Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vyborg Rally Russia

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Vyborg Rally Russia

Tak za necelé dva dny nám startuje další soutěž IRC, která tady ještě nemá téma. Možná je to blbý dávat nové vlíkno na tak "nudnou" rally, ale myslí, že nakonec to bude ještě zajímavé. Tak co, jak myslíte, že dopadnou Škodovky? Já myslím...první dvě místa?

Re: Vyborg Rally Russia

Bude se dát někde sledovat shakedown online?

Komentář

Myslíte, že by také u Škodovky mohla zaúřadovat týmová strategie a v případě, že by Juho byl průběžně na 1. a Kopec na 2.místě pustil Juho Kopejdu na 1.místo???

V takovém případě by se totiž dostal na 1.místo celkové klasifikace IRC!

Komentář

Původně odeslal Martin Plesník Zobrazit příspěvek
        Bude se dát někde sledovat shakedown online?
        Pokud dobře přepočítávám lokální čas, tak shake už je odjetý a ze země neomezených možností ještě nepronikla jediná informace... ach jo.
        Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Rusové trošku změnili entry list proti článku na eWRC, datum a hodina stejná:
          Add more credibility to your site - get a premium domain today. Straight-forward shopping experience.

Pokud má Wilks FIA B, tak bude před Kopeckým. Asi na to původně zapomněli.
          Za chvilku shake, budou někde výsledky?
          I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Psal jsem výše, shake už by měl být v cíli, protože předpokládám, že čas shaku 18 - 21 hodin je místní čas, tj. my máme o čtyři hodiny méně.
            Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Zajíci,zajíci,kdybys dával v zeměpisu pozor a neškrábal do lavice kosočtverce,tak bys věděl,že Leningrad je v dvouhodinovém časovém pásmu od nás.
              My jsme doma všude!

Komentář

Nejsem si jistý, ale podle toho, kde trať leží, by měli mít o dvě hodiny více. (Ale to je celkem nepodstatné.)
                No, než jsem to odeslal, už je to tady napsané.

Co ten shakedown, budou někde brzy výsledky?
                Naposledy upraveno Sklera; 08-07-09, 16:47. Důvod: doplnění

Komentář

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
                  Zajíci,zajíci,kdybys dával v zeměpisu pozor a neškrábal do lavice kosočtverce,tak bys věděl,že Leningrad je v dvouhodinovém časovém pásmu od nás.
                  Na motorsportsforum.com byl přepočet o čtyři hodiny. Nemůže v tom třebá hrát roli ještě letní čas? Btw. v době kdy jsem začínal mít ve škole zeměpis, tak už to nebyl Leningrad

Komentář

A i kdyby dvě hodiny, tak už by mělo být nějaké info venku

Komentář

No dobře,Angláni,Irové a Portugalci si můžou připočítat ještě 1 hodinu,ale víc ani ň.
                      My jsme doma všude!

Komentář

Ok, mají tam chybu, kterou jsem převzal (protože psali 14:00 CET) ale stejně ani na ofiko stránkách rally není nic, co by nasvědčovalo tomu, že bude možné najít live výsledky.

Komentář

Výsledky šejku,zcela podle očekávání:
                          Add more credibility to your site - get a premium domain today. Straight-forward shopping experience.
                          My jsme doma všude!

Komentář

Ještě aby tak dopadl závod
                            AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
                            Rally fans Pribram

Komentář

Nevíte jak to bylo vloni s výsledkama? Byly on-line jako je tomu zvykem normálně nebo to byla taková bída a tajnosti jako šejkdaun? Já jen jestli se mám těšit na víkendové sledování závodu nebo si raději počkat na pondělní denní tisk jako za komára.
                              http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Working...
                              X