Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Legend 2011

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Legend 2011

Pejda neodpovídá , asi testuje a pracuje na logistice......
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Tož to má Pepíku co dělat :-), odjíždí se za 14 dní :-)
      Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Ví někdo kudy vede shakedown?? (v mapách ho nemají)

Komentář

Startovka krásná, ale nějaká jména chybí - nejvíc asi Walter Röhrl a jen dvě S4. Ale i tak super.

Komentář

a jede někdo ze zlína a okolí? plánujem odjezd už ve středu v noci, přespávat budem asi ve stanech kde to půjde, doufám že za to nedávají nějaké pokuty a na ofiko stránkách už se oběvily ceny vstupného, chápu to dobře když si koupím tu za těch 30ecek ze v tom je zahrnutý servis a erzety?nebo jaké s tím máte zkušenosti?

Komentář

Jestli si dobře pamatuju, tak loni po nás chtěli vstupný snad akorát v servisu. Na RZ se stejně skoro vůbec nepřejíždí a většinou zůstaneš celý den na jednom místě... Každopádně těch 30 éček platí na všechno.
              FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
              Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Přesně tak, my perminic se vstupným taky použili jen v servisu, RZ nikoliv, ale jak už jsem psal, vždycky jsme se na RZ nechali zavřít. Jak by to bylo, kdyby se přišlo k mlíku uzavřené RZ, to netuším...
                Spaní ve stanu v pohodě, stačí dodržovat základní kulturní pravidla

Komentář

Jede někdo z okolí Přerova, Olomouce, Brna??? Letos vyrážíme ve středu večer... Tak kdyby se chtěl ještě někdo přidat k našemu autu...

Komentář

Původně odeslal Luky_CZ Zobrazit příspěvek
                    Přesně tak, my perminic se vstupným taky použili jen v servisu, RZ nikoliv, ale jak už jsem psal, vždycky jsme se na RZ nechali zavřít. Jak by to bylo, kdyby se přišlo k mlíku uzavřené RZ, to netuším...
                    Spaní ve stanu v pohodě, stačí dodržovat základní kulturní pravidla
                    Vstupný se platí i na okruhovej RZ v tý fabrice.Na ostatních RZ nikdy nikdo nic nechtěl.

Komentář

Pravda, na tý okruhový vlastně taky, ale tam jsem nebyl, proto "jsem na RZ neplatil"

Komentář

Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek
                        Vstupný se platí i na okruhovej RZ v tý fabrice.Na ostatních RZ nikdy nikdo nic nechtěl.
                        No loni co vím, jsme platili pouze za bydlíky, že nám tam stojej, navíc to byl zajímavý adrenalin, protože nás u toho večer málem zatýkali :-)...už to vypadalo na vyhlášení války San Marinu :-)
                        Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Já mám pocit že se platilo 5€ při příchodu.Když ste tam chrupali tak na vás asi chtěli za bydlík.

Komentář

Ahoj, ve středu večer se taky chystáme na legendy. Bohužel nám vypadli 2 členové posádky a tak máme 2 místa v autě. Kdybyste se někdo chtěl přidat, budeme rádi, abychom trochu rozložili náklady. Pojedeme z Turnova přes Prahu a Rozvadov. Případně by se nechalo domluvit na pozdějším odjezdu. V případě zájmu kontakt na mě:724 010 931.

Komentář

No ,my letos jedem už ve středu ráno ,chceme ve čtvrtek přes den do toho leteckého muzea a muzea fiatu. Spánek v Rimini ,do neděle je to za 9O € + snídaně na osobu. Už se nemůžem dočkat....

Komentář

Doporučuju navštívit muzeum Ferari a zkušební okruh vedle.

Komentář

Working...
                                X