Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ypres rally 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ypres rally 2009

Jelikož nám to za dva dny startuje,dovolil jsem si založit toto téma(aspoň jsem si nevšiml,že by zde k této rally něco zvlášť bylo).
    Můj tip na vítěze je jasný František,z povzdálí mu budou sekundovat Freddy,Nicolas a doufám,že i Honza.Nevím,co mám čekat od Krise,Guye a hlavně Juhi!?
    Dokáže mě někdo říct,proč přímý přenosy začínají až 15 min po startu RZty?Mělo by to být živě tak jak z Monta ne,vždyť to už bude Franta v cílu ne?

Re: Ypres rally 2009

František vítěz čeho? Vzhledem k tomu, že není Koudelkojc, tak se bojím, že uvidíme spíš crash roku. Na trati pár super časů, ale nejrychleji budou jezdit mechoši, až budou sbírat kousky fabie poházené po Belgických lukách. Je mi to líto, ale tomuhle klukovi už nevěřm.
    ... a přeci se točí!

Komentář

hmm, jak je snadné si v Čechách "udělat jméno"...
      no, vyvracet to nikomu nebudu.. ať je jaký je
      nejen já mu věřím a neměl by to být pro nej až tak velký problém tady zvítězit

Komentář

Můj tip na první trojku: Loix, Duval a Kopejda.

Komentář

Pokud se nekdo chcete v patek podivat na prenos na platne, tak mam to domluvene v Ostrave v hospode. Kdo ma zajem, tak se podivejte sem do vlakna: http://forum.ewrc.cz/showthread.php?p=314548#post314548
          eWRC.cz team | pravdafoto.cz

Komentář

Test - Onboard Duval Fabia S2000

Onboard z testování Franty:
            http://www.youtube.com/watch?v=wtGq6FwdMFs

Komentář

Když čtu,že Franta divákům slibuje na trati skvělou show,tak mám celkem obavy o to,aby tato Fábka po tomto závodě ještě existovala...

Komentář

Re: Test - Onboard Duval Fabia S2000

Původně odeslal instinkTT Zobrazit příspěvek
                Onboard z testování Franty:
                http://www.youtube.com/watch?v=wtGq6FwdMFs
                Dobrá trefa. Až na to, že ten odkaz směřuje na retrospektivu Acropolis. Zřejmě jsi měl na mysli tento. http://www.youtube.com/v/UTqbtdEegSA
                http://czech.rallyfans.info

Komentář

Pěkná kvalita onboardu. Dá se na to dívat.

Komentář

tak už nám testoval Peugeot, Škoda a také Abarth fotky z testu jsou k vidění zde
                    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                      Dokáže mě někdo říct,proč přímý přenosy začínají až 15 min po startu RZty?Mělo by to být živě tak jak z Monta ne,vždyť to už bude Franta v cílu ne?
                      A tos splašil kde? přímé přenosy začínají dřív, než RZ

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                        tak už nám testoval Peugeot, Škoda a také Abarth fotky z testu jsou k vidění zde
                        Hezky pěkně a ty první 2 foto to bude předjezdec na specialním stroji nejmenované značky jež uvažuje o vstupu do IRC

Komentář

Maxi: na šoto by s tím měl třeba aj převahu nad ostatními jezdci
                          jinak malá ochutnávka z Belgie, Škoda připravena
                          Naposledy upraveno WRC_com; 30-05-11, 19:41.
                          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

WRC com: Jo to by opravdu měl výhodu.Ty 2 fotky mě opravdu rozesmály,ale ted už vážně,první 2 Škodovky ve startovním poli to už jsem dlouho neviděl,kdyby byli i všechny 3 na bedně,šel bych do kostela a dal farářovi do kasičky vše co mám

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                              František vítěz čeho? Vzhledem k tomu, že není Koudelkojc, tak se bojím, že uvidíme spíš crash roku. Na trati pár super časů, ale nejrychleji budou jezdit mechoši, až budou sbírat kousky fabie poházené po Belgických lukách. Je mi to líto, ale tomuhle klukovi už nevěřm.
                              vidím to podobně, pokud Fábinku někde nezahodí do pole, přijdou na řadu klasické Duvalové brzdy, možná vylomené kolo, poškozený chladič apod. ...soutěž je dlouhá, rychlá a hlavně asfaltová, takže já věřím Fast Freddymu té lišce podšité, snad s ním dokáže držet krok a zle zatápět i český Honza
                              ...Pešl není člověk, Pešl to je Bůh

Komentář

Working...
                              X