Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
  Tak pánové... Jak to vypadá s potencionální startovkou??? ...a co sníh? Máme? ;-)
  přihlášení tady (a zatím některá jména chybí???): http://www.jaennerrallye.at/fileadmi..._Nennliste.pdf

  o sněhu si necháme zdát :-)

  Komentář


  • Tak pro mě velké zklamání!!!
   Kde je Mundl a Herman?
   Ani žádná čabajka.
   Z našich jsem očekával Jarina Orsáka a v krytu duše ve vzpomínkách na minulost tak i Honzu Černého.
   Je ještě nějaká šance,že se někdo z výše jmenovaných přihlásí?
   Co se týče předpovědi tak sníh možná až na poslední chvíli a to je spíš moje zbožné přání....
   Zatím nemám zadaný spaní a asi budu čekat do poslední chvíle na zázrak!

   Komentář


   • Ubytko máme,tak snad to není konečný a sníh budeme doufat
    AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
    Rally fans Pribram

    Komentář


    • No jsme z toho docela opařený..jestli je to konečnej seznam, tak je to katastrofa. Přeci jenom jsme čekali po tom pro závoďáky poměrně dlouhým výpadku mnohem větší zájem posádek. Těch pár našich aut na konci pole je taky celkem bída. Tady už pomůže jenom zázrak.

     Komentář


     • Podle mých informací nemá Mundl v plánu více podniků kvůli testování Pola R5. Takže ho nejspíš lettos moc neuvidíme. Polo WRC nejspíš odpískal.
      Jinak seznam je to velmi pravděpodobně konečný. Je potřeba se podívat také trochu realisticky na věc: Dva roky tahle rally nebyla a spousta pilotů obměnila techniku. Nejsem si jistý zda mají všichni podvozky na sníh. Také je zde nový organizační tým, uvidíme jak se bude vyvíjet dál. A další věc je, jak dlouho se letos čekalo na dořešení řádů v Rakousku na příští rok. Já osobně se jedu pobavit v rámci zimní pauzy u nás. Mám to kousek, takže v pohodě. Podle předpovědi tu má příští týden sněžit tak uvidíme. Stále věřím, že ještě napadne. Sníh hlásí, ale začátkem týdne do něho má napršet a koncem týdne zase sněžení. Tak uvidíme.

      Komentář


      • Tak startovka mě nenutí nad ničím přemyšlet. Rozhodnutí padne až ve čtvrtek večer... Ze Zlína to zas není taková štreka a ubytko jistě půjde v klídku vyřešit na české straně... Pokud nenapadne větší množství sněhu (což je opravdu jen zbožné přání) tak to letos :-( bohužel :-( nebude mít valného smyslu.... No možná jsem se předčasně nadchnul...
       Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

       Komentář


       • Po loňské perfektní sezoně dochází bohužel v Rakousku ke krizi v rallysportu. Baumschlager doma nepojede, v plánu je snad několik soutěží venku včetně Barumky (rakouská Škoda ukončila aktivity v domácím mistrovství a na Polo WRC nejsou peníze), Neubauer zřejmě také doma nepojede. K pozitivní atmosféře nepřidá ani "záhadné" vyřazení rally Liezen (hlavní pořadatel Andreas Aigner měl zájem o zařazení do kalendáře, ale nějak se nedohodl a rakouskou federací). Stejný osud potkal i Waldviertel rally, kterou chtěl v příštím roce pořádat Christian Mrlik, ale též nenašel pochopení u rakouské autority. Malou účast na Janneru bych přisuzoval velmi malé informovanosti o soutěži. Dohady ohledně rakouských řádů zapřičinily pozdní vydání ZÚ. Ještě v polovině listopadu nikdo nebyl schopen oficiálně říci, zda rally opravdu bude. Startovní listina složená převážně z místních borců. Pokud by se náhodou jelo na sněhu, místní borci dokáží předvádět velmi pěkný sport. Zdá se však, že se bude jednat o asfaltovou rally. Takže ještě hrozí riziko, že spousta posádek nepřijede kvůli absenci sněhu. Nezbývá než doufat, že se soutěž vydaří a nový organizační team ji napřezrok vrátí tam kam patřila.

        Komentář


        • Jediná česká stopa v popředí startovky 7 Fischerlehner jede s Bisahovou Fiestou.

         Komentář


         • Nevíte někdo, jak je to se vstupným na jeden den? Na stránkách se píše jen o permici na celý víkend.
          FANS OSEK !!! nové video: Rallysprint Agropa Pačejov 2015
          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

          Komentář


          • Aleši z minulosti si jistě pamatuješ,že byly pásky na den za 10eček,např v pátek modré a v sobotu žluté.Takže si myslím,že to tak bude fungovat i letos.I když vybírat vstupné za takovou sestavu.......

           Komentář


           • Máte někdo odkaz na letošní mapy, popř. máte mapy z posledního ročníku

            Komentář


            • Mapy z 2015 jsou v odkazu. Pokud nenapadne sníh, budu hodně zvažovat, jestli na Janner vyrazit. Oproti loňskému rakouskému mistrovství o dost slabší startovka, to je asi největší zklamání. A to je ještě otázka, kdo nedorazí, pokud nebude sníh. O loňské bitvě WRC speciálů si můžeme nechat zdát (Neubauer, Grössing, Baumschlager). České posádky velký zájem neprojevily,přitom v téhle konkurenci je docela šance na úspěch a tratě by měly být známé. Uvidíme, co a jak, každý rok se jezdím k sousedům kouknout, protože jejich mistrovství má slušnou úroveň, tak doufám, že letos si to nepokazí :-).

             Google map of the special stages of the Jännerrallye 2015. As well as a 3D flight, an interactive timetable and more information about this motorsports event.
             Waldviertel 09, Deutschland 10,13, Janner 07,11 - 15, Finland 11,14, Acropolis 13, Lavanttal 14, Monte Carlo 15, San Marino 16, Rebenland 17, Poland 17, Sardegna 12,18

             Komentář


             • Nevíte někdo, kudy se pojede RZ2/5 Liebenau?
              V předchozích letech měla vždy délku něco přes 10 km, ale letos má mít jen 6,95 km.

              Komentář


              • Při tréninku se našla místa se sněhem: https://youtube.com/watch?t=602s&v=UKwMOdyUZ9U čas 11:00.
               Jedná se o místo na RZ 3 zde 48°31'42.177"N, 14°38'5.063"E. Místo, které jsme měli v plánu, bohužel nakonec nikam nejedeme :-(.
               Ve videu je záběr na itinerář, kde je vidět zkrácená RZ 2.
               FANS OSEK !!! nové video: Rallysprint Agropa Pačejov 2015
               Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

               Komentář


               • alesk: Díky za info.

                Komentář

                Working...
                X