Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Legend 2011

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Legend 2011

Ještě jeden dotaz. Nevíte někdo, jak je to letos se shakem? Jede se na stejném místě jako loni?

Komentář

Vypada to, ze ano

Jinak koukam, ze vstup se plati jen na shake, RZ 2/4 a okruh, na kterej je mozna lepsi dojit z Italie. Takze permici asi jen v pripade, ze k ni bude hezka snurka
      Naposledy upraveno Kenny_pce; 05-10-11, 09:37.

Komentář

Kenny pce:http://translate.google.cz/translate...%26prmd%3Divns Asi by se mělo platit na víc místech.Ale je pravda,že na nás chtěli vlezný jen na okruhu.Dej si tam Visitors a tam je ceník kde a za kolik.

Komentář

Výsledky:
          http://rally.ficr.it/body_stagetimes...L&p_Classe=ALL

Komentář

Sice z trati z jednoho místa, ale celkem pěkné záběry ze shakedownu:
            http://www.youtube.com/watch?v=HV_1-...ailpage#t=170s
            Vždy mně to připomene dobu, kdy jsem nejraději chodil na rally, tedy 70. a 80. léta (popř. 90.)…
            Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

Také jsem při přímém přenosu zatlačil slzu v oku...

Komentář

Tak tolik lidí sem plánovalo cestu a teď nás, co jsme museli zůstat doma, necháte bez pár zpráviček o dojmech a zážitcích, bando jedna?
                GO Petter GO

Komentář

Těžko srovnávat loňský super ročník a letošní. Vrcholných béček přijelo trochu méně a loni tahali víc. Někteří to prostě pojali jako výlet. Pořadatelé byly na rz Legend o dost přísnější a nedalo se jako loni tak dobře najít místo. Vrchol bylo, když mě poslal pryč a za chvilku na tom samém místě bylo plno. Absolutní unikum ale bylo zastavení aut přímo na erzetě diváky a domáhali se odklizeni Corolly WRC ze zatáčky, protože v ní nešly dělat smyky. Po té přijel vedoucí RZ a diváci jej doslova vypískaly a zavalily nadávkami. Po následném mumraji, kdy každej trouba se musel jít podívat na auta zastavená na RZ, jsem ani nedoufal, že to znovu odstartují. Tak trochu jako na fotbale.
                  Ale jinak jsem opět nic lepšího letos neviděl. Jelo tam jedno / slovy jedno/ Mitsubishi.

Komentář

...jen tak informativně....ze startovním číslem 78 Aigner...nejezdil stím v čechách závody do vrchu(triola cup)amater rally...Pan.Stranský?

Komentář

Giom 3:Tak takováhle zpráva je pro mne docela zklamání.Loni a letos sme vynechali s tím,že to začíná být pouť.Po pauze sme se tam příští rok chtěli vrátit.Tak nevím,jestli zase nezvolíme něco jinýho.

Komentář

něco pro představu,časem snad galerka
                        Petter Solberg,Ott Tanak, www.msfoto.8u.cz

Komentář

Giom3:

V podstatě musím se vším souhlasit, jen ty mitsubishi, byly dvě /slovy dvě/

Komentář

Původně odeslal Bojler5 Zobrazit příspěvek
                            něco pro představu,časem snad galerka
                            To vypadá na luxusní fota

Komentář

Tak me letosni legends proti lonsku rozhodne nezklamaly:

minusy: """"prisny"""" vymlikovani; v patek se nejel okruh, kde jsme loni byli na osvetlenym miste; s S4 jel jen Valli a jen v sobotu; s WRC nejel Delecour; nejhezci misto na sobotnim okruhu se jelo jinak a bylo moc uzky; kity jako novinka nebyly prinosem

plusy: Quattra na vsechny (A1, A2, S1) zpusoby vyrovnaly ubytek S4ek, tudiz neni pravda, ze by bylo min vrcholnejch becek, navic jedna A1 byla paradne vodena, autobus bokem moc casto nejezdi ; Stefano (BMW), Diana (131) a Biasiolo (Mini) jeli mimo zavod v Legend Stars a predvadeli neskutecnou sou; dale Toivonenuv bracha (Manta), Ucci (037), proti lonsku dravejsi Integrale, par bavoru navic a na zaver posahanej kaskader v Maluchu.

Jinak na shaku paradne Navratil, lip jeli snad jen Toivonen, Markus a Ucci, skoda ze nejel v sobotu (proc vlastne?)

ad starej pes: Tak je to takova pout, ale na zavody na cas jezdim do Zlejna

Komentář

Původně odeslal Prca Zobrazit příspěvek
                                To vypadá na luxusní fota
                                Přemýšlel sem jeslti je sem dám ,ale tak za tu pochvalu a tvé očekávání je sem dám,jen doufám ,že se na ně podíveš dřív,než je redakce ewrc smaže
                                HTML kd:
                                http://www.autosport.cz/zavody/fotogalerie.php?id=56&id=957&autor=92
                                Naposledy upraveno pejda; 10-10-11, 19:28. Důvod: tak radost z toho linku přirozeně nemám, ale mazat to taky nebudu :)
                                Petter Solberg,Ott Tanak, www.msfoto.8u.cz

Komentář

Working...
                                X