Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Budúci víkend sa ide v rakúsku „ Red Stag Rallye Extreme “ bývalá „Schneebergland Rallye“. Je to pekná šotolinová súťaž. Vraj ale bez divákov, takže nie sú zverejnené ani mapy. Nevedel by mi niekto pomôcť s mapami? Zhruba viem ako to tam vyzerá, len neviem ako to tento rok namotali na tie cestičky.

Komentář

• Když už mluvíme o sportu: Red Stag Rallye Extreme si zachovává svůj jednodenní koncept. Rally začíná v 7:.m a cílová čára začíná kolem 19.m. První čtyři zkoušky se provádějí bez údržby, vozy nemohou být znovu přezkoumány mechaniky až do poledne a v případě potřeby opraveny. Podle očekávání skončí boj o vítězství v rallye odpoledne, kdy se na konci rallye uskuteční jedna z nejtěžších etap v Rakousku, Haraseben Lang.

A pokud nemůžete jít, zaujmou sport online hravelka.com

Komentář

• Chystáte se někdo do Rakouska na HERBSTRALLYE DOBERSBERG

Popř. máte info, jak to tam bude vypadat? Na stránkách jsem četl, že chtějí registraci účastníků i diváků . Máte někdo zkušenost jestli to tam někdo kontroluje, popř. na přechodu ve Slavonicích jestli jsou aktivní celníci apod.

Komentář

• Dost vážně o účasti uvažujeme ​​​​​​. Pohodová soutěž, na které shlédneš polovinu RZ bez nějakého stresu. Doufám, že bude stačit online registrace a nic víc v tom není (ještě jsem to nestudoval).
          Na hranicích nejsou kontroly žádné (dnes jsem se na to ptal člověka, co jezdí přes čáru každý den). Dle infa ze stránek ministerstva by i neočkovanému měl stačit ATG test, né starší jak 48 hod a v případě, že tam nebudeš déle jak 12 hodin, nečeká tě ani karanténa.
          FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Když nás nepustí přes hranice, můžeme RZ 1/3 sledovat z ČR, část RZ se jede po čáře ​​​​​​.
            Spíš by mě zajímalo, jestli pojede mezi předjezdci zase nějaká S1, zatím jsem nikde žádné info nenašel

Komentář

• Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
              Když nás nepustí přes hranice, můžeme RZ 1/3 sledovat z ČR, část RZ se jede po čáře ​​​​​​.
              Spíš by mě zajímalo, jestli pojede mezi předjezdci zase nějaká S1, zatím jsem nikde žádné info nenašel
              máš nějaký přehled , kde je na RZ 1 nebo RZ 2 šotolina. Díky za info

Komentář

• RZ 1 je nová, na šotolinu to tam moc nevypadá (alespoň podle fotomap), možná jen něco málo kousek před cílem. Ale na RZ 2 je určitě, tam jsme byli poslední 2 roky . Chodili jsme tam pěšky z diváckého místa 6 (tam se dá pohodlně zaparkovat na louce)
                Přiložené soubory

Komentář

• Zdar borci , chci poprosit o radu - rádi bychom vyrazili na W4 rallye - poprvé. Potřebovali bychom nějaké tipy na dobrá místa, preferujeme okruhové RZ ( vidíme více průjezdů) a na šotolině (nevíme jestli je to celé šotolina nebo jenom části).

Komentář

• Já byl předloni,nebo kdy se to jelo naposled a odpoledne jsem byl na oba průjezdy okruhovkou Manhartsberg. První průjezd kousek po směru rz od esiček u obce Eggendorf am Walde,je tam dost přehledný úsek ve velké rychlosti na šotolině a druhý přímo v esíčkách,tam jsou zas pěkné táhlé smyky. Dopoledne asi RZ 2/4 když máš rád okruhovky.

Komentář

• Zdravím, opět se po roce 2019, kdy jsme byli poprvé, chystáme na W4. Trochu jsme čekali na RZ Little Finland, ale ta se letos nejede a jede se pouze delší a především opačná varianta GH Staar. Bude někdo vědět i v této opačné variantě o nějakém pěkném "skákacím" horizontu? Ideálně v oblasti vyznačené na obrázku? Popřípadě nějaký osvědčený tip mimo divácká místa na RZ Weinbergdorf - Schlitern? Díky za tipy ss1_3_g.jpg

Komentář

• zde v čase 0:15 - 0:40 jsou hned první 2 zatáčky za šipkou kde začíná ten kruh
                        https://www.youtube.com/watch?v=oVPu...0ekVw&index=35
                        a tady v 0:30 zatáčka těsně před přejezdem té hlavní cesty
                        https://www.youtube.com/watch?v=FmR7...aPC4x&index=27
                        do třetice hned první záběr je druhá pravá za přejezdem cesty a záběr potom je těsně před ní výjezd na asfalt
                        https://www.youtube.com/watch?v=LW-H...MzKw1&index=26

Komentář

• Ještě přidám pasáže před cílem , v časech 00 - 0:20 letošní směr , 0:50 - 1:15 opačně než letos , tenkrát se jelo 4krát a byly 2 verze
                          https://www.youtube.com/watch?v=rfE0...gnljZ&index=23

Komentář

• Tondo a ten začátek toho prvního videa je kde - to nevypadá vůbec marně. Viděl jsem někde ( zkusím prohledat) takové esíčka z mírného kopce obě smykem první levá taková utažeňější následovala široká prává celá smykem.

Komentář

• Je to na této známé okruhovce mezi těmi diváckými místy. esíčko by mohlo být taky tady přímo v místě návratu ke startu.
                              http://www.rallyew4.at/2021/ss5_7.html

Komentář

• Oprava , letos je start na druhé straně , ale ty esíčka by mohly být to divácké místo dál od startu.

Komentář

Working...
                                X