Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Maďarské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Maďarské mistrovství

04.04.2014 - 05.04.2014 Eger Rally /HUN Veszprem Podrobnosti
    ale podle odborníka bohouše asi ne , on nám to zjistí , ale zaráží mi místo konání Veszprém ne Eger .

http://www.autoklub.cz/podnik/1263-eger-rally.html
    Zařazení: ZSE v rally, ZSE v rally historických automobilů

Komentář

Důvod bude nejspíš s financema.. v roce 2012 byla soutěž zrušena s finančních důvodů a letos tomu bude zřejmě stejně..

Komentář

zase Miskolc rally je kousek od Egeru hlavě , že se jede Bűkfűrdo rally .Navštívíme lázně , hned před nimi se jede RZ měská na parkovišti , letos by mělo být teplo jede se to déle. než v roce 2012 , pak Veszprém rally
        + zase nějaký lázně + Balaton .Vždy tak 4-5 dní si to užívat. Super díky .Pokud budou změny prosím o info zde .
        .

Komentář

Bohouši Prosím je asi Eger Rally zrušený na 100 % ?

Je , ale pravda , že Slováci ho nemají v kalendáři letos napsaný .
          Kalendár Slovenského Rally Pohára 2014
          28. - 30.03 Miskolc rally SRP/1
          02. - 03.05 21. Rally Prešov SRP/1
          14. - 15.06 VI. Rally Lubeník SRP/1
          25. - 26.07 Rallye Tatry 2014 SRP/1
          05. - 07.09 40. Rally Košice SRP/2

kalendára MSR v rally - mistrák velký
          28. - 30.03 Miskolc rally CEZ, MM, MSR/2
          02. - 03.05 21. Rally Prešov MSR/1
          14. - 15.06 VI. Rally Lubeník MSR/1
          25. - 26.07 Rallye Tatry 2014 MSR/1
          07. - 09.08 Rajd Rzeszowski CEZ, MP, MSR/2
          05. - 07.09 40. Rally Košice CEZ, MM, MSR/2

Komentář

ano Eger se určitě nepojede..začíná se v Miskolci zároveň se Slovenským mistrákem..Miskolc má atraktivnější rzty..

Komentář

bohouši a 8.-10.8. Bűkfűrdo rally
              taky ? To snad ne http://www.ewrc-results.com/calendar.php?s=2014&nat=27

Komentář

Bűkfűrdo rally se jede normálně 8.-10.8. ..jako omezené Národní mistrovství..je spíš vypsaný pro šampionát Rally2 jako šotolinový šampionát do kterého spadá úvodní šotolinová rally Székesfehérvár a Veszprém rally..jede se to i jako volný podnik takže tam můžou jet i auta s velkého mistrovství ale nemůžou bodovat do celkového hodnocení.

Komentář

Komentář

Bohouši na stránkách http://bukfurdorallye.hu/ je jiný termín není to náhodou přendaný na květen 9-11 . 2014 a je to jednodení nebo dvoudení . Musím se taky na to podívat podrobně a zajistit lázně včetně ubytování . Ted jsem koukal jen spěšně a náhodou .
                    Naposledy upraveno internet kavárna; 20-04-14, 11:17.

Komentář

Bűkfűrdo rally se jede společně s Riverside baja (2. závod mistrovství maďarska cross country rally) Společnou mají sobotní etapu kdy se jedou 3RZ (11km + 7km +10km) po třech průjezdech. Riverside začíná už v pátek kdy je superspeciálka (8km) a první RZ (30km) a pokračuje v neděli kdy se jedou 2RZ(55km +56km) a ty se jedou dvakrát.

Komentář

Chci poprosit Bohouše nebo někoho kdo má přehled v madarském mistráku - startovka na Bukfurdo je plna pro mě neznámých jmen - dá se odhadnout úroven této soutěže zdali má smysl važit cestu. Čtvrteční test - jedná se o klasický shake ? - vím že už se to na této soutěži v minulosti jelo ale trochu mě zaráží ta délka 11:00 - 18:00 - nemáte stím někdo zkušenost - jáká bývá účast.Dotaz poslední RZ Sombathelyi rally Katlan - co je to za úsek , tuto soutěž znám ale tato RZ mi nic neříká.

Komentář

ten čtvrteční test je jako shakedown ale není to povinné..těžko říct kolik tam pojede aut..není to velký mistrák proto ty neznáme jména ale pár jmen s velkého mistráku tam jede..podívaná to určitě špatná nebude...Sombathelyi rally Katlan je klasická rz s tím velký skokem..pokud tam jezdíš určitě si vzpomeneš

Komentář

Tuto RZ znám dříve se to tuším jmenovalo Soptei út , a mám pocit , že jsem někde četl že ten skok už je menší - tuším , že tu "díru" snad trochu zasypali.

Komentář

bohuš
                              Prosím máte nějaké dobré místa a jak se k nim hlavně dostanu autem
                              ? Jsou už mapy někde na ofi. stránkách nejsou

Komentář

http://www.garzoneracing.com/fileadm...ersidebaja.pdf

info k Riverside baja sobotní program je společný s Bűkfűrdo rally

Komentář

Working...
                                X