Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Memoriál Atilly Bettegy

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Memoriál Atilly Bettegy

Příští týden se uskuteční tato motoristická show za účesti Romana Kresty, který v loňském roce byl třetí. Zná někdo adresu ofic. stránek? Máte další informace?

Z iDnes:

Memoriál má třídenní program, od tréninků přes rozjížďky až k finále. Kromě elitních soutěžních pilotů se do Boloně rok co rok sjíždějí osobnosti i z jiných disciplín. "Loni tam třeba jel Valentino Rossi a myslím, že motocyklový šampion si zazávodí i letos," vzpomíná Kresta.

Komentář

Někde jsem měl odkaz na loňské stránky, ale za boha ho nemůžu najít...

Komentář

Mělo by to být tady :

www.motorshow.it

Startovní listina obsahuje zatím 10 jmen :

Mark Higgins – Ford Focus WRC ( údajně Jolly club)
        Paolo Andreucci – Ford Focus WRC
        Renato Travaglia – Peugeot 206 WRC
        Armin Schwarz – Hyundai Accent WRC
        Roman Kresta – Škoda Octavia WRC
        Valentino Rossi – Peugeot 206 WRC
        Andrea Navarra – Subaru Impreza WRC
        Marku Alen – Subaru Impreza WRC
        Tony Gardemeister – Toyota Corolla WRC
        Bruno Thiry – Subaru Impreza WRC
        + 2 kvalifikovaní z WR Cupu

Velmi zajímavé !!!

Komentář

quote:
          Startovní listina obsahuje zatím 10 jmen :

Mark Higgins – Ford Focus WRC ( údajně Jolly club)
          Paolo Andreucci – Ford Focus WRC
          Renato Travaglia – Peugeot 206 WRC
          Armin Schwarz – Hyundai Accent WRC
          Roman Kresta – Škoda Octavia WRC
          Valentino Rossi – Peugeot 206 WRC
          Andrea Navarra – Subaru Impreza WRC
          Marku Alen – Subaru Impreza WRC
          Tony Gardemeister – Toyota Corolla WRC
          Bruno Thiry – Subaru Impreza WRC
          + 2 kvalifikovaní z WR Cupu

Velmi zajímavé !!!
          Souhlas!!

Jsem zvědavý na Armina v Accentu!!

Komentář

Proč ještě Tonimu nepůjčila fabrika Octavii?

Komentář

Kresta si po sobotě vede velice dobře. Je vidět, že když jede na oči na trati kterou se může naučit nazpamněť, tak mu to jde.

Komentář

Bravo Roman!!!
                2.místo je skvělý úspěch.

iDnes: Roman Kresta se Škodou Octavií WRC obsadil druhé místo v Memoriálu Attilia Bettegy v Boloni, ve finále podlehl domácímu Italovi Cantamessovi. Dvoudenní soutěže se zúčastnilo 12 pilotů a Kresta porazil v paralelní jízdě v neděli i bývalého jezdce Škody Němce Armina Schwarze.

Komentář

Nejsem sice zadny velky znalec, presto me hodne prekvapuje, ze jmeno viteze Memorialu mi vubec nic nerika. Kdo to je???

Komentář

quote:
                    Nejsem sice zadny velky znalec, presto me hodne prekvapuje, ze jmeno viteze Memorialu mi vubec nic nerika. Kdo to je???

Přesně tak, nikdy jsem o něm neslyšel, nevíte někdo něco víc? A jinak Romanovi můžu jen poblahopřát, ale až je bude všechny takto porážet v normálních rally, budu daleko víc rád...

Komentář

Copak druhé místo, ale hlavně to, že porazil Armina, je super. Armin má rád takováto show a jaho německá nátura mu velí jet na 120% a vyhrát.

Takže gratulace.

Komentář

quote:

http://www.cantaluka.it

Komentář

Luca Cantamessa je pro většinu českých fanoušků pravděpodobně velkou neznámou. V rodné Itálii je jméno tohoto 31letého jezdce v poslední době spojováno zejména s loňským prvenství v prestižním Fiat Punto Kit Car Cupu, kde dokázal mimo jiné pokořit také pravidelného účastníka seriálu MS kategorie Super 1600 a svého krajana Andrea Dallavillu.

"Chtěl bych věnovat toto vítězství všem, kteří mi vždy věřili, mým přátelům, sponzorům a fanouškům," prohlásil v cíli soutěže spokojený Cantamessa. "Dnes jsme absolvovali obrovskou bitvu. Roman Kresta je opravdu rychlý jezdec a souboj s ním byl opravdu těžký a vzrušující."

From:www.autosport.cz

Komentář

Bravo, Romane, tleskám, znáš dost ... jen tak dál i v Mistrovství světa

Komentář

Bettega Attilio sa narodil v Borne 19.2.1953 Vo veľkom svete rally sa objavil v roku 1978 na Lancii Stratos a skončilo to haváriou.
                              1979 jazdil na Fiate Ritmo 75 a Fiate 131 Abarth.Fiatom bol verný až do roku 1982 ked znova sadol do Lancie ale Lancie Rally 037 1983 obsadil vo svete 7.miesto
                              1984 5.miesto
                              2.5.1985 1986 v poradí 26 pretek vo velkej rally opať na Lancii Rally 037 a bol to koniec jedného pretekára.

Komentář

Working...
                              X