Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Díky..

Komentář

• Původně odeslal wimmer Zobrazit příspěvek
      Seznam přihlášených tady: https://www.tw-sportsoft.de/Rallye_W...ehmerliste.php
      Vypadá to na nejkvalitnější startovní pole od dob maďarského mistrovství. Jen je škoda, že se nepředstaví žádné rakouské WRC. Z pravidelných účastníků Waldviertelu chybí Rongits, Gassnerové, a hlavně místní střelec Rigler (trochu jsem doufal, že pojede s Neubauerovou Fiestou WRC). Z hloubi pole bude chybět hlavně Fojtik se Saabem. Doufejme, že se ze špičky moc posádek neomluví, jak je bohužel na Waldviertelu často zvykem.
      Attila Rongits je přihlášen dodatečně. Pokud to dobře chápu, tak uzávěrka přihlášek pro pyrenejskou zónu je až patnáctého, protože poslední podnik Iberian Trophy se jede o tomto víkendu. Teoreticky by se tak mohlo přihlásit ještě 12 jezdců, což je velmi nepravděpodobné. Když se ale mohli přihlásit Rusové, Ir atd., tak proč by nemohl nějaký Španěl nebo Portugalec

Komentář

• Původně odeslal wimmer Zobrazit příspěvek
        Je to tady : 48°32'58.0"N 15°36'12.6"E .Nechá se přijet po lesní cestě až na místo (chce to ale mít dobrý orientační smysl a moc se nebát o auto). Je to dlouhá, uskákaná rovina, kde jedou i N/4 v omezovači. A největší adrenalin je, když začnou jezdit stará Volva. Na konci roviny následuje skok a po něm ostré odbočení vlevo, tam je také hodně krizovek.
        Ještě bych se chtěl zeptat,jak jsi psal ,,nebát se o auto,, . Jak moc špatná ta cesta je ? Nechci auto mořit,ale zároveň mě to místo láká ....Studoval jsem to na mapě a prakticky jediná příjezdovka mi vyšla,odbočení doprava na lesní cestu kousek před příjezdem k diváckýmu místu ( ten vracák,před rovinou ) . díky moc za jakékoliv info :-)

Komentář

• Projeli jsme tam s Avensisem II v pěti lidech a byla tam i lepší auta. Je to klasická zpevněná lesní cesta, takže se to dá. Jen jsme vloni asi v polovině potkali vyvážečku, která tahala klády. Ale po chvíli čekání nám uvolnila cestu. Tak doufám, že se tam letos nebude těžit. Vloni se ještě nechalo přejíždět kousek na druhou RZ Gföhl. Letos to časově nevychází. Tak to vidím na dva průjezdy tady a pak dva průjezdy na okruhu Manhartsberg. Zbytek máš v SZ a prosím moc nešířit.

Komentář

• Nevíte někdo jak je to s Gryazinem,přijede vůbec ? Nebyl to jen tahák na lidi ? Protože v žádné tiskovce ho nezmínili,na fotkách z přejímky není...

Komentář

• Nevíte někdo jak je to s Gryazinem,přijede vůbec ? Nebyl to jen tahák na lidi ? Protože v žádné tiskovce ho nezmínili,na fotkách z přejímky není...

Komentář

• Prosím o smazání mého druhého příspěvku,nějak se mi pobláznil internet ...

Komentář

• Gryazin tam normálně je, během 5 minut jsem našel fotku ze servisu.
                  Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Tak jsem buď slepej nebo blbej já prohledal 2 galerie a nic... každopádně dík za info.Je super,že ze špičky přijeli všichni.

Komentář

• První omluvená čísla jsou 38 a 40. Z našich nejede p. Pertlíček a p. Kovařík st.

Komentář

• pátek shakedown+SP1

Komentář

• https://vimeo.com/192346160

Komentář

• Díval jsem se na spoustu videí z letošní Waldviertel Rallye (snad 15...?), některá jsou naprosto amatérská, některá zase krásně profesionálně natočená i zpracovaná, ale vypadá to, jako by na celé dvoudenní rallye bylo natočeno snad pouze 10 míst, jako by jiná neexistovala, takže většina těch videí byla hrozně podobná, stejná místa pouze třeba z jiného úhlu. Jedinou vyjímkou je v tomto směru video od JNK Studia, kde jsou zachycena i jiná zajímavá místa než u většiny ostatních. To je jen takový můj drobný postřeh.....

https://www.youtube.com/watch?v=qFJMlo2Y488

Komentář

• Oni lidé obvykle chodí na každé soutěži na stejná dostupná a ověřená místa... tady něco ode mne.
                              https://www.youtube.com/watch?v=FmR7fTTtR0k

Komentář

• Baumschlager pojede několik podniků rakouského mistorvství s VW Polo WRC.

Komentář

Working...
                                X