Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Pár lidí tam autama dojelo, ale asi se musí vědět kudy :-)

  Komentář


  • Pánové,absolvoval jsem balzám na duši rally fans!!!!!
   Ještě nikdy se mě nestalo,že jsem nepotkal za celý den žádného pořadatele
   I když jsem byl letos na Semperitce po šesté,tak se to stalo!!
   První RZ jsme byli na fleku 4 a o zatáčku výše taky čtyři.Druhá Rz na louce parkovala dvě auta,u RZ na cca 200 m 10 lidí?
   Pak dvakrát okruh, na celé prostoru u lesíka a mezi poli ( 500 m trati) kolik? 100 fans a defakto z naší pozic mezi smrky sis mohl na auto i sáhnout.
   Jediný pásky jsme viděli na přehrazení výjezdů s polních a lesních cest.V Česku nepředstavitelné!!!Lidi ukáznění i bez buzerujících pořadatelů a všudy přítomných pásek s logem AČR!!!!!!!

   Komentář


   • JaraKl,teď jsem se vrátil domů a pod tvůj příspěvek se můžu jen podepsat. Naprosto úžasný den bez jakékoliv buzerace, krásné průjezdy všech zúčastněných,relativně dobré počasí,prostě super.

    Komentář


    • Musím s vámi souhlasit, že letošní W4 byla opravdu diváckým balzámem na duši (ostatně jako každý rok). Kdo dobře plánoval stihl 7 průjezdů celého startovního pole. Krásné tratě, divácký servis v "akčních zónách" naprosto perfektní včetně promyšleného parkování. Perfektní výkon předvedl Simon Wagner, mě svou jízdou nejvíce překvapil mladý Mayer. Bohužel nemohu souhlasit s tím, že lidé byli ukáznění. To, co se dělo všude mimo divácká místa, je začátek konce této rally. Mě také nedělá problém stát metr od trati, ale musí to mít nějaké mantinely. Nikdy by mě nenapadlo, že nám ve výhledu bude překážet hlouček lidi na vnější straně zatáčky, do které auto jede v omezovači. Procházky s malými dětmi prakticky po krajnici RZ jsou tam také běžnou praxí. Několikrát jsem byl svědkem, že posádka musela náhle zpomalit kvůli neukázněným divákům. Čeští diváci už mají po tom, co se tady stalo nějaký pud sebezáchovy a dokáží si sami stoupnout relativně bezpečně, ti rakouští si nebezpečí vůbec neuvědomují. Je obdivuhodné, jak Christian Mrlik tuto soutěž dokázal vzkřísit z mrtvých.Ale tak velká benevolence organizátorů k bezpečnosti je začátek konce. Někdy bude stačit jen banální výlet mimo trať, a auto sebou vezme deset lidí. A pak tato soutěž skončí, a skončí i celé rakouské mistrovství. Protože rakouské úřady a veřejnost jsou při takových nehodách ještě daleko histeričtější, než ty české (stačí se podívat, jak dopadla Jänner rally v roce 2010, po smrtelné nehodě na nějakém závodu do vrchu, který neměl s rally nic společného).

     Komentář     • Foto z Rallye W4 2019 zde: http://jansmerda.cz/rallye-w4-2019/

      Komentář


      • Něco od nás :-)
       https://www.youtube.com/watch?v=k8smeFeKIE4

       Komentář


       • Tož jsme dali o víkendu premiéru v Rakousku a musím souhlasit s ostatními, byl to opravdu balzám na duši fanouška rally. Sice poslední dva roky říkám, že se situace u nás už dost zvolnila a není to taková buzerace jako po průserech z 2012, ale pořád u nás máme zakázané prostory a kilometry pásek. Tady to byl jiný svět. Když jsme to tak v sobotu v polích na RZ5/7 sledovali (první místo z Tondova videa), tak si člověk říkal, že v ČR by viděl stovky cedulek zakázaný prostor a stál tak 100 metrů od trati, tady pohoda, tabáček. No, vidím to jasně, pokud se za rok pojede, tak musím znova, tohle je na konec sezóny paráda
        Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

        Komentář


        • Po dlouhé době jsem se podíval na rallye a tohle Rakousko se vydařilo. Stíhal jsem 5 kompletních RZet s minimálníma přejezdama. Až na jednu vyjímku mimo divácké zóny a vše v pohodě. Problém byl v esíčkách na okruhové zkoušce. Tam lidi stáli i ve sjezdu přímo proti autům a z kopce to někteří pěkně švihali. Při posledním Waldviertelu to tam hlídali pořadatelé daleko důsledněji. Tam to bylo fakt a průser. Ale jinak to byl skoro rallyový ráj. Aut sice ne moc, ale od R5 až po staré Escorty a maďarské ladovky. Počasí taky vyšlo, tratě parádní a nikde žádná buzerace.

         Komentář


         • ZdenekP Nevím jestli myslíš tu poslední levou,kde stály lidi pod mezí,nebo první levou nahoře kde stálo taky pár maníků přímo na vnějšku a za nimi jen rokle... Sice to tam bylo už v "relativně pomalé" rychlosti,ale při rally člověk nikdy neví... viz Wagner při druhém průjezdu na ráfku a jeho nedotáčivosti jak nahoře tak dole... :-)

          Komentář


          • Tam nahoře. Já jsem stál na vnitřku , přímo proti těm magorům. Průjezd před tím jsem byl o cca 500m nad těma esíčkama. Je tam takový nenápadný hup, někteří tam skáčou a pak sjezd dolů. A nejezdilo se pomalu.

           Komentář


           • Dovolím si přidat odkaz na můj sestřih z letošní Rallye W4, mezi námi řečené "Semperitka" :-) s crashem Zeiringera s Fabií S2000.
             

            Komentář


            • Kalendáře
             http://www.rallye-oem.at/sites/termine.html
             http://www.rallye-challenge.at/site/..._10dP0izawwYp4

             Komentář


             • Zdravím pánové,bylo by místo v autě na Jannerku 2020?Jsem ze Zlínska ale přijedu kamkoliv!!!Díky za nabídku na tel.739121002

              Komentář


              • Povedlo se někomu zamluvit ubytování v Rožmberku na poště? Kontakty které mám nefungují a stránky také ne !
               FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

               Komentář


               • Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
                Povedlo se někomu zamluvit ubytování v Rožmberku na poště? Kontakty které mám nefungují a stránky také ne !
                Volal jsem tam a bylo mi sděleno, že ubytovací objekt byl Českou Poštou prodán soukromé osobě a ta nebude dále ubytovací služby provozovat.

                Komentář

                Working...
                X