Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally v Kanadě

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally v Kanadě

kolik měly ty auta koní? koliky vážily? aktivní dify měly asi taky, že? hlavně ty aktivní dify dokázaly divy, když se neměly o co opřít, i na asfaltu, natožpak na sněhu, ale to wewerkářům dvoutaktním (nic proti nim, bylo to maso už když do toho sedali a já bych se bál i na rovince) asi nikdy nevysvětlím i kdybych je ve fernetu utopil
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Novej koně, nekoně, ten sníh a led klouže bez hřebů všem stejně!! Ale s tím Fernetem, ten bych si nechal od tebe líbit!! Jinak je ti jasný že se pakujem do Drbů!!

Komentář

Tak já si pamatuji, že když byly hřeby v pneumatikách, tak ta pneu ucházela........
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
          kolik měly ty auta koní? koliky vážily? aktivní dify měly asi taky, že? hlavně ty aktivní dify dokázaly divy, když se neměly o co opřít, i na asfaltu, natožpak na sněhu, ale to wewerkářům dvoutaktním (nic proti nim, bylo to maso už když do toho sedali a já bych se bál i na rovince) asi nikdy nevysvětlím i kdybych je ve fernetu utopil
          Fernet nepiju .Když koukám na MS RAC a mají tam někdy sníh taky jedou a nekecají že jim chybí hřebíky , protože je tam jec nesmí a mají auta za x milionů a jak povídáš mají vše / kolik měly ty auta koní? koliky vážily? aktivní dify měly asi taky, že / Nebo Monte Carlo když jim vypadnou hřeby na 1 RZ a 2 RZ Jedou na sněhu bez hřebů a taky nekecají o dadatečným servisu na gumy .Zkrátka tak je to nastavený a ty pojedeš, nebo bud doma . To jenom u nás se moc o tom namluví , třeba šotoůina Hustopeče - moc rozbitá atd . At se jedou podívat ven jaká šotolina se jede třeba Madarsku ,To by asi 50% posádek bylo u nás doma .

Komentář

Working...
          X