Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Cyprus 2011

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Straka 3
    replied
    Re: Rally Cyprus 2011

Pár fotek z Juhova výletu

Zanechat komentář:

• Pepa ZL
    replied

Ještě fotky z Golden Stage Rally: http://pepafotorally.rajce.idnes.cz/..._Rally_Cyprus#

Zanechat komentář:

• -mira-
    replied

Původně odeslal Spik Zobrazit příspěvek
    Andreas si určitě titul zaslouží, i když podle mě si ho Honza zasloužil víc, za celoroční čistou a bezchybnou jízdu..
    A co Belgie?

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied

Mrkni ke konkurenci, tam to máš.

Zanechat komentář:

• ombre
    replied

Nevíte někdo o videu z Golden stage? Chtěl bych hrozně vidět toho Neuvilla..

Zanechat komentář:

• Ruba
    replied

Nevím slovo importér nemám rád.... Většinou se jedná o plně tovární auto, akorát s designem hlavního sponzora, který továrně za starty platí...

Zanechat komentář:

• Pepa ZL
    replied

Fotky z Cyprus Rally na rajčeti: http://pepafotorally.rajce.idnes.cz/..._Cyprus_Rally/

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Ano, a o jeho startu rohodl šéf klientského programu Peugeot Sport. Čistě soukromý start ;-) A teď se budou prsit, jak pobili konkurenční fabriku :-D Řehtat se budu v případě škodovácké radosti nad úspěchem importérského programu i v případě soukromého úspechu francouzského kocoura ;-)

Zanechat komentář:

• Ruba
    replied

Ale Kronos bych jako soukromníka neoznačoval.. Už jsou tady zase věčné boje.. :-D Prostě žlutý Pegy, kterého vyslal pan Q jakožto "soukromníka" do Kronosu porazil Armádu z Boleslavi...

Zanechat komentář:

• jendarally9
    replied

Původně odeslal Spik Zobrazit příspěvek
    To každopádně, osobně se na tuto generaci už těším jak malej Jarda!!!
    To už máme pěknej seznam: Mikkelsen, Neuville, Tanak, Kruuda, Breen, Weijs, snad Abring a i Kaur..... příštího roku se nemůžu dočkat
    Njn začlo mi WRC tak du koukat
    Co třeba Míra Jakeš určitě je to talentovaný jezdec a třeba ho uvidíme i někde na šoto a tak dále ,Doufám že sežene víc financí a třeba za rok dva se pustí i někam do světa

Zanechat komentář:

• Spik
    replied

To každopádně, osobně se na tuto generaci už těším jak malej Jarda!!!
    To už máme pěknej seznam: Mikkelsen, Neuville, Tanak, Kruuda, Breen, Weijs, snad Abring a i Kaur..... příštího roku se nemůžu dočkat
    Njn začlo mi WRC tak du koukat

Zanechat komentář:

• liposh
    replied

Je vidět, že se jak Thiery, tak i Andreas posunuli už nad Honzu, Juhu, Freddyho. Thiery si je víc jistý na asfaltu a dělá tam taky menší chyby, Andreas je zase jistější na šotolině. Oba jsou ale budoucnost rally...a protože je Kája mlíkař o 4 roky mladší, myslím, že má všechny trumfy se do této společnosti přidat též.

Zanechat komentář:

• ralmen
    replied

Spik:
    Jasný Andreas jel po celou soutěž pekelnou kudlu, ale neřišlo mi to tak krkolomě bláznivé jako Neuvillův druhý průjezd Goldenem..
    Jen jsem chtěl poukázat na to, že když jsem se díval s otevřenou hubou jak tam Neuville drtí tu hroudu žabích stehýnek, tak jsem si chvilkama říkal, že Juhovi musí dát aspoň 10s! A v cíli mě rozdíl 1,2s na 19km docela udivil.. Ale to je hold těma najetýma kilometrama na šotolině..
    Naposledy upraveno ralmen; 06-11-11, 18:02. Důvod: slovoslet

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
    A jsou to prašule Škodule?nebo jezdcovy?Tam bude asi čert zašitý.
    To se mi ještě nestalo abych citoval sám sebe.Sám si udělej úsudek čí ty prašule asi budou.Podle mě by tam měl být nějaký podíl ALE jak velký???

Zanechat komentář:

• Spik
    replied

Taky jsem to přál Thierimu jako soukromníkovi, pač mi nebylo tak jasné na co by měli Honza a Juho ty prachy, do své kapsy?

Pravda, bylo vidět jak jel Thieri, ale i Andreas za hranou, skála neskála, sráz nesráz, až se naučí používat hlavu, tak to budou jednoznačně budoucí mistři světa!!!

Andreas si určitě titul zaslouží, i když podle mě si ho Honza zasloužil víc, za celoroční čistou a bezchybnou jízdu, ale když jsem viděl Andrease se slzami v očích, tak mě hned došlo jak to prožívá a co to pro něj znamená a taky jsem byl trochu naměko

Ještě bych chtěl vyzdvihnou výkon Pavla Dreslera, nebylo to pro něj určitě nic snadného a doufám, že dostane podíl z finanční odměny, zaslouží si to víc než určitě.
    Naposledy upraveno Spik; 06-11-11, 17:58.

Zanechat komentář:

Working...
X