Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Německé mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• -Vicky-
    replied
    Ano, body v ceskem mistrovstvi visi skutecne zatracene vysoko. Ostatne o tom uz se presvedcil loni Baumschlager a take polsti strelci. S tim srovnanim s Waldviertlem trochu nesouhlasim. Hrdinka jel predloni super a umistnil se taky skvele - jel prvni sezonu. Vojtech jel jenom Stepan a to ve svem (jestli se nepletu) druhem zavode!!! No a lonske vystoupeni Pecha? Tak to priznavam, ze nebylo zrovna nejlepsi. Ale jak uz jsem napsal - mame i jine srovnani - lonskou Barumku...

Zanechat komentář:

• pepa
    replied
    oboje!!!

Zanechat komentář:

• bill
    replied
    quote:
    ja tady jenom bidlym jirko jinak, kdyz se hraje fotbal, hokej, jede rally atd. tak fandim vzdicky nejakejm cechackum jojo, starej nacionalista, ale ne takovej jako naccy tady...
    v nemeckym mistrovstvy se ani nejak moc nevyznam, bydlim sice par kilaku od kahleho, ale nevim kde bydli presne
    A máš české nebo německé občanství?

Zanechat komentář:

• pepa
    replied
    ja tady jenom bidlym jirko jinak, kdyz se hraje fotbal, hokej, jede rally atd. tak fandim vzdicky nejakejm cechackum jojo, starej nacionalista, ale ne takovej jako naccy tady...
    v nemeckym mistrovstvy se ani nejak moc nevyznam, bydlim sice par kilaku od kahleho, ale nevim kde bydli presne

Zanechat komentář:

• tomi
    replied
    Tak proč neprijede někdo od těch slavných sousedů předvést něco k nám?Asi mají obavu,že by dostal moc napráskáno!!!

Zanechat komentář:

• jiri
    replied
    Jinak ale Pepo to Vase mistrovstvi stoji za ho...! Stejne jako to "nase", rakousky. Protoze nam funguje financni urad. Radsi se jezdim divat do Cech a vetsine pilotu tam drzim palce,aby je zavreli do nejpozdeji.
    Na letosni Monte jelo tak 16 WRC, v Cechach v kazdych Kotehulkach jich jede aspon 8.Ruce ale zatim zaostavaji za technikou(viz pan Pech, Hrdinka a Vojtechove na slabe obsazene Waldviertel Rally....

Zanechat komentář:

• 23
    replied
    Ten to teda pěkně zrušil. Super fotka!

Zanechat komentář:

• pepa
    started a topic Německé mistrovství

Německé mistrovství

mne se sice zda ze bylo i nejake starsi tema pres nemeckej mistrak, ale uz jsem ho nenasel
    chtel jsem napsat neco o andreasovi gerstovi a jeho octavce kit car...
    ze je lutherstadt wittenberg rallye trvda rallye se rika, do cile prijelo 22 z 55posadek, a take to potvrdil prave gerst,
    udelal takovej malej premet
    potom vipadala takhle

normal:
    nastesti se nikomu nic nestalo, ale odlitl skoro u nejakych 200km/h...

jo, predtim nez vipadl, tak ztracel jenom par vterin na carstena moheho na renaultu a timpadem byl s vinikajicimy casamy na druhe pozici v f2, a 10. celkove...

Upravil - pepa 01 May 2002 20:51:53
Working...
X