Oznámení

Collapse
No announcement yet.

IRC a jeho budoucnost

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Vymění Kopecký Fabii WRC za VW Polo S2000?

"Pro jezdce je důležité jezdit a jezdit," je si vědom Josef Kopecký. Budoucnost spatřuje v šampionátu IRC a kategorii Super 2000, pro který znovuzrozený tým Škoda Motorsport vyvíjí speciál Fabia Super 2000. Ten však nebude zcela jistě k dispozici od začátku sezony 2008 a v současné fázi se CRT na přípravách žádným způsobem nepodílí a o stavu vývojových prací žádné informace nemá. Podle našich informací by měla být v příštím roce situace s Fabií Super 2000 obdobná jako letos u Suzuki a jeho SX4 WRC - to znamená dva-tři starty v rámci vývojových testů ke konci sezony.

"Pokud hovoříte o startech v šampionátu IRC již v první polovině sezony, budete zřejmě muset startovat s jinou značkou," zeptal jsem se za MotorHome Josefa Kopeckého.

"Ano, v šampionátu IRC přicházejí do úvahy produkční vozy a nebo speciály S2000. Něco z toho by to muselo být," odpověděl mi Kopecký starší.

"Mohlo by sehrát nějakou úlohu při výběru vozu to, že koncernový Volkswagen již má své Polo S2000?" ptám se dále. "Ano, je to jedna z možností a také o ní jednáme," prozrazuje Josef Kopecký.

Konkurence bude v Eurosportem podporovaném a mediálně šířeném IRC stále houstnout. Přesto si Josef Kopecký myslí, že by v něm do dvou-tří let mohl český jezdec s českým strojem bojovat o titul.

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
      Děkuju "krásné neznámé" za přeformátování příspěvku
      Trošku jsem ti to rozkouskoval, ať se to líp čte.

Komentář

Původně odeslal DaTy Zobrazit příspěvek
        "Pro jezdce je důležité jezdit a jezdit," je si vědom Josef Kopecký...
        No vida. Tady je to přesně tak, jak se pan Beránek ptal. Je to jedna z možností a také o ní jednáme. (stejně jako o PV a ostatních s2000) Ne tedy, že si dovede představit start nebo podobné úvahy zveřejněné jinde. A k té budoucnosti, tam tak nějak z významu trochu vypadlo slovo SVOJÍ. Tedy Svojí boucnost spatřujeme...A ještě jeden detail. Škoda nevyvýjí speciál pro šampionát IRC, ale na prodej. Je jim úplně jedno kdo s ním kde bude jezdit. Již Kulhánek řekl, že věří v to, že s2000 bude jednou vrcholná třída v MS, takže cílem je MS. Jen detail, ale dohromady to trochu poupravuje obraz o "nadšení" z IRC.
        Naposledy upraveno stanis; 25-10-07, 14:50. Důvod: zkrácení citace
        MravenecZ

Komentář

Vývoj Fabie S2000 pro kohokoli, at s tim jezdi kdekoli je dobrá strategie. Jak to řekl p.Kulhánek: Fabia pak bude moci jezdit v jakémkoli národním šampionátu, IRC i v MS.
          Má to ale jednu mouchu.
          Kdy s tím vývojem chtějí konečně začít???!!!!

Kdyby továrna udělala z Fabie (první generace) Kit car, také ho mohly prodávat do jakéhokoli šampionátu..... To je nenapadlo?
          Právě auta jako je Fabia Kit car v našem mistráku mooooc chybějí.

Komentář

Gilles Panizzi usiluje o starty v kompletním seriálu IRC 2008.

http://www.rally-mania.cz/index.php?...detail&id=3779

Komentář

IRC a jeho budoucnost

Dostal jsem čerstvé zprávy o příštím roce IRC a myslím, Maravencze, že budeš muset zřejmě změnit názor :-)...sice se začne také prodražovat,ale vstup automobilek a počet závodů (včetně toho,jakých),bude zajímavý.Ale nejzajímavější budou jezdci :-)
              Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Re: IRC a jeho budoucnost

Původně odeslal jac Zobrazit příspěvek
                Dostal jsem čerstvé zprávy o příštím roce IRC a myslím, Maravencze, že budeš muset zřejmě změnit názor :-)...sice se začne také prodražovat,ale vstup automobilek a počet závodů (včetně toho,jakých),bude zajímavý.Ale nejzajímavější budou jezdci :-)
                vy nás ale napínáte, pane řediteli

Komentář

Původně odeslal Rajle Zobrazit příspěvek
                  vy nás ale napínáte, pane řediteli
                  Ale ne,některé info už proběhlo v hlavních zprávách na ewrc a jen se těším, až Mravenecz sem napíše...jo,je to kvalitní a dobrý počin :-)))))))))

Jinak jsem vázán mlčenlivostí :-)

Komentář

To je na tebe Nicholas pěkně vostrej , ale neboj, my mu to nevykecáme, takže si zařiď novej nick a šup sem s tím .
                    Ale ne,některé info už proběhlo v hlavních zprávách na ewrc a jen se těším, až Mravenecz sem napíše...jo,je to kvalitní a dobrý počin :-)))))))))

... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                      To je na tebe Nicholas pěkně vostrej , ale neboj, my mu to nevykecáme, takže si zařiď novej nick a šup sem s tím .
                      :-)))))))

Komentář

A sakra, další kdo je tady vázán mlčenlivostí!
                        A co nesmíte říct, že Kresta, Valoušek, Triner a další budou rádi když se svezou na pár závodech?
                        Opravdu top secret!
                        Naposledy upraveno stanis; 25-10-07, 14:53. Důvod: odstraněn nemístný OT

Komentář

Pracovní vytížení mi dovolí to tady prolítnout jen jednou za čas a hle...novosti. No JacKu uvidíme, řekl slepý. Nebo kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp. Tuším v kostech že IRC půjde nahoru, ale na úpadek MS to zatím nevidím. A dovolím si tvrdit, co napsal někdo přede mnou, že každá bublina nakonec splaskne. O nějakých jménech jsem taky zaslechl (mám dobré informátory ), ale budeme sčítat zajíce až po honu, ne? Každopádně bych těm našim klukum ušatým přál samozřejmě radši než aby drželi šroubovák v ruce aby se proháněli v IRC a třebas s nějakým nepěkným autem, hlavně když to pojede.
                          MravenecZ

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                            Pracovní vytížení mi dovolí...
                            Hahá, začínáš kličkovat, Mravencze! :-) . No s bude asi vše jinak, mění se podmínky,narostly náklady,a že koukáš jen na design je Tvůj problém :-) (a počkej,až jim řeknu, spíš až jim pošlu tu fotku). Všechno je to teď úplně naruby a do středy se to musí rozmotat :-(
                            Naposledy upraveno pejda; 18-10-07, 12:07. Důvod: zkrácení citace

Komentář

Takže už se všichni těšíme na středu!
                              Naposledy upraveno stanis; 25-10-07, 14:53. Důvod: odstraněn nemístný OT

Komentář

Z fóra Roman Kresta:
                                Původně odeslal planaws Zobrazit příspěvek
                                Kresta dobře radil a málem se chystal na dakarskou rallye
                                Naposledy upraveno stanis; 25-10-07, 14:52.

Komentář

Working...
                                X