Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rakouské mistrovství

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rakouské mistrovství

Původně odeslal Bredy Zobrazit příspěvek
    Protože jste mě namíchli pánové, tak jsem to našel :-) !!! Tady to je:

http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...-martin-prokop
    To jsou věci, nebo spíš kravina.Stejná jako výmysl,že auta WRC nesmí nikde jinde jezdit než v MS.

Komentář

No, tak jsem si teprve teď přečetl i tu diskusi pod článkem a tam to je vysvětlený. Já psal to, co jsem si přečetl v tom článku. Omlouvám se za nedorozumění...
      Všude dobře, na rally nejlíp ...

Komentář

Ne že bych snad tu ránu tomu Waldherrovi přál, ale v desítce absolutního pořadí už máme 4 naše!

Komentář

Ono je spíše horší pro nezávislého diváka, že první odstartované pětky jede už jen jedna posádka.
          Připojím pár postřehů ze včerejška. Mimo již zmiňované posádky,a některých domácích střelců,mě zaujal velmi Danzinger s R2 Fiestou.Viděli jsme ho 3X,ale vždy max nasazení,nádherné průjezdy a časy měl taky super. Jinak jsem se po delší době těšil,že uvidím svého jmenovce. První průjezd vracáky u Pierbachu (modrě nastříkané jmeno na sněhu mě potěšilo) mě docela zklamal,ale mám pocit,že špatně obul. Ovšem druhý průjezd o cca 300m výše už nezklamal,rychlý přílet ,hodiny a cca 5min vytlačování. (I malá Corsa je sakra těžká). Na RZ Pregarten kousek před cílem v rychlé pravé taky krásně na ručku,opět nezklamal.
          Celkem jsme viděli 3 komplet RZ ,ale vždy krásné úseky,hodně krizovek,velké nasazení i u některých posádek z druhé poloviny st. listiny. Pátek opravdu povedený.
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Dle zprostředkovaných informací bohužel Jarin začal ztrácet z technických důvodů, jede prý jen na 3 válce, asi propálený ventil. Info není 100% ověřené, ale je to přímo ze servisu. Kluci zkusí jet dál a uvidí se, jestli to motor zvládne. Čeká je ještě jedna RZ - ta nejdelší a hned 2 x, takže držme palce!
            Jitka

Komentář

Momentálně se zvažuje účast posádky Pavel Valoušek-Zdeněk Hrůza na Rally Sweden.
              RBR Plus Skin's by lukas2299

Komentář

Škoda Jarina a bylo by dobře kdyby to Valdovi vyšlo, smíšené pocity trošičku

Komentář

Technické problémy popisuje J. Orsák na videu AutoSportuCZ na YT:
                  Jänner Rallye 2011 - Jaroslav Orsák po RZ 14

Komentář

Původně odeslal Girasolda Zobrazit příspěvek
                    Dle zprostředkovaných informací bohužel Jarin začal ztrácet z technických důvodů, jede prý jen na 3 válce, asi propálený ventil. Info není 100% ověřené, ale je to přímo ze servisu. Kluci zkusí jet dál a uvidí se, jestli to motor zvládne. Čeká je ještě jedna RZ - ta nejdelší a hned 2 x, takže držme palce!
                    Ano ,neni to nedostatek pneumatik, jak tu nejaky Lojza psal.. Auto jede na 3 valce, v servisu s tim nepohnuli a kdo vi....

Komentář

Původně odeslal lukas2299 Zobrazit příspěvek
                      Momentálně se zvažuje účast posádky Pavel Valoušek-Zdeněk Hrůza na Rally Sweden.
                      na kolik RZ?

Komentář

Je to hodně zlý a Jarin hrozně moc ztrácí...Tímto tempem bude rád alespoň za 3 místo,pokud ho Černý nepřeskočí
                        WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
                        !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

Švédsko jich má 22
                          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal molar Zobrazit příspěvek
                            Ano ,neni to nedostatek pneumatik, jak tu nejaky Lojza psal.. Auto jede na 3 valce, v servisu s tim nepohnuli a kdo vi....
                            podle času na RZ15 to určitě nevypadá na 25 kiláků na tři válce.

Komentář

Doufejme,že to Jarkovi klapne.Když dojede,mělo by to stačit na bronz.Držíme palce klukům

Komentář

Původně odeslal Jarda Kozák Zobrazit příspěvek
                                Je to hodně zlý a Jarin hrozně moc ztrácí...Tímto tempem bude rád alespoň za 3 místo,pokud ho Černý nepřeskočí
                                Černý bez problémů jede téměř stejný čas na RZ15 jako Orsák s problémy. Takže asi nepřeskočí, řekl bych.

Komentář

Working...
                                X