Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rakouské mistrovství

Pěkné záběry ze shake: Jännerrallye 2011 - Shakedown
    Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

Zatím pěkně Dan Běhálek a samozřejmě Jarin! Ale ty EVO 5, to je neskutečný...

Komentář

Tak Aigner už se zdá se rozjel. Teď už to vypadá, že za chvíli půjde i před Jarina...

Komentář

Zdravim z trati! Jen kratce: Vcera "tepelna inverse"- ve Freistadt -4, v horach plus 5. Dusledek se dostavil-dnesni prvni prujezd jsem videl jen na namrzlem asfaltu, druhy na mokrem asfaltu. Vsichni jeli na "Monte" gumach s kratkymi hreby, na vecer se chystajly uz jen zimni ohrebikovane. Po odpadnuti p. Valouska (pry chladic a v usledku toho zniceny motor) a p .Pecha-ten pry sel pres strechu a potkal jsem ho poradne nakrknuteho, ztratila rally na "okoreneni". Ten rakousky hoch je pry mistni matador, tdy to tu umi. S jizdou na uzkych gumach s hreby na mokrem asfaltu maji vetsinou jezdci moc velke potize. Dnes jsem si projel prvni rychlostky zitrejsiho dne- vetsinou bych si tipnul na "intermedia". Po snehu ani pamatky a temer jako by to misty i osychalo.
          Jinak ale krasna rally, s peknou organizaci pro divaky..
          Ted se chystam na "candata v makove kruste v dynovem zrcadle". A rano hned v 8, 00 na dalsi RZ.....

Komentář

Původně odeslal kib Zobrazit příspěvek
            "Sníh mu vyloženě nevyhovuje" je asi největší nesmysl, co jsem zde četl...
            Ne co jsem zde četl,ale co jsem kdy četl
            Škoda,mohl to být pěkný boj,Vena to beztak dal schválně,aby Valda nebyl jedinný odstupivší To je jako říct,že Valdovi nesedí sníh(stejný nesmysl)
            Karle sbohem

Komentář

Původně odeslal Martin_Happy Zobrazit příspěvek
              a už mám venku i Pecha, to sem zvědav, komu mám jako fandit...tomu říkám Pech nevim, komu fandit dál
              Martine a jsi Happy,když oba dva tví miláčci už skončili??

Jänner Rallye 2011 - Vojtěch Štajf po RZ 5
              Jänner Rallye 2011 - Milan Liška po RZ 5
              Jänner Rallye 2011 - Jaroslav Orsák po RZ 5
              Jänner Rallye 2011 - Martin Prokop na RZ 3
              Naposledy upraveno forde; 07-01-11, 17:56.

Komentář

teď jsem přišel. Jsou někde k mání celkové výsledky, prosím. Mně nejdou, jenom z RZ. Mám něco špatného s prohlížečem? Díky

Komentář

Jaké celkové a jaké jen v RZ? Nerozumím. Jinak na stránce ewrc vlevo v menu v sekci janner vše najdeš

Komentář

Valdovo přetočení http://www.youtube.com/watch?v=dGSUvn__4Ps
                    na Mediasportu je crash Pecha.

Komentář

Fotky - http://www.autosportfoto.sk/galeria/...er-rallye-2011
                      http://forum.ewrc.cz/core/images/smi...tz/approve.gif

Komentář

Jsme doma z první etapy. Docela to šlo, ale po dešti už moc sněhu není. Prokop jede absolutně na oko nejrychleji. Valoušek na "Rakouském Monte" prorazil chladič. Baumschlager to na tom samém místě přetočil a ztratil cca. 50 sekund. Mimo trať tam skončilo ještě mnoho jezdců. Hodně překvapil i Harrach či Orsák. Oba jedou perfektně. Uvidíme co zítra.
                        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

nevím kdy má Jarin jet ale na posledni rzte ho zatím nevidím ve vyslédkách

E: ok už jetam
                          GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Myslím že bychom měli naše kluky pochválit, zdá se že i Vojta chytil rytmus
                            a Jarin paráda !

Komentář

Jarin a Karel zaslouží obrovskou pochvalu! Gratulace... a velké přání, ať jim to jede tak skvěle i zítra!
                              Jitka

Komentář

U Valdy mi furt nejde do hlavy co ten chladič,vždyt to nebyla nějaká hrůza,ani sníh moc nenabrali?!
                                Karle sbohem

Komentář

Working...
                                X