Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Legend 2011

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Legend 2011

Jinak na shaku paradne Navratil, lip jeli snad jen Toivonen, Markus a Ucci, skoda ze nejel v sobotu (proc vlastne?)

Marcus -roztržený kardan na předposlední rz

Komentář

Toivonen - to je ten kdysi nadějný Harri Toivonen, který bohužel strávil kariéru ve stínu známějšího bratra a otce?

Komentář

Letos jsme se poprvé vydali do RSM na legendy. Akce moc pěkná, jen kdyby v noci nebyla taková zima . Kdo se chce mrknout fotky TU.
        RoAd Rallye Team

Komentář

Původně odeslal rallymodels Zobrazit příspěvek
          Jinak na shaku paradne Navratil, lip jeli snad jen Toivonen, Markus a Ucci, skoda ze nejel v sobotu (proc vlastne?)

Marcus -roztržený kardan na předposlední rz
          Mravenecz to má na fotce č.83, jak mu "prošel" mezi sedačkama, to musel být kluk vyjukanej
          Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek
            Giom 3:Tak takováhle zpráva je pro mne docela zklamání.Loni a letos sme vynechali s tím,že to začíná být pouť.Po pauze sme se tam příští rok chtěli vrátit.Tak nevím,jestli zase nezvolíme něco jinýho.
            Pse, vzhledem k tomu, že jsem už línej na poletování po RZtách, byl jsem spokojen nad míru...příjezd v poklidu, bydlík jsme "zahodili" dole na louce šejku,pod kopcem ze šotolu. Takže v poklidu celý šejk, pak jsme vyrazili do města a vrátili se na to samé místo a viděli 2x RZ. Super, celý nálet ze šotolu dolů a pak celý asfalt skoro až do cíle (večer Diana fantasticky první průjezd, upadla mi čelist i rum s ruky) pěkně z křesílka u grilu s pivíčkem a rumíčkem, takže ani taková zima nebyla :-). Druhý den klid, snídaně a přesun na šoto nevím kam :-), kde jsme viděli 2x průjezd a stihl jsem se přitom řádně přismahnout. Takže já spokojenej, oproti loňsku zas tolik "palby" nebylo, ale k orgasmu stačila i ta krása a ten zvuk :-)...jen ten sněhovej Brenner mne trochu vytrhl z reality po cestě domů, takže pěkně "odpočatej" víkend.
            Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

ma galerka z ledzend
              http://www.nomaks-racing.com/index.php?stranka=287

opet fajn zavod, super atmoska...jen pocasi trosku blblo, brenner bilo, v noci na nedeli bylo bilo i v san marinu, ale bourku i krupobiti jsme ve stanu uspesne prezili, stan akorat moc neprezil ctvrtecni vichr... moc se nepovedl nedelni zamer poradatelu, cela akce mela vyvrcholit slavnostnim cilem v sobotu vecir, v nedeli na specialce uz bylo v tom desti pet a pul lidu a nehlede na to, ze nova verze teto rzety se mi moc nezamlouva, na uzku mezi balikama slamy se spatne šmykuje... Krome panu, kteri jsou divackou jistotou, tak take pan Klausner klobouk dolu, jeden z mala nove prichozich, ktery se tam neprijel jenom povozit... proklouzal to jak na Jaenneru...
              www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
                Tak me letosni legends proti lonsku rozhodne nezklamaly:

ad starej pes: Tak je to takova pout, ale na zavody na cas jezdim do Zlejna
                Tak to sme si nerozuměli.O rychlost nešlo.Ale amosféra a to ostatní kolem už není jako v začácích.Tam bylo to obrovský kouzlo,že ses fakt vrátil v čase.Teď už je to moc současný.Přelidněný a velká šou.Nevím jestli tam třeba byl ještě ten starej pán se starým Fiatem(formulkou) a přilbu z Trga Florio.Ten zážitek tam určtě je,ale něco z toho pěknýho ubylo.

Komentář

Starej pes to asi vystihnul nejlíp..,pár mých fotek:http://www.rallyfan.cz/fotogalerie.php?idgal=991

Komentář

Původně odeslal rallymodels Zobrazit příspěvek
                    s cim jel Ucci? jsem si nevsiml a snad ani neregistroval, ze by tam jel...?!
                    www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
                      Krásný !
                      MravenecZ

Komentář

http://fiatklubtabor.rajce.idnes.cz/...8_San_Marino/#

Komentář

Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
                          s cim jel Ucci? jsem si nevsiml a snad ani neregistroval, ze by tam jel...?!
                          moje reakce byla pouze k Marcusovu odstoupení,špatně jsem zkopíroval původně od Kenny_pce
                          Ucciho jsem neviděl ani já.

Komentář

Starej pes http://fiatklubtabor.rajce.idnes.cz/Rallylegend_2007/

Komentář

Ucci jel (aspon myslim) s 037 se zlutym pruhem Pirelli na celnim skle a malym cislem 3 v soucasny podobe FIA, pravdepodobne jen na shaku a na okruhu. Nebyl ve startovce, LS 3 mel Mikkola (Quattro) a regulerni 3 Gronholm (206).

A ten dotaz byl na odstoupeni Navratila, kardan jsem si na fotce uz prohlid

starej pes: Prave ty masy lidi pro me loni znamenaly ten navrat do minulosti, je fakt, ze uz je to asi moc velkej a vyhlasenej podnik.

Komentář

Rally Legend jsem si uzil.

Komentář

Working...
                                X