stranu jsem byl atmosferou polskych soutezi fascinovan. I zajem, s jakym se start polskych posadek na Barumce setkal u jejich fanousku, byl skvely.

Komentář

Co se tyce kvality mistrovstvi jako takoveho, tak musim opakovat to, co jsem tu uz kdysi napsal. Maji skvele predni jezdce se spickovou technikou, kteri jezdi s velkym nasazenim a na hrane. Vynikajici maji i spicku sk. N, ale pak veskera kvalita hasne. Nemaji zadny dobry stred pole, jako u nas, kde bychom mohli videt nastupujici talenty se slabsimi vozy. Co se tyce techniky, tak jsem jim na zacatku sezony (Rajd Zimowy) trochu zavidel, ze maji pestre pole WRC (krome Subaru a samozrejme Citronu vsechno), ale samozrejme, ze za nase startovni listiny bych nemenil :-))

Komentář

POZNÁMKA: Fotka MUSÍ BÝT někde na WEBU

Komentář

quote:

Michale, nemusí!!!!

Komentář

quote:
                      V Polsku se daleko více prožívá fandovství jednotl. jezdcům. Např. Fancluby Kuliga a Kuzaje jsou něco jako u nás fanoušci Sparty a Slávie. Na každou soutěž jdou oděni do trik jejich idolů, s vlajkami nad hlavami a hlasitě je povzbuzují. Navzájem se nesnášejí. To Krestovci a Hrdinkovci jsou slabý odvar. Taky fóra jejich web.str. jsou plné výpadů a nevybíravých výrazů na soupeře jejich miláčka. Ještě máme rezervy.

Přesně tak, mě stačilo potkat těch pár magorů na Barumce, od hlavy až k paťe Oblečení alá Kulig nebo Kuzi a dělali jenom bordel. Prostě totální fanatici. U nás se na stránkách (hlavně návštěvní knihy Romana nebo Tomáše) objeví sem tam taky něco nevybíravýho, ale proti Polákům jsme nejslušnější na světě - doufám, že nám to vydrží. Jinak myslím si, že polskej mistrák dělají hodně jen ty WRC a určitě nemá takovou úroveň jak ten náš.

Komentář

To Danys: Musim souhlasit s Michalem, ale fotka MUSI BYT nekde na Webu. To, ze ji v browseru vidis Ty, je dano tim, ze odkaz na Tvuj obrazek je tvaru IMG SRC="H:/19.jpg" (see sources), tudiz odkaz smeruje na Tvuj disk (na ktery Ty pochopitelne pristup mas). Ovsem zbytek sveta jaksi nema sanci videt Tvuj disk (a tudiz ani fotku). IMG SRC by melo obsahovat cele URL - treba neco na zpusob IMG SRC="http://www.ewrc.cz/img/19.jpg"

Komentář

quote:
                          quote:

Michale, nemusí!!!!

Já jí nevidím! Je tam klasický křížek, ale u tebe se samozřejmě objevila (odkaz vede do tvého kompa)

Komentář

ppancoch byl s vysvětlením o sekundu rychlejší

Komentář

quote:
                              ppancoch byl s vysvětlením o sekundu rychlejší

ppanoch, Michal, to jste mně pěkně nas...., teda naštvali.
                              A já jsem se tak radoval.
                              Teď vážně, já myslel, že vložením obrázku zůstane uložen na tomto serveru. Takže zase nic.
                              Děkuji Vám za upozornění!
                              Jdu to mazat.
                              Mějte se!
                              Dan

Komentář

Working...
                              X