Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tour de Corse 2013

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tour de Corse 2013

Tak ve čtvrtek 2.5. bude zveřejněn seznam přihlášených.

Kopecký a Kubica již potvrzeni, kdo dál?
    ŠKODA Fabia R5

Re: Tour de Corse 2013

No přeci Fanuš Duvalů

Komentář

A to jsi věštil z který koule?
      ŠKODA Fabia R5

Komentář

http://www.maxrally.com/2013/04/29/i...-back-on-corse

Komentář

Ubožáci jedni! Stejně jako pořadatelé na Azorech stanovili termín zveřejnění seznamu přihlášených, a stejně jako oni jej nedodrželi! Ať jdou do háje, dějají z nás blbce!!!
          ŠKODA Fabia R5

Komentář

Meeke zřejmě s P 208 R2.
            www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

Tak na Autosportu už se objevil seznam :-) Duval ani Meeke nejede, za to se můžeme těšit na Stéphana Sarrazina s Mini
              ŠKODA Fabia R5

Komentář

A dokonce je (Sarrazin) velmi, velmi optimistický: "Jaké máte pro soutěž cíle?
                "Jedu vyhrát. Poslední soutěž, kde jsem startoval byla v minulém roce Rallye du Mont-Blanc s Peugeotem 207. Vyhrál jsem. Na Korsice jsem se Subaru byl třikrát a skončil jsem osmý, šestý a čtvrtý. Auto, kterým jedu, vyhrálo soutěž v minulém roce, takže nebudu mít žádnou omluvu, ačkoli vím, že proti Robertu Kubicovi a Janu Kopeckému to bude těžké. Jan má velké zkušenosti s Korsikou a je rychlý kdekoliv. Bude to velký boj."
                GO Petter GO

Komentář

Meeke zřejmě opravdu s Peugeotem, ale jen v roli předjezdce. Naopak Bernardiho nejspis neuvidime, Pirelli pro nej nema pneumatiky dle predpisu.
                  Očekává se, že Korsika bude další letošní "mokrý" závod.
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

Tak poslední aktualizace tvrdí, že ten velký déšť dodští (doprší) do pátečního oběda a pak už spadne jen pár kapek. Jsem zvědav na Sarrazina a konkrétně jeho Mini, protože podle mě loni Mini nebylo nejrychlejší auto...ale já už toho za svůj život viděl tolik...
                    Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Prosim, vi nekdo, jak konkurenceschopny je ten Buffieruv Pegy? Koukal jsem na "results" a jezdi s tim kde kdo a zadny velky hvezdy. A ten tym je pro me neznamy. Diky za odpoved.
                      Tedy, vychazim z toho, ze to bude ten samy jako na Janneru (BL-881-R.

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                        Tak poslední aktualizace tvrdí, že ten velký déšť dodští (doprší) do pátečního oběda a pak už spadne jen pár kapek. Jsem zvědav na Sarrazina a konkrétně jeho Mini, protože podle mě loni Mini nebylo nejrychlejší auto...ale já už toho za svůj život viděl tolik...
                        Že by "Poručíme větru dešti"? To už se nepovedlo!!

Komentář

Fotky atmosféry před startem Tour de Corse ZDE
                          Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Nevím jestli se už někdo neptal, ale dá se na to někde koukat? díky

Komentář

Na netu nevím, ale na Eurosportu dnes 11-12 a 20-21hod. Zítra 12-13 a 18-19.
                              FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                              Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Working...
                              X