Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sibiu Rally Romania 2013

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sibiu Rally Romania 2013

Jan Kopecký se na poslední chvíli přihlásil na Sibiu Rally a na trať vyrazí s číslem 1
    ŠKODA Fabia R5

Re: Sibiu Rally Romania 2013

Tak já sem přidám alespoň odkaz na offic. stránky: http://www.raliulsibiului.ro/en
    Jinak opět musím opakovat, že moje naděje, že se de facto spojením ME a IRC výrazně vylepší startovní pole na jednotlivých závodech se tedy rozhodně nenaplnily.
    GO Petter GO

Komentář

a tož já tomu ještě pořád věřím a omlouvám letošní chabý ročník tím, že se čeká na R5, které původně měly touto dobou už jezdit a zatím je tu jediná Fiesta.
      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Přesně jak píše Kuře, já beru spojení IRC a ME jako dobrý krok. Čeká se na ty R5ky a příští rok to bude o značný kus lepší. Předpokládám, že opravdu valná většina těch, co provozují N4ky a R4ky na trochu lepší úrovni, přezbrojí na R5ky. První záchvěv opravdové kvality očekávám letos na Valais.
        Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

No tak nakonec se to startovní pole vylepšilo ještě o jedno velké jméno. Titulek z ofic. stránek: "Brian Bouffier confirmed his participation at Sibiu Rally"
          GO Petter GO

Komentář

Maličko se mi nelíbí, že některým lidem stačí si počkat, až vyjde startovka a když to teoreticky vypadá, že by mohl udělat v chudé konkurenci slušný výsledek, tak se pak milostivě přihlásit po termínu. Ale to je asi tím, že tak urputně fandím Honzíkovi, tak si mě nevšímejte.

Komentář

Hele v tomhle případě byl seznam přihlášených průběžně aktualizovaný veřejný na netu, takže bylo zřejmé dlouho dopředu, že tam konkurence moc nebude. Spíš si myslím, že Buffík čekal na dohodu s Hyundaiem, zda mu to třeba nezatrhnou, nebo tak něco. Btw. důsledkem jeho spolupráce s Hyundaiem je, že seznamovačky pojede autem téhle značky. Vzhledem k podmínkám to tipuju na iX35 :-)
              Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Myslím, že tohle zrovna není Bouffierův případ, letos odjel v ME Janenr, Tour de Corse a Ypres a to si myslím, že zrovna nebyly závody s tou nejmenší konkurencí ze seriálu. Navíc jako fandu Kopejdy by tě mělo těšit, že může získat vítězství nad známými jméno. Co by to bylo za vítězství nad několika střelci z Rumunska a okolí, ne?
                GO Petter GO

Komentář

Výsledky kvalifikace tu: http://results.raliulsibiului.ro/index.php?PS=QS

Komentář

Když to čtu, tak pro naše začátek nic moc - RZ2:
                    Kopecký Jan / Dresler Pavel: problems with powersteering
                    Tlusťák Antonín / Vyoral Lukáš: puncture
                    Orsák Jaroslav / Kostka Lukáš: problems with exhaust
                    I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Zas tak strašný to není do cíle daleko

http://rally-base.com/2013/rally-sibiu-2013/

Komentář

Tak výsledkově je to zatím +- klasika...
                        Ale jinak celkem smůla.

SS2:
                        Orsák-Kostka: V polovině SS jsme dostali ránu do spodní části vozu. Necítím se dobře, mám nějaké žaludeční problémy...
                        Tlusťák-Vyoral: Dojeli jsme Pushkara, 8 km jsme jeli v prachu za ním. Když zastavil a my jsme ho chtěli předjet, dostali jsme defekt...

Komentář

Fotky ze Sibiu tady: http://www.rally-mania.cz/photogallery.php?id=1173
                          Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Working...
                          X