Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Lausitz 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rallye Lausitz 2008

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
    ...Hlavně to záleží na tom, jestli nás ABX a ralmen jakožto "ostřílení mazáci z loňského Lausitzu" vezmou do vleku .
    To je jasný, že vás vezmem do vleku. Minimálně vám to dlužíme za Deutschland a za Barumku, kde jsme se vozili ve vaší koloně, aniž by jsme museli pomýšlet na jakoukoliv logistiku Teď jen promyslet, kdy pojedem. Minule jsme jeli už v pátek a viděli jsme jednu RZtu. Byla docela zima, ale dostatečný množství alkoholu se o to celkem postaralo. Když jsme pak stavěli stan, tak byla teplota na nule. Kdyby jsme jeli v sobotu, tak musíme vyrazit hodně brzo ráno.

Co se týká map, tak si pamatuju, že loni jsem čekal, až je vyvěsí na stránky - neúspěšně. Jeli jsme tedy "naslepo". Na místě jsme našli servis, ale po programu ani památky a organizátoři neměli moc tuchy, kde se RZty jedou. Pověsili jsme se za nějaké WRCko, že nás zavede na start. Po chvilce to ale vpálilo na šotolinu do lesa a my jen koukali, jak nám rychle mizí Nakonec jsme nějakym záhadnym způsobem našli ceduli označující příjezd k RZ a tam program koupili. Myslím, že většinu z něj mám v autě, tak pokud tam najdu mapy, tak je nafotím a časem je sem přidám.

Komentář

Původně odeslal ABX Zobrazit příspěvek
      ....Teď jen promyslet, kdy pojedem. Minule jsme jeli už v pátek a viděli jsme jednu RZtu. Byla docela zima, ale dostatečný množství alkoholu se o to celkem postaralo. Když jsme pak stavěli stan, tak byla teplota na nule. Kdyby jsme jeli v sobotu, tak musíme vyrazit hodně brzo ráno....
      Zrovna jsme to řešili teď o víkendu na Příbrami. Shodli jsme se na tom, že mrznutí ve stanu asi vynecháme a vyrazíme v sobotu brzo ráno (cca kolem 4 hod). Sice neuvidíme v pátek 2 erzety, ale přeci jenom to v půlce října na spaní venku není moc ideální
      FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Loni jsme jeli brzy rano jen na sobotu, program se dal koupit v tom meste co byl servis na pumpe uplne bez problemu.
        www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Tak jsem se včera vypravil na Příbram a nutno říct, že po shlédnutí té hrůzy (která se nazývá MMČR) a "špičkových speciálů S2000" se na Lausitz a na WRCa těším jako malej kluk
          Doufám, že dorazí stejně jako loni i Medvěd, svou účast mi hlásili i kluci z Oseka, tak se tam sejdeme. Jo a naše skupina jede jen na sobotu, kvůli jedné RZ se tam nepoženeme už v pátek na noc.

Komentář

Původně odeslal Harald Ludanek Zobrazit příspěvek
            ...svou účast mi hlásili i kluci z Oseka, tak se tam sejdeme...
            Nevím komu jsme co říkali, ale nejsi ty nějakej tajnej agent ? Podle tvého hodnocení MMČR sice asi tuším, ale kdyby jsi napsal, kde jsme ti to prozradili byl bych v obraze .
            Naposledy upraveno alesk; 22-09-08, 07:16.
            FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Původně odeslal John206WRC Zobrazit příspěvek
              Zajímá mi, kde se nechízí ten obří jump, nějak jsem zapoměl, jestli je to u Mühlrose nebo Weisswasseru
              ten skok je u Weiswasseru, konkretne kdyz vyjizdis z mesta na jih (kolem servisu) tak v prvni leve za mestem doprava (resp rovne) zbytek uz te navede, bude tam proudit spousta aut
              www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
                Nevím komu jsme co říkali, ale nejsi ty nějakej tajnej agent ?....
                Harald asi myslel tohle? Jestli ne, tak mi asi taky něco uniklo. Nebo, že by...?

Komentář

4Martin: Díky, tam už vím kam

Komentář

Tak jsem se byl podívat u Helmutů ve fóru.
                    Podle jejich info má Dobberkau startovat s Porsche, což by bylo super

Pak ale naši dederonští sousedi diskutují o tom, že podle nich pojede v Lausitzu Kopecký s Fábií, což je logické, když na tratích této rally to auto už Škodovka testovala.

Komentář

Obojí by byla bomba! Tomu druhému ale upřímně moc nevěřím...

Komentář

pro FansOsek: takže i my se rozhodly jet až ráno.. takže se počítám střetnem někde po cestě.. ale to spíš musí dohodnout ABX já si v autě jen vezu ....
                        ~ ...Video By Ralmen... ~ Kizz-me WRT!! Lada 112 TMS 1.6!!
                        kafe a rum a dobrá nálada ;-)

Komentář

Ahoj kluci (ralmene) jesli pojedeme tu sobotu tak jsem to pocital jet mezi 3 - 4 hod ranni. Navigace mi to spočítala okolo 4 hodin jízdy. Tak nevím.Ale už se na tem mazec těšim.Ahoj

Komentář

Tak Kachle dneska potvrdil, že pojede s Porsche GT3.
                            Podívaná to asi bude zajímavá, hlavně když psal že na to nemá šotolinový gumy, takže místo nich pojede na zimních

Komentář

I s hrotama??
                              www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Původně odeslal Harald Ludanek Zobrazit příspěvek
                                Tak Kachle dneska potvrdil, že pojede s Porsche GT3.
                                ..o jedno potencialni wrco min, ale i tak jsem na nej zvedavej, hlavne na jeho letove faze s timhle autem na superjumpu jestli tam dojede... jinak snad prijede i Ostberg, v planu Lausitz ma...
                                www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Working...
                                X