Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
    Povedlo se někomu zamluvit ubytování v Rožmberku na poště? Kontakty které mám nefungují a stránky také ne !
    Aleši já nakonec budu dole na náměstí http://www.hotelumartina.cz/ .
    Dvojlůžkáč na dvě noci za 1580 Kč - na Kocábce, to jde.Na poště mě to loni stálo 1260 Kč.

Komentář

• Díky za tip, potřebujeme místo pro 4 - 6 lidí, což je většinou "trochu" problém. V tomhle bylo ubytování na poště suprový, měli jsme vždy byt po správci a tam se nás jeden rok vešlo dokonce 11 .
      Nakonec jsem uspěl ve Vyšším Brodě, noc za 370,- na hlavu .
      FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Zítra má vyjít seznam přihlášených, tak jsem zvědav. Letos to na nějaký přívaly sněhu nevypadá, tak snad aspon startovka bude stát za to

Komentář

• Kunek,nech na hlavě!
          Tam se počasí mění ze dne na den.Jeden rok ve čtvrtek pršelo a v pátek nad ránem před startem to přešlo ve sněžení a bylo veselo

Komentář

• No sněhová soutěž je vždy super, tak snad to bude pravda. Aspoň RZ ve vyšších polohách by mohly být pod sněhem. Ale loni to byl extrém

Komentář

• Seznam přihlášených je venku:
              https://www.jaennerrallye.at/2020/nennliste.html

Komentář

• Předjezdci :Grande Paolo.... To čumím.... A pan Klausner tradičně nezklame... A pokud se mám vyjádřit ke startovce tak bohužel tradiční rakouská plíseň na kterou se nedá dívat.... (mimo wagnerů a hermana)
                RallyfansTišnov

Komentář

• Původně odeslal stik Zobrazit příspěvek
                  Předjezdci :Grande Paolo.... To čumím.... A pan Klausner tradičně nezklame... A pokud se mám vyjádřit ke startovce tak bohužel tradiční rakouská plíseň na kterou se nedá dívat.... (mimo wagnerů a hermana)
                  Tak to doporučuju nejezdit a máš klid
                  www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

• Jako ma pravdu, predseda, no. Jeste to zachranuje par strelcu vzadu. Ja byl loni poprvy, rozhod jsem se, az kdyz jsem videl, kolik snehu je u nas v nizine. Letos taky porad jeste vaham.
                    Ale co me zcela uchvatilo, byl pristup poradatelu i mistnich, u nas by takova snehova nadilka byla na obou stranach duvod ke zruseni souteze, u nich prilezitost poradne si to uzit.

Komentář

• Víte někdo jak je to se vstupným? Jedeme jen na jeden den a asi stihneme jen 2 rz. Tak asi nemá cenu kupovat rallypas. A jde se na RZ bez něj dostat? Je nějaká jednorázova vstupenka na jednu RZ?

Komentář

• Po všecky roky byla jednodenní páska za 10 eček,takže předpokládám,že tomu bude tak i teď.

Komentář

• Super, děkuji za odpověď

Komentář

• Rád bych poprosil zkušené o rady - názory - jedeme na tuto rally poprvé - jak je to u RZ s parkováním ? Na oficielních stránkách jsem viděl mapky a u každé asi tři parkoviště - využíváte tyto nebo to řešíte individuálně? S jakým předstihem na Pierbach - viděl jsem podle videí , že tam těch lídí je opravdu dost. Když přejíždíte jedete hlavními tahy nebo jak ukáže navigace - přijde mi , že hlavní tahy jsou asi lepší aby to nebylo podle hesla "chodníkem blíž cestou spíš". Sněhu asi letos nebude - jsou nějaká místa , kde i za těchto "špatných " podmínek nejaký sníh je ? Předem díky za každou radu.

Komentář

• Když přijdeš na oficiální DM, budou tě tam čekat místní hasiči, kteří mají vždy připravený nějaký plac na parkování. Většinou chtějí 2€, za to dostaneš organizované parkování a případnou pomoc (vytažení) při odjezdu. V případě, že přijedeš k RZ mimo DM, zaparkuješ standartně u krajnice. Na Pierbachu bych se nebál toho, že neuvidíš, je tam přírodní tribuna, kde si místo vždycky najdeš. Horší je to tady s parkováním, podél hlavní se stát nesmí a ve vsi je hodně málo místa. Se sněhem to vidím bledě, teploty jsou nadějné, bohužel v předpovědi nejsou žádné srážky. Jinak je potřeba vybírat RZ ve vyšších nadmořských výškách, první den je to RZ 5/7 a druhý den RZ 10/12. To jsou RZ cca 900 m.n.m. Letos to vidím spíš na namrzlá místa v údolí nebo v lese, než na nějaké sněhové pasáže.

Komentář

• Aleši,
                                na Pierbachu se stojí po celé hlavní silnici až po odbočku na Sant Thomas což je 1,2 km a občas když jdeš až na druhý průjezd,tak se dá chytnout flek i přímo v městečku

Komentář

Working...
                                X