Oznámení

Collapse
No announcement yet.

IRC a jeho budoucnost

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

MS hrozí hromadný útěk soukromníků do IRC!

http://www.rally-mania.cz/index.php?...detail&id=3759

Komentář

Loeb prej taky už balí kufry.
      MravenecZ

Komentář

Takže i Vojtěch:-) no a rovnou máme odpověď na otázku: Dočkáme se v sezoně 2008 České posádky v IRC? :-)

Komentář

Je otázkou času kdy FIA něco vymyslí a klepne IRC přes prsty. Nebo nic nevymyslí a budeme koukat na to, jak se trvdě bojuje o to, jestli bude mistrem světa Ford, nebo Ford a nebo třeba Ford a nebo nikdo, protože mu to za to nebude stát.
          ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal -mira- Zobrazit příspěvek
            Takže i Vojtěch:-) no a rovnou máme odpověď na otázku: Dočkáme se v sezoně 2008 České posádky v IRC? :-)
            Bohudíky se Vojtěch do IRC nechystá. Možná nás čeká překvapení kam se Vojtěch společně s dalším jezdcem chystá s produkčními auty. V IRC ale přeci jen jednu posádku z ČR docel jistě uvidíme. Jak ale psal někdo v tématu ohledně kalendáře, "..musíme počkat na oficiální informace..." Zatím můžeme jen spekulovat.
            MravenecZ

Komentář

IRC od nás mohou zvažovat pouze Kopec,Kresta,Odložilík a Tlusták když vyřadím dva bude to Tonda a Malina kvůli penězům,Kopecký je nej adept a již s čímkoliv se Škodovkou určitě ne ta je jen na plakátě.Odložilík na to má ale "jen peníze"Kresta by byl kandidát na nej post v šampionátu ale kde sehnat těch 30 a neco víc mega aby mohl jet,to nikdo nedá Tescoma ztěžka se svým čistým ročním ziskem 112 mega)
              Karle sbohem

Komentář

No s tím Odložilíkem... Předtím než kolem něj byla ta aféra, tak se v ME docela dobře rozjezdil. Jenže to bylo předtím a s S1600. Ale věřím, že by tam ostudu neudělal.

Nevíc dle mého když tak sleduju některé jezdce a výsledky, tak ani tak nezáleží na talentu, ale i hodně na tom, kdo jezdí. Ono se ne nadarmo říká, že talent je 30% úspěchu, zbytek trénink. (nebo kolik)

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                  Bohudíky se Vojtěch do IRC nechystá. Možná nás čeká překvapení kam se Vojtěch společně s dalším jezdcem chystá s produkčními auty...
                  vis neco, co jini ne? ze by blizkovychodni, nebo asijsko-pacificky sampionat?
                  Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Komentář

Původně odeslal Vyshi Zobrazit příspěvek
                    vis neco, co jini ne? ze by blizkovychodni, nebo asijsko-pacificky sampionat?
                    Že by MS ? Že by s PV a že by ho doplnil jeden další šikula? Kdo ví...
                    MravenecZ

Komentář

Že by se Prokop už necítil býti juniorem?
                      ... a přeci se točí!

Komentář

Mravenče

Proč bohudíky? Jak jsem napsal ještě na staré diskuzi, myslím, že to bude velice konkurenční šampionát WRC, i když bez wrc. Navíc mediální podpora Eurosportu udělá asi své i při rozhodování automobilek. Můj názor je ten, že až vedení IRC trochu ustálí podniky (nesmyslná a nejistá Čína-i když s razantním nástupem výroby vozů perspektivní), bude opravdu zajímavější.Jen si vzpomeň, jak jste děkovali bohu za to, že se jede Barum v rámci IRC.
                        Naposledy upraveno stanis; 25-09-07, 18:42.
                        Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Prokop+Vojtěh

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                          Že by se Prokop už necítil býti juniorem?
                          Osobně bych nastalou spolupráci Prokop versus Vojtěch viděl jako malý test vzájemných schopností s možností odjet společně příští rok PWRC. Prokop o soutěžích mimo Evropu už sní dlouho.

Komentář

Původně odeslal jac Zobrazit příspěvek
                            Navíc mediální podpora Eurosportu udělá asi své i při rozhodování automobilek.
                            Mediální podpora? Vždyť žádná není

Komentář

Pejdo

víš, jak jsem to myslel snad,ne? Řekl bych, že čekaj, jak se to bude vyvíjet, včetně reakce FIA

Původně odeslal pejda Zobrazit příspěvek
                              Mediální podpora? Vždyť žádná není
                              Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Prokop & Vojtěch team

Předně chci říct, že jsem měl vždycky rád Vojtěcha pro jeho dravý a divácky zajímavý styl jízdy. Přesto musím říct, že dle mne je momentálně Prokop na mnohem vyšší jezdecké úrovni než Vojtěch. Snad se tímto spojením (tedy jestli to vůbec proběhne...já to nevím) nepřibrzdí Prokopův růst.

A ještě si dovolím malé srovnání... Stejně málo, jako letos Vojtěch, jezdí např. i Maďar Janika Tóth. Přesto na Barumce jel velice dobře (tedy opět dle mého pohledu). Můj tip by byl, že Prokop by Janiku pojel, ale Vojtěch ne. Toť jen můj stručný, teoretický pohled na Vojtěchovy případné šance v "MS".

Komentář

Working...
                                X