Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Německé mistrovství

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Kunek
  replied
  Jojo, tady se nadává na služby kolem soutěži, ale myslím si že v porovnání s okolními státy jsme absolutní špička co se týče kvality startovního pole, informaci, divackyma pruvodcema atd. Prostě jsme na tom velice dobře a je třeba si toho vážít
  ​​​​​​

  Zanechat komentář:


 • 3389
  replied
  Tak jsem byl po dlouhé době v Německu na ADAC 3-Städte-Rallye 2019 nebot se to jelo u hranic a už mi tam zase dlouho neuvidí . Co předvádí Němci s mapama to je hnus zlatý vypracovaný Český programy a informace přes internet včas u nás . Vlastně ani lidi moc na mistrák nebylo asi je to nezajímá . Jinak se mi závody nelíbyli málo vozidel ,jen pár R5 , Opel Adam Cup kdyby tam nebyli český posádky tak by to bylo nezáživný , celkově - že je to jejich velký mistrák spíš ostuda v porovnání podle českých soutěží a to chtěli za tu bídu ještě platit , ale vždy jsme se tomu vyhli. .

  Zanechat komentář:


 • Slausek
  replied
  Díky pánové za rady, fotky, video a souřadnice Mě se podařilo dostat z pořadatelů dvoustranu s celkovým plánkem, protože o mapě se příliš mluvit nedá Ale pro nějakou představu to stačí.
  Tady je odkaz

  Zanechat komentář:


 • alesk
  replied
  záběry z videa:
  čas 0:27 51.3879403N, 14.6427408E
  čas 0:34 51.3884725N, 14.6498325E
  čas 1:25 51.3859417N, 14.6439692E
  čas 3:02 51.3870614N, 14.6486308E
  čas 3:34 51.3872642N, 14.6428106E
  čas 4:02 51.3865308N, 14.6432717E
  většina ostatních je z RZ Sprey, kde si každý najde to svoje, stačí trochu popojít. Místa, kde auta vidíš minimálně 2x (někdy i 3x) během jednoho průjezdu, nejsou na téhle RZ vůbec ničím zvláštním ;-).

  Zanechat komentář:


 • alesk
  replied
  Z programu se toho skutečně moc nedozvíš (to co jsme v něm loni našli, je v příloze), každopádně naplánovat se to dá. Koukni na loňské mapy https://www.rally-maps.com/Lausitz-Rallye-2018 některé RZ se opakují. My jsme loni jeli bez plánování a dopadlo to dobře, přejížděli jsme mezi RZ Reichwalde a Sprey, viděli jsme 4 kompletní průjezdy a v ničem nebyl problém. Nesetkali jsme se s tím, že by se podél RZ nesmělo nikam chodit, ba naopak, jít jsi mohl kam jsi chtěl a sledovat se dalo doslova z krajnice.
  Loni jsme viděli tohle https://youtu.be/9xzH9BK9u4g podle letošního harmonogramu by se všechny místa měly jet i letos. I když kdo ví, jak buldozery namotají Sprey letos :-D.
  Přiložené soubory

  Zanechat komentář:


 • Jirka ST
  replied
  Ten samý problém jsem řešil na Erzgebirge i 3Städte. Nakonec jsem napsal na organizátory, že tam nepojedu, když mi nepošlou pořádné mapy, abych si to mohl naplánovat předem. A poslali mi (z obou rally) celý program v .pdf. Tak to zkus.

  Zanechat komentář:


 • Poky
  replied
  Mapy RZ nejsou ani v programu. V loňském byla velká foto mapa celého území s vyznačenými body - divácká místa a ke každému diváckému místu byl uveden obrázek s detailem. Toť vše. A v některých místech ani nešlo popojít po trati RZ. Pořadatelé to hlídali. Super byl úsek kterému říkají aréna - předpokládám, že to podle harmonogramu bude RZ 1 a RZ 2 v pátek a část RZ Sprey v sobotu - tam byla auta vidět několikrát, je to část nějakého polygonu. Další dobré místo je na RZ 8 přístup z diváckého místa 9 - jít kus proti RZ a auta se tam potkávají - jsou vidět 2x. Takto to bylo loni a letos budu kupovat program až na místě a budu doufat, že to bude stejné. Pozitivní je, že je soutěž velmi kompaktní a přejezdy jsou pouze v řádu minut.
  Naposledy upraveno Poky; 29-10-19, 14:55.

  Zanechat komentář:


 • Slausek
  replied
  Ahoj, chystám se vůbec poprvé na Lausitz Rallye, nicméně plánování mi ztěžuje nedostupnost map na internetu, kde prý údajně ani nebudou. Jet dvě hodiny na německou pumpu jen kvůli programu, kde jsou mapy RZ se mi úplně nechce, tak se chci zeptat zkušenějších s touto soutěží, zda náhodou nemáte nějaké tipy na dobrá místa? Díky.

  Zanechat komentář:


 • Novej
  replied
  Re: Štěrk rally v Německu

  Super! Ahoj někde na rallye...
  Pejda rád upraví i název vlákna

  Zanechat komentář:


 • ferat
  replied
  Re: Štěrk rally v Německu

  Děkujeme! Já vím, "šotolina" z České Rally programu, ale psal slovník "Šterk". Já jsem to opravil - Roland rally jízdy na šotolině.

  Zanechat komentář:


 • Novej
  replied
  Re: Štěrk rally v Německu

  ferrat, zdravím tě a skláním se před tvojí češtinou, opravdu! Díky za informace a jen pro upřesnění píšu, že u nás se při rallye neříká štěrk, ale šotolina (wie Schotter ) To je jen detail. Ještě jednou díky a ahoj!

  Zanechat komentář:


 • ferat
  replied
  Štěrk rally v Německu

  Dne 27. Dubna 2013 v Německu koná na šotolina rally.
  Název je "Roland rally". Začíná ve městě Nordhausen (PSČ 99734).

  Rally je součástí kolekce německých Rallye, jezdících na šotolině - "Schottercup".

  RZ jsou celkem asi 30 km.

  Fotografie z minulých let mladší www.roland-rallye.de -> Media.

  Video z loňského roku zde: http://www.youtube.com/watch?v=5Ddew-ril4o

  Informace také na Facebooku: https://www.facebook.com/Nordhaeuser.MSC

  Regulační prvek a dokumenty o účast: http://nordhaeuser-msc.de/roland-rallye.html

  Organizace mluví anglicky.
  Naposledy upraveno ferat; 04-04-13, 17:56. Důvod: oprava

  Zanechat komentář:


 • liposh
  replied
  Re: Německé mistrovství

  jéj, další automobilka, co čeká na nový model :-/ Ale aspoň, že tu R5ku v dlouhodobém horizontu plánují.

  Zanechat komentář:


 • mara133
  replied
  Re: Německé mistrovství

  Opel Motorsport se vrací do rallye , měl by začít příští rok s pohárem pro Opel Adam ve verzi podobné dnešním R2 (co jsem pochopil z článku, tak od 2014 by R2 verze měla být oficiálně homologovaná) a na řadu prý v dalších letech přijde Corsa R3 (2014) a R5 (2015/2016)
  zdroj ZDE

  Zanechat komentář:


 • pejda
  replied
  Re: Německé mistrovství

  Před chvílí jsem přijel z Lausitzu, bohužel úroveň této soutěže jde každým rokem dolů

  Zanechat komentář:

Working...
X