Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• V tom případě se omlouvám za falešný rady . Byli jsme tam jen jednou, asi před 8 lety, a žil jsem v tom, že na hlavní byl zákaz .
    FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Nemáte někdo tip na nějaké místo na RZ Lasberg. Někam mezi loňské DM 26 a 27.
      ​​
      FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Díky za rady . Řešíme ještě jednu věc , kde cestou na šejk koupit visačky - pojedeme od Dolního Dvořiště . Podle stránek jsem pochopil , že je u vstupného nekoupím. Ta jednodenní vstupenka je platná na všech RZ v rámci daného dne - pokud bychom zvolili variantu zaplatit každý den solo? Rád bych se zeptal jestli využíváte diváckých míst nebo to řešíte individuálně - myslím to tak , že jestli třeba procházkou se dají najít nějaká top místa mimo ty oficielní nebo jestli je to marná snaha?

Komentář

• Ano, dostaneš na ruku barevnou pásku a ta platí na všechny RZty toho dne.
          V minulosti se servis se platil zvlášť 5 Euro?,chodil jsem zadem okolo plotu.Poslední tři roky jsem v servisu nebyl,takže nevím jak teď.
          Šejk nechodíme,takže nevím zda je zdarma.Pokud chceš pas zkus benzínku na kraji města Turmöil,nebo zajeď až do servisu je to kilák zajížďka.

Komentář

• Servis se v minulosti neplatil zvlášť, pokud měl člověk pásku z RZ, tak do servisu na ní pouštěli běžně. Jen pokud chtěl člověk extra do servisu a nešel na RZ nebo neměl pásku z RZ, pak platil těch 5 Euro. Co se týká parkování či diváckých míst. U diváckých míst parkování vždy zorganizované, využívali jsme jej často. U Pierbachu se vždy parkovalo na jedné straně hlavní silnice, podle pokynů pořadatele. I před těmi osmi lety jsme tam stáli. :-) Každopádně se nechají najít i jiná zajímavá místa kromě diváckých, ale někdy je to risk ohledně přístupu. Vloni třeba v té nadílce byla DM uklizená v rámci možností, mimo DM to bylo fakt na dobré auto a gumy. Ne li na sněžné skútry. Letos to ale nehrozí. My začneme jako každý rok na Pierbachu, už kvůli atmosféře. A tam se snažíme být tak hodinu předem a stejně jsou tam už kvanta lidí. Takže těžko říct, ale místo se tam najde vždycky takové odkud je vidět. Jinak cestou na šejk je lepší zajet k servisu, ne vždy ještě na benzínce visačky mají.

Komentář

• A tu pásku za 10 eur jde doufám koupit v diváckém místě na RZ?

Komentář

• Ano, tu pásku na den za deset éček prodávali na každým příchodu do diváckýho místa.

Komentář

• Tak jsem se dnes vratil z Janner rally. Musím říct že jsem moc mile prekvapen. Kromě konkurence, která je u nás mnohem lepší si myslím že Janner rally překonala většinu našich soutěži. Nádherný rzty, hodně diváků a organizace a přístup k divakum, naprosto dokonaly. Parkování a servis divákům to nemá chybu ať už jde o přístupy k diváckým mistum, stánky s občerstvením, WC atd. A vcelku rozumne vypaskovane v DM a mimo se dá stát kdekoli. Byl jsem hodně pozitivně překvapen. Jen škoda slabší konkurence. Spojit náš mistrak s rakouskyma tratema tak bych ani nejezdil na MS .

Komentář

• Tak po lonsku, kdy jsem mluvil jen v superlativech, pridam i nejakou kritiku. Na St. Oswaldu si postavili prechod, ale prechazeli jim tam lidi, coz prej zatrhli, takze lidi se pak snazili prechazet o kus v protismeru, kde je pak nahanela poradatelka. To bylo takovy trapny. A taky tam do lesa oproti lonsku natahli mliko
                    Ale ostatni zustalo ok, i bez snehu to bylo koukatelny. Maj tam zajimave vyreseny antikaty, jsou az par dm od krajnice, takze eliminujou kat na sirku auta, ale pritom je trat dost siroka a zabordelena, aby to nejezdilo jak tramvaje. Navic na fotkach nemam hnusny plastovy cervenobily placacky, ktery zakrejvaj pulku auta, ale jen pomalovanou kladu. Slabsi spicku v R5 kompenzuje smeska v polovine pole, za den se stihaj 4 kompletni prujezdy, teply parky za lidovku... Asi budu do Rakouska jezdit castejc, ikdyz to nemam uplne pres kopec.

Komentář

• A jeste me zaujala jedna vec: Naprosta vetsina aut divaku mela mistni znacku, zatimco u nas je videt mix ruznejch kraju s prevahou Zlina. Je Freistadt rakouska zakladna rallyfans jako u nas Zlin, nebo jen je velkej zajem mezi neskalnima?

Komentář

• Jänner rallye 2020 ode mě - v malbách https://www.rallylife.cz/janner-rallye-2020/ a prvním dílem v psaném slově https://www.rallylife.cz/janner-rall...richuti-1-dil/
                        http://www.rallyshots.cz

Komentář

Working...
                        X