Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Maďarské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mikuláš rally

Dane ta rychlá pravá by se měla jet ono to celkem klame
    tam je vypuštěný ten úsek s tím skokem jak tam shořel Ollému ten Swift a kousek od startu je to jinak namotané než loni

Komentář

• Mikuláš rallye 2007

Plhus, Bohuš:

Chlapáci, jelikož uznávám vaše kvality ve znalosti čtení map a taky znalosti maďarských RZ, tak jsem lehce znejistěl a znovu si otevřel na obrazovku vedle sebe Müsorfüzet letošni a loňský... A ty změny na Jutaspusztě tam podle mne jsou. Ta krizovková pravá se podle mne nejede tak jako loni. Ale třeba taky myslím jinou... No nic, to není vůbec důležité, určitě se kvůli tomu nebudeme bít... Ale jelikož jsem sázející se typ, tak navrhuju následující sázku:
      Pokud se pravá, "krizovková" pojede stejně jako loni, dávám Plhusovi a Bohušovi každému půl litr slivky... Pokud se ale pojede jinak, tak dává Plhus i Bohuš, každý po jednom půl litru slivky mně... Jdete do toho? Jóó?! tak jo, dohodnuto! Stejně si to dáme společně...

No, už se těším na tu Mikulášskou šou!!! A na vás taky, to je jasný!!! Asi budeme zase někoho pomlouvat, co říkáte?! Ale toho, co v létě už necháme být... Myslím, že je na řadě někdo jiný... a už vím i kdo...

Komentář

• Re: Maďarské mistrovství

Jo, ještě k té Duně... Tajně doufám, že Duna má výsadní práva na RZ v této části vojenského prostoru a že nebudeme tedy o nic ochuzeni... Ale to je ještě daleko...

Komentář

• Mikuláš rallye 2007

Změny tam jsou to jde poznat,pořád mi nedáš spát Dane doufám že nemáš pravdu a ta pravá se pojede.
          Porovnávám to podle lonského programu a podle mě ten smajlík co je na té rovině jsou ty skákací horizonty na sto péro pak je ta levá kolem té hromady a jede s ktomu brodu
          ten smajlík co je za ním je ta pravá co se sjíždí s toho prudkého kopce kde jsme spali na Vezsprému,před tím sjezdem je hned ten brod
          leda že by se ta pravá co se crashuje nejela a oni to poslali přímo rovně,ale tam je strašně moc nakopáváku a tím by to bylo ještě víc zajímavé

ale jsem pro napálené je tak to můžem odklepnout

Komentář

Jen pro doplnění... já pochopil, že ta "krizová" pravá je ta, která je v loňském programu u číslice 2, kousek před tím smajlíkem...

Komentář

Je kousek za tím

tak už chystej půl litra
              Naposledy upraveno stanis; 30-11-07, 02:11.

Komentář

Takže joo, ta zkouška je docela hodně předělaná a jede se to o dost jinak. Pravdu ma Dan (ještě že jsem se nevsadil ) a ta pravá se fakt nejede... Uvidíme, tam je tolik cestiček,že to muže vést buh vi kama. Ale myslím,že letošní verze je dost snadná!
                www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

no uvidíme
                  ale nemůžu si přesně vybavit tohle místo,Plhus poraď

Komentář

Bohuš: cvičně to zkusím já...
                    Příjezd k pravé, kde je čislo "2". Loni jsem z dálky viděl, že se tam odehrávaly nějaké krizovky. Tak jsem myslel, že je to ta Tvoje "krizová" pravá...
                    Pak následoval přílet k levému vracáku, tam kde je ten smajlík. Od vracáku rovinka k pravému vinklu (zhruba), po něm rovinka směřující k horizontu před brodem, následuje brod a výjezd do kopce přes ty nakopáváky. A tam se mi už auto ztrácelo...

P.S. Tys se sázkou tiše souhlasil... Tak nebuď škrt a vem toho půllitra...

Komentář

to byla přesně ona viděls správně
                      napadá mě ještě jedna varianta
                      pojedou nahoru přes ty horizonty k té pravé jakoby do protisměru,tam ostře zatočí do prava a pojede se přímo k tomu brodu

jako uvidíme na místě,může to být uplně jinak
                      každopádně půllitra vezmu

Komentář

Už je někde maďarskej kalendář na rok 2008?

Komentář

Původně odeslal bohuš Zobrazit příspěvek
                          napadá mě ještě jedna varianta
                          pojedou nahoru přes ty horizonty k té pravé jakoby do protisměru,tam ostře zatočí do prava a pojede se přímo k tomu brodu
                          Tak na toto mám naprosto stejný názor...

Komentář

Mají čas,na letošní rok kalendář uveřejnili až koncem února.

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                              Už je někde maďarskej kalendář na rok 2008?
                              28.11.2007 proběhlo v Budapešti zasedání Mnasz. Jednalo se o roce 2007 i příštím roce 2008. Obsáhlý zápis si můžete přečíst zde:

http://www.mnasz.hu/letoltes/nyilt_szakagi_nap_1128.pdf

Na konci najdete i předběžný kalendář...

Zejména pro "naši" početnou maďarskou skupinu - neni tam uvedena ani Duna ani Szombathely!!! Nicméně začátkem června jsou tam otazníky a tak můj tip je, že na jejich místo příjde jedna z těchto dvou rally.

Komentář

doufám že zanechají DUNU to je totiž to nej co jsem v Maďarsku zatím viděl(když pominu brod na mikulášské)...Szombathely by mě zas tak nemrzelo letos se mě nějak nelíbilo-asi kvůli tomu že to bylo jen jeden den a viděli jsme jen 3RZ
                                http://czechrallyeweb.net/ & www.A**oS***t.cz

Komentář

Working...
                                X