Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Mecsek Rallye 2011

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mecsek Rallye 2011

Máte někdo zkušenost s tímto podnikem zařazeným do IRC? Přidám odkaz na stránky
    http://www.mecsekrallye.hu
    Naposledy upraveno kedarek; 27-07-11, 19:57.

Re: Mecsek Rallye 2011

Doteraz prihlásené posádky, Zatiaľ 13 S2000 a k tomu kľudne pripočítať minimálne päticu Maďarov s S2000
    http://irc.mecsekrallye.hu/hir/Beerk...zesek_ERC_IRC_

Komentář

Koukám, že jako součást Maďarského mistráku se to běžně jezdí, ale ten Pecs je cca 700 Km z ČR. To se mi zdá docela daleko.
      GO Petter GO

Komentář

Tak jsem si prošel jejich stránky, abych se podíval, co za jezdce přetáhnou Barumce, ale jedna věc mně teda dost zarazila. Nepamatuju si, kdy by v poslední době při významnějším podniku byly erzety odjety jeden den a druhý den se jely úplně ty samé, ale obráceně. Mají 4 úseky, na kterých namotají 14 RZ. Tohle udělat někdo u nás, tak ho kritici ze všech stran stáhnou z kůže.

Komentář

Pochybují, že by klucí maďarský někoho přetáhli Barumce. Podle mně si Barumka své místo na slunci v IRC již vydobila a patří, myslím, společně s RMC a Ypres k nejprestižnějším podnikům tohoto seriálu. A to tvrdím jakožto "rozhodně nezlíňák".
          GO Petter GO

Komentář

Určite tam budú problémy "vnútorného" charakteru.V HU sa na tých najvyšších postoch stále dialy nekalé veci, vďaka čomu mnohý z vedenia odstúpili a vznikali problémy, ktoré najviac pocítili jazdci a fanušikovia snáď sa im podarí vyrobiť niečo originalne
            Škoda & Seat Motorsport GO Ďodi GO

Komentář

ty problémy ale byli způsobené spojením RTA+ORB a nelíbilo se jim že startujou slovenské WRC vpředu před kompletní madarskou špičkou a že celé ORB startuje jako poslední před konkurencí RallyTúry a vypsané skupiny F a S nechcou v Madarsku a mají startovat až jako poslední,proto odstoupilo celé vedení MNASZ,pro Maďarsko je hlavní prioritou ORB pak zbytek.
              toto si myslím na Mecseku nehrozí..tak je zbytečné vyvolávat paniku

Komentář

Chorda: Barumka sice svoje místo na slunci v IRC mít může, ale když ti někdo zaplatí start tak jedeš a neptáš se, jestli je to Barum nebo Mecsek.
                "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

bohuš ver mi sú tam aj iné problémy.Toť problém ohladom preferovania motorsportových podujatí.Maďarské vedenie uprednostňuje F1 pred rally.Takže je to tam komplikovanejšie ako sa zdá.Ale myslim si že Mecsek bude good, pretože nemôžu byť natolko sprostý, aby zanedbali takýto podnik z kalendára IRC.Určite vedia že sa na tom bude pekne ryžovať, takže spravia všetko čo bude v ich silách aspon si myslím
                  Škoda & Seat Motorsport GO Ďodi GO

Komentář

Původně odeslal majklos Zobrazit příspěvek
                    Tak jsem si prošel jejich stránky, abych se podíval, co za jezdce přetáhnou Barumce, ale jedna věc mně teda dost zarazila. Nepamatuju si, kdy by v poslední době při významnějším podniku byly erzety odjety jeden den a druhý den se jely úplně ty samé, ale obráceně. Mají 4 úseky, na kterých namotají 14 RZ. Tohle udělat někdo u nás, tak ho kritici ze všech stran stáhnou z kůže.
                    Myslím, že naposledy se taková situace odehrála právě při IRC na Ukrajině. Nevím kolik RZ jeli opačně, ale bylo to tak.
                    http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Ale vždyť to je paráda.RZ opačně je uplně jiná a žádné velké přejezdy.U mě dobrý.
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

... dokud nezkusíš zabrzdit na vytahaným bordelu z minulýho průjezdu v opačným směru :-)
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Do 12.8. je prihlásených zatiaľ 24 S2000. Uzávierka je 15.8.

http://irc.mecsekrallye.hu/hir/Beerk...zesek_ERC_IRC_

Komentář

No slušná startovka !
                            > ŠkodaMotorsport <

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                              ... dokud nezkusíš zabrzdit na vytahaným bordelu z minulýho průjezdu v opačným směru :-)
                              Milane oběma směry se jezdívaly dvě RZ i na Šumavě a žádnej problém.Ráno na Vimpersko a odpoledne zpátky.A na brzdy kašli.Ty jsou nepřítel rychlosti!

Komentář

Working...
                              X