Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jänner Rally 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jänner Rally 2009

Za necelé dva měsíce (2. - 4. ledna 2009) se startuje a i když nebude součástí MMČR,tak se spousta našich fanoušků a snad i posádek do Rakouska chystá a doufejme, že bude na sněhu.

http://www.iq-jaennerrallye.at
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Re: Jänner Rally 2009

Jo Valda v rozhovoru pro eWRC řekl,že by se ho rád zůčastnil.Mám to taky v plánu,ale hlavně aby napadlo nějaký to bílý svinstvo.

Komentář

Doufám,že nebude jediný z naší špičky kdo tam pojede.Ale hlavně aby byl ten sníh!
      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Taky doufám,že se někdo z našich pojede sklouznout.Samotnej Rakouskej mistrák a spousta divochů v autech s prošlou homologací je dost koukací,ale naše koně jsou holt naše koně....
        BOHEMIANS FOREVER !!!

Komentář

Tak to vypada, ze prvni velky zavod se u nas pojede az na konci brezna, prvni sprint na zacatku kvetna. Cili pauza 6 mesicu (kdyz nepocitam sranda podniky)! Jinymi slovy, uz se tesim na Jänner.
          A priznam se, ze hlavni atrakci tam pro mne nikdy nebyly ceske posadky. Mozna tak za doby Engeho ve WRC. A to i presto, ze loni na snehu obsadili Cesi 8 mist v top 20,a to mezi ne nepocitam polocechy Gavlaka a Paasonena, jinak by to byla pulka tech nejrychlejsich (po prvni etape dokonce 12 ze 20 - a tolik to bylo i v cili v roce 2007).
          Na tom snehu jsou daleko koukatelnejsi ti mistni pekari (Haneder), Mundlove, Wolffove, Wittmani, loni byly super obe pola (Rosenberger je ale dabel za volantem cehokoliv), kdyz se jeste objevi nejaky bonbonek typu Stiga Blomquista, k tomu divoke audiny, golfy a bavoraky - predevsim hlavni star NIKI GLISIC...neni co resit. To je jakoby nekdo rozmyslel nad tim, jestli se jet do Madarska mrknout na to, jak tam litaji ty ziguly, ale nebyl si uplne jisty, jestli to ma cenu, kdyz tam nepojede nikdo z CR

Komentář

Jak se spekuluje na Autosportu, není vyloučen ani první ostrý start Fabie.
            http://czech.rallyfans.info

Komentář

Barbane, toto je Ti málo?
              http://www.ftr-media.com/fotogalerie...d&cat=25&pos=1

Komentář

Ale vubec ne, naopak! Hezke zabery, na nekterych jsem se i zahledl, diky za tu vzpominku. Na Valdu, Vendelina a nektere dalsi se da divat vzdycky a vsude, to je jasne. Svym prispevkem jsem chtel rict, ze tuhle rally (aspon teda pro me) nicmene nedela to, kolik posadek z CR se postavi na jeji start. Byt se jich tam myslim objevovalo docela dost a nekteri s velmi slusnymi vysledky.
                Uberu teda v tom tvrzeni, ze jsou mistni pekari daleko koukatelnejsi...asi by se spis sluselo dodat, ze se nasi hosi na tom snehu za ta leta taky docela zlepsili

Komentář

Jähner se mi podařilo navštívit poprvé až letos a co do atraktivity nejlepší podívání za celý letošní MMČR.Při pohledu na jízdu smykem ve sněhu nevadilo ani -8 a větr.A když potom odpoledne vylezlo nad kopce sluníčko,prostě paráda.O organizaci a přístupu k divákům je asi zbytečné zde hovořit.Takže jasná volba na první novoroční sobotu.Akorát ten termín mám chápat,že se jede systém sobota-neděle?Je fakt,že jet někam na novej rok odpoledne,by asi nebylo to pravý ořechový,i když nejsu zastánce řízenýho chlastání (takže silvestrovská Zlatá lyže to jistí).

Komentář

Je to sobota-nedele, viz casovy harmonogram:
                    http://www.jaennerrallye.at/en/fahrer/itinerary.html

Komentář

Podle mě ideální stav: první se vyspíme,a druhého ráno vyrazíme, projedem RZ,nasajem atmošku a omrknem přípravy... akorat ten nástup do prace poprve v novém roce bude mazec Hlavně aby napadl!!!!!
                      www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Re: Jänner Rally 2008

Vim, že je asi brzo, ale nevíte někdo, jestli se pojede příští rok pátek-sobota nebo sobota-neděle?

Komentář

Re: Jänner Rally 2008

Někde už se to tady řešilo , je to sobota a neděle.
                          FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Původně odeslal Plhus Zobrazit příspěvek
                            Podle mě ideální stav: první se vyspíme,a druhého ráno vyrazíme, projedem RZ,nasajem atmošku a omrknem přípravy... akorat ten nástup do prace poprve v novém roce bude mazec Hlavně aby napadl!!!!!
                            Pokud by Vam na Silvestra doma bylo fadne, popradatel porada nejaky vecer se sektem, sankovanim na byvalych erzetach, atd atd. Prvniho se trenuje, druhe se uz netrenuje.....

Komentář

Sankovani na byvalych RZtach? Je to neco na tento zpusob?
                              http://www.youtube.com/watch?v=pbzdWBdmOWo

Komentář

Working...
                              X